Terror

Okładka książki Terror K.E. December
Okładka książki Terror
K.E. December Wydawnictwo: Amare Cykl: Costello Brothers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Costello Brothers (tom 3)
Amare
2022-06-24
2022-06-24
#mafia #miłość #rodzina

Okładka książki Moja prawda Rina Dark, K.E. December
Moja prawda Rina Dark, K.E. Dec...
Okładka książki Słodkie zapomnienie Rina Dark, K.E. December
Słodkie zapomn... Rina Dark, K.E. Dec...

Teraz mam problem, bo nie wiem ktory z chlopaków costello jest moim ulubionym. Polecam

Marco to ostatni z braci Costello. Ma on wziąć ślub z Anastazją córką rosyjskiego bossa. By nie doszło do wojny. Obydwoje nie są z tego faktu zadowoleni. Ale wiedzą, że nic nie mogą zrobić. Anastazja ma narzeczonego Aleksieja, z którym jest bardzo szczęśliwa. Spotyka się z nim po kryjomu. By nikt się nie dowiedział. Między Marco a Anastazja z czasem zaczyna rodzić się pożądanie i Fascynacja. Czy między tą dwójką zrodzi się miłość?

To ostatni już tom. Bardzo polubiłam głównych bohaterów. Jednak najbardziej podobała mi się część pierwsza. Polubiłam każdego z braci. Marco pod wpływem żony bardzo się zmienił. Co dla mnie było dużym zaskoczeniem. Bo już myślałam, że nigdy się nie ogarnie. Bo uwielbiał on kobiety. Anastazja nie miała łatwo miała narzeczonego i musiała go zostawić, by wziąć ślub z innym. Ale poradziła sobie według mnie dobrze. Z czasem jej relacja z Marco się zmieniła. Bo początki nie mieli łatwe. Autorka ma bardzo lekkie pióro. Czytało mi się tę książkę bardzo szybko. Aż żal było kończyć. Czekam na inne książki autorki. A wam kochani polecam.

Nie wiem skąd tyle zachwytów nad tą książką. Pozycja przeciętna. Krótka książka przez co słabo rozwiniete wątki. Jak dla mnie za szybko rozwinęło sie uczucie. I oczywiscie jak w każdej ksiazce te ciaze... To juz jest tak przewidywalne, że aż nudne.

Marco jest najstarszym z potomków Costello i właśnie dowiaduje się, że jego młodsi bracia zaaranżowali mu ślub z Nastya, córką szefa ruskiej mafii. Obydwoje nie są zadowoleni z takiego obrotu sytuacji, Marco wie, że trudno będzie mu rozstać się z przelotnymi romansami, a Nastya będzie musiała ukrywać narzeczonego Aleksieja.
Gdy młodo upieczona panna młoda wychodzi za Marco przez pewien czas potajemnie spotyka się ze swoją miłością, a Marco urządza schadzki w ich domu.

Tych dwoje im częściej przebywają razem, tym bardziej ciągnie ich do siebie. Między świeżo upieczonym małżeństwem dochodzi do chwil zbliżeń, wzajemnej fascynacji i namiętnych chwil.

Czy Ci dwoje odnajdą się w małżeństwie i będą szczęśliwi❓️

„Bracia Costello” to seria, obok której nie możecie przejść obojętnie. Uwierzcie, kończąc ostatni tom byłam załamana, że właśnie już kończy się moja przygoda z ulubionymi bohaterami, których pokochałam całym sercem. ❤️
Odnoście części trzeciej fabuła świetna, jest tutaj jeszcze więcej akcji mafijnych, które rozwijają się w bardzo dynamiczny sposób.
Autorka potrafi sprawić, że czytelnik nie będzie w stanie odłożyć książki nawet na moment. Bracia, którzy uznawani są za bezlitosne bestie okażą się wspaniałymi partnerami, mężami dla swoich kobiet i są w stanie poświęcić dla nich wszystko.
Z czystym sumieniem mogę napisać, że moje wymagania czytelnicze w stu procentach zostały spełnione.

Myślę, że jeszcze nieraz sięgnę do tej serii.

Gdy młodo upieczona panna młoda wychodzi za Marco...

Ostatni tom serii o braciach Costello jest pełnej zawrotnej akcji i zdarzeń,które ogromnie mnie zaskoczyły.
Sięgając po tą książki przygotujcie się na dynamiczna akcja,która nie zwalnia tempa ani na moment.Jeśli myśleliście,ze poprzednie tomy przyprawiły o szybsze bicie serca to ta część mogę śmiało napisać,że jest jeszcze bardziej dynamiczna,która zostanie w pamieci na długi czas.
Znajdziecie w niej gorące sceny przyprawiające o wypieki na twarzy,zazdrość,rosnące uczucie oraz osoby,które będą myśleć o zemście.Niebezpieczne sytuacje wraz z zagrożeniem życia będą na porządku codziennym.
Postacie Nastya i Marco posiadają mocne,zdecydowane charaktery,których nie jest łatwo okiełznać.Będzie to sprawiało iskrzenie pomiędzy tą dwójka doprowadzając ich do szaleństwa.

Koniecznie poznajcie gorących braci Costello,którzy potrafią pokazać swoje mroczne oblicze,ale także sprawić,że ich ukochane nie widzą świata poza nimi.
Polecam Wam gorąco cała serie.
Będziecie nią zachwyceni.

Wiecie czego nie znoszę w seriach? Tego, że jest tom ostatni i potem ciężko się rozstać z bohaterami. Dziś skończyłam ostatni tom o braciach Costello i jestem rozczarowana tym, że jest ich tylko trzech. Tak wiem, że im więcej tomów tym serie się nudzą i takie trzy max 5 tomów jest najlpesze ale na razie czuje niedosyt braci .

Anastazja to córka bossa rosyjskiej mafii. Jak wiemy po perypetiach Jess, między braćmi Costello a jaj ojcem dochodzi do sojuszu a przypieczętować ma go ślub dziewczyny z Marco. Jednak ona miała już swoje plany a aranżowane małżeństwa w jej rodzinie to rzadkość. W dodatku Nastya ma już narzeczonego. Jednak wie, że nie ma wyboru. Początkowo czuje niechęć, ale z czasem okazuje się, że Marco nie jest taki zły, jak sądziła. Tylko czy to wystarczy, by stworzyć małżeństwo, które jakoś funkcjonuje? Czy wybuchowy charakter Nastii da o sobie znać? Czy dziewczyna odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Marco to najstarszy z braci Costello. Dość specyficzny, lubiący dobry seks i mający łatkę "męskiej dziwki" . Marco olewa te przycinki, a gdy wiemy co sprawiło, że jest, jaki jest zupełnie inaczej na niego patrzymy. Ślub z Anastazją jest mu nie na rękę. Od samego początku jawnie okazuje swoje neizadowoleia ale z czasem coś się zmienia. Dziewczyna przyciąga go jak magnes, a kiedy dochodzi między nimi do intymnych momentów, wiemy, że nic nie będzie już takie samo jak było. Z czasem Marco otwiera sie ale bywał momenty, że miałam ochotę go walnąć pre głowę. Zachowywał się nie jak dorosły facet a małe dziecko Niby najstarszy a najgłupszy z braci. Choć to pozory ale z wszystkich braci Marcello był ten najpoważniejszy i najbardziej odpowiedzialny. Czy Marco odnajdzie w małżeństwie to, czego pragnie? Czy Nastya trafi w jego serce?

Muszę przyznać, że tom trzeci jest najlepszy. Dużo się dzieje, mamy tu więcej mafii, intryg, gorących scenek erotycznych, zmienna akcja i to, co kochamy najbardziej nieprzewidywalność. Pojawia się tez dużo innych postaci, wątków i całość nie skupia się tylko na relacji między Nastyą a Marco. Mamy też kilka scenek, w których pojawiają się bohaterowie poprzednich tomów, ale już na zasadzie bardziej jako tła. Postacie są świetnie wykreowane a Nastya to moja ulubioną bohaterką. Nie mam nic do Anny i Jess ale Anastazja ma w sobie to coś. Silna babka, która nie daje sobą pomiatać. Owszem nie zawsze podejmuje odpowiednie decyzje, ale nigdy się nie poddaje.

Fabuła dobrze przemyślana, nie ma nieścisłości i logicznie łączy się z tomem 1 czy 2. Seria o braciach Costello ma ten plus, że tomy można czytać osobno i jesteśmy w stanie się połapać co i jak. Owszem pełen obraz będzie, wtedy gdy przeczytamy wszystkie. Akcja w tomie trzecim jest dynamiczna, pełna nieoczekiwanych akcji i bardziej mafijna niż w poprzednich. jeśli chodzi o braci Costello to ja ich uwielbiam. Jednak mam dylemat co do nich. Przed pierwsze dwa tomy moim faworytem był Marcello. Potrafił rozśmieszyć, kiedy trzeba przytulić i było lojalny wobec tych , których kochał. Jednak jest tom trzeci, który zweryfikował moje uwielbienie. Może będę w mniejszości ale Marco jest tym który wybił się na prowadzenie. Czym? Musicie odkryć sami. Polecam całą serię.

Anastazja to córka bossa rosyjskiej mafii. Jak...

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

✧ Od nienawiści do miłości, czasami jesteśmy zmuszeni, by podejmować najtrudniejsze życiowe decyzję, od których może zależeć los innych. Zaskakujące jest to, jak zdeterminowane potrafimy być, by chronić ukochane osoby. Teraz ty wejdź do świata pełnego tajemnic i odpowiedz sobie na pytanie, jaki byłby twój wybór.

✧ Bohaterowie: Czasami musisz obudzić w sobie nienawiść, by zrozumieć, czym jest miłość.

✔ Marco Costello: Najstarszy z rodu liczy sobie 35 lat i jest największym kobieciarzem Nowego Jorku. Szybki seks i piękne kobiety, są jego codziennością, ale do czasu. Jedna decyzja zmieni całe jego życie, co już teraz nie podoba się rozrywkowemu mężczyźnie, lecz, żeby uniknąć wojny, musi przyjąć na swoje barki wszystkie ustalenia i nie ma w tym temacie zbyt wiele do powiedzenia.

✔ Nastya Gawriłow: Córka szefa rosyjskiej mafii, ceniąca sobie niezależność. Od dawna zaręczona z Aleksiejem, ale ślub był dla niej czymś bardzo odległym i dopóki nie musiała, nie zaprzątała sobie tym głowy, gdy ojciec oznajmia jej swoją decyzję, dziewczyna w pierwszej chwili bierze słowa ojca za kiepski żart. Jednak szybko przekonuję się, że to nie jest żart, ale nieuniknione, które tak czy siak, nadejdzie. I nic już nie będzie takie samo, a życie młodej Rosjanki zmieni się diametralnie.

✧ Fabuła: Dynamiczna ciągle coś się dzieje, a to sprawia, że ciężko oderwać się od tej historii. Książka praktycznie czyta się sama, chociaż w pierwszych rozdziałach miałam wrażenie, że akcja toczyła się trochę za szybko, dodatkowo miałam problem z pewnym wątkiem, ale nie będę tu o nim pisać ponieważ, wtedy zdradziłabym fabułę, myślę, że czytelnik sam wychwyci o czym mówię i być może nie będzie mu przeszkadzał owy fragment. Poza tym wszystko było w porządku.

✧ Podsumowanie: Jestem zakochana w powieściach mafijnych nie jednokrotnie zdarzyło mi się wziąć książkę w ciemno i póki co, jeszcze żadna z książek mafijnych mnie nie zawiodła. "Terror" jest dobrze przemyślanym zakończeniem trylogii Costello Brothers. Uważam, że moje oczekiwania czytelnicze zostały spełnione w każdym aspekcie. To już moje trzecie spotkanie z warsztatem autorki i z dumą mogę powiedzieć, że lubię jej styl pisarski, a co za tym idzie, nie zrezygnuję z niego tak łatwo.

✧ Autorka: Kamila wie, jak przenieść czytelnika w świat intryg, brutalnych mężczyzn i gorącego seksu, ale nie tylko. Smutek, zemsta, rozczarowanie, to bardzo ważny element w tego typu trylogiach. Kiedyś usłyszałam, że @k.e.december_autorka to polska Cora Reilly, ile w tym prawdy nie wiem, ale jeśli tak rzeczywiście jest, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko pogratulować.

✧ Współpraca: @wydawnictwo_amare
@k.e.december_autorka

✧ Ocena: 8/10

✧ 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑛𝑧𝑗𝑎 ✧

✧ Bohaterowie: Czasami musisz obudzić w sobie...

Super seria 🥰 Polecam gorąco.

Super seria 🥰 Polecam gorąco.

Zdecydowanie najlepsza ! Generalnie świetne historie trzech braci, świetne powiązanie do braci w każdej części. Polecam !

❤️Opinia❤️

Tytuł: Terror
Seria: Costello Brothers
Autor: @k.e.december_autorka
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
📖

Ona jest córką szefa rosyjskiej mafii, On jest jednym z braci Costello.
Nastya Gawriłow ma narzeczonego Aleksieja i jest z nim szczęśliwa, lecz wszystko zmienia się, gdy ojciec postanawia wydać ją za mąż za najstarszego z braci Costello, Marco, po to, aby uniknąć z nimi wojny.
Choć początkowo wciąż spotyka się z Aleksiejem, z czasem jej niechęć do Marco słabnie, a w jej miejscu pojawia się pożądanie.
Czy namiętny seks może przerodzić się w prawdziwe uczucia?
Czy ich małżeństwo zażegna wojnę?

❤️Moja opinia❤️

Anastazja to córka szefa rosyjskiej mafii.
Aby przypieczętować zawarty między jej ojcem a braćmi Costello sojusz, ma ona wyjść za mąż za Marco.
Mimo tego, iż dziewczyna miała już plany na przyszłość i wiedziała, z kim chce ją spędzić, a aranżowane małżeństwa w jej rodzinie raczej nie miały miejsca, wie, że nie ma innego wyjścia.
Anastazja to pyskata dziewczyna z wybuchowym charakterem.

Marco to najstarszy z braci Costello.
Nie jest przekonany do pomysłu poślubienia Anastazji, a wręcz ukazuje swoje niezadowolenie już w momencie, gdy dowiaduje się o tym.
To mężczyzna, który nosi miano „męskiej dziwki”, lubi kobiety i dobry seks, ale on wcale nie przejmuje się tym, że tak właśnie postrzegają go inni. Czy za tym, jaki jest, może kryć się coś więcej?
Choć jest on najstarszy z braci i wydawać by się mogło, że jest również tym mądrzejszym, czasem swoim zachowaniem przypomina bardziej dziecko niż dorosłego faceta.

„Terror” to trzeci i zarazem ostatni tom serii Costello Brothers
Główny bohater, Marco to tajemniczy typ, który nie zdradza zbyt wiele na swój temat, jest raczej powściągliwy, za to Nastya to dziewczyna, która ma charakterek i potrafi odpyskować.
I jest ok, no bo wiadomo, to lubimy najbardziej - tajemniczy mafioso i kobieta, która nie boi się mu postawić i nie jest potulna jak baranek. Ale… No właśnie ja mam jedno, ale. Nie podobało mi się to, że Marco zachowuje się jak dziecko a Anastazję kręci podglądanie go z innymi pannami. Co oczywiście wcale nie oznacza, że spisuję tę książkę na straty, co to, to nie.
Nie licząc tego jednego „ale”, historia Anastazji i Marco wciągnęła mnie na tyle, że ciężko było oderwać się od czytania. Tak, tak, wiem, że to, co mi się nie podoba, komuś innemu podobać się będzie, każdy ma swoje gusta.
Znajdziemy tu więcej mafii, intrygi, zwroty akcji i sceny erotyczne, które przyprawiają o rumieńce.
Nie zabraknie również bohaterów poprzednich części.
Przy czytaniu tej - jak i również dwóch poprzednich - części serii, ważna jest kolejność, gdyż znajdują się tu wątki, które poruszane były w poprzednich tomach.

Podsumowując całą serię Costello Brothers autorstwa K.E. December, tym którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, mogę powiedzieć, że naprawdę warto sięgnąć po wszystkie trzy części i dać wciągnąć się w mafijny świat braci Costello i ich kobiet.
Autorka w każdym z trzech tomów stworzyła dobrze przemyślaną fabułę i bohaterów, którzy są od siebie różni, ale łączy ich jedno – brutalny świat mafijny, który rządzi się swoimi prawami, zadaje ból i cierpienie, przynosi smutek i strach, stawia na ich drodze wrogów, którzy czyhają na władze i pieniądze i każe walczyć im o tę prawdziwą miłość.

❤️Moja ocena❤️
⭐4/5

❤️Cytaty❤️

🍷Czy ja naprawdę chciałam, żeby Marco mnie pocałował? Chyba do reszty zwariowałam.

🍷Czułam, że obwinia mnie za to, co mu się przytrafiło, a przecież ja tak samo jak on byłam ofiarą w tej chorej grze o wpływy.

🍷Jak w ogóle mogłam go pragnąć? Przecież był tak złym człowiekiem! Kiedyś słyszałam, że pożądanie i rozum nie chodzą ze sobą w parze, a teraz miałam na to dowód.

🍷Czasami musisz obudzić w sobie nienawiść, by zrozumieć czym jest miłość.

🍷Na jego twarzy w końcu dało się zauważyć jakieś uczucia. Miałam wrażenie, że cieszy go mój wybuch, ale nie zawracałam sobie nim głowy. Dla mnie mógłby w ogóle nie istnieć.

🍷…czasami najgorsze rzeczy, jakie nas spotykają, okazują się być tymi najlepszymi.

🍷Nie było idealnie, tak samo jak my nie byliśmy idealni, ale nie o to w życiu chodziło. Ważne, że pomimo wad potrafiliśmy żyć razem w harmonii i właśnie tak stając i przyglądając się temu, co razem stworzyliśmy, czułam, że tę harmonię udało nam się uzyskać. Nie mieliśmy wpływu na nasz ślub, bo to inni zadecydowali za nas, ale mieliśmy wpływ na dalsze życie. Czułam, że byliśmy rodziną, i za nic nie chciałam tego zmienić.

#terror #costellobrothers #3 #kedecember #wydawnictwoamare #książka #book #bookphoto #instabook #instagramczyta #czytambokocham #czytanieuzależnia #czytampolskichautorów #polskiebookstagramy #bookstagram #ksiazka_i_dobre_wino #romansowelove #mojaopinia

❤️Opinia❤️

Tytuł: Terror
Seria: Costello Brothers
Autor: @k.e.december_autorka
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
📖

Ona jest córką szefa rosyjskiej mafii, On jest jednym z braci Costello.

• Mafia

Dodaj cytat z książki Terror