The Legacy

NieZwykłe
2022-08-10
2022-08-10
Zdrada Age gap Różnica wieku Enemies to lovers

Jest to pierwsza książka Julii Brylewskiej, jaką przeczytałam i wcale się nie zawiodłam. Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron i trzymała w napięciu do samego końca. Wątek sekretu jest genialnie wprowadzony i wzbudza w nas zainteresowanie do jego rozwikłania. Podziwiam główną bohaterkę za to, że tak bardzo poświęcała się dla swojego brata i po śmierci rodziców to ona była dla niego rodzicem. Fallon ciężko pracowała w cukierni i zgodziła się na układ znienawidzonym Christianem Emersonem, żeby zapewnić bratu godne warunki życia. Ona mimo tego, że jego rodzina ją bardzo skrzywdziła podczas trwania ich układu zaczyna zauważać, że on nie jest taki jak jego bliscy i coś pomiędzy nimi się zmienia. Pozytywnie zaskoczył mnie punkt zwrotny dotyczący rodziców Christiana. Książka pisała przyjemnym językiem, czyta się ją z zapartym tchem, serdecznie polecam.

Polubiłam twórczość tej autorki ma coś w sobie, że te książki naprawdę wciągają i chce się więcej,ta historia jest jedną z moich ulubionych

Kocham.

Kocham.

Na półkach: , , , , , ,

Kolejna genialna historia od mojej ulubionej autorki. Teraz mogę dumnie powiedzieć że jestem na bieżąco z każdą historią, która wyszła spod pióra Julii Brylewskiej.
Wyciągnęłam się w nią od pierwszego rozdziału, delikatnie rozwijający się romans i bohaterowie, którzy do końca nie są pewni czy druga połówka napewno je kocha. Zwrot akcji z ojcem i matką Christiana rozwaliła mi głowę. Genialnie maskowanie tego wątku a gdy już się dowiadujemy o co chodzi zaczyna nam się wszystko łączyć. Kocham za puszczone oczko do Sanclaira. Serdecznie polecam!

Czy od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok?

Fallon Helling po śmierci rodziców musiała dorosnąć znacznie szybciej niż jej rówieśnicy. Dziewczyna żyje z dnia na dzień, pracując w małej cukierni niedaleko serca nowojorskiego Brooklynu. Jednocześnie Fallon próbuje zapomnieć o rodzinie Emersonów, choć wielki budynek w centrum miasta, na którym widnieje ich nazwisko, wcale w tym nie pomaga. Rana, jaką pozostawił na jej sercu młodszy z braci Emersonów, wciąż się nie zagoiła. Gdy nagle w życiu Fallon ponownie pojawia się starszy z braci – Christian – i składa jej niezmiernie kuszącą propozycję, dziewczyna staje przed wyborem. Właśnie dostała szansę, aby zemścić się na ukochanym z przeszłości i zdobyć pieniądze, których teraz bardzo potrzebuje. W zamian musi jedynie udawać narzeczoną mężczyzny, od którego najrozsądniej byłoby trzymać się z daleka.

Historia, przez którą się płynie. Dwójka bohaterów, którzy potrzebują siebie do realizacji celów. Osoby, które poświęcają się dla innych lub dla pracy. Każdy z nich uważa, że jest to warte wszystkiego. A w tle zaczyna się uczucie, do którego żadne z nich się nie przyzna. Autorka zbudowała ciekawą fabułę i postacie. Nie czułam się zmęczona, a wręcz przeciwnie! Bohaterowie byli zabawni i charakterni. Oboje dojrzewali do rodzącego się uczucia i potrafili być dla siebie partnerami.

Autorka ukazała także, że pierwsza miłość nie zawsze jest tak wspaniała jak myślimy. Wydaje nam się, że co to uważamy za prawdę – jest tylko wyidealizowanym obrazem danej osoby. Kiedy spotkamy właściwą osobę, wszystko staje się łatwe. Emocjonalny rollercoaster zastępuje spokój. Przy właściwej osobie będziemy rozkwitać, a nie gubić swoje piękno.

Czy od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok?

Niesamowicie wciągająca i ciekawa historia. Nie można oderwać się od lektury, bardzo polecam :)

Bardzo przyjemna lektura, przeczytana w przeciągu doby, nie mogłam się od niej odkleić.

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz czytałam tak wciągającą od pierwszych stron książkę i tak przyjemny romans :) Bardzooo polecam!

To było moje pierwsze spotkanie z Julią Brylewską i szczerze mówiąc, pozytywnie się zaskoczyłam. Fabuła niesamowicie ciekawa i wciągająca. Dawno nie miałam tak, że czekałam cały dzień, by usiąść do książki. Mimo, że nie mam problemu w czytaniu scen erotycznych, w tej książce niektóre po prostu pominęłam. Oprócz tego uważam, że niektóre teksty, sceny lub wątki były zupełnie niepotrzebne, ale to są naprawdę drobiazgi. Książkę niesamowicie polecam, trafia do mojej topki i sądzę, że to moje nie ostatnie spotkanie z autorką :)

Podobała mi się, polecam

Podobała mi się, polecam