Pokerowa twarz, czarne serce

Okładka książki Pokerowa twarz, czarne serce Chin-Ning Chu
Okładka książki Pokerowa twarz, czarne serce
Chin-Ning Chu Wydawnictwo: OSMpower poradniki
poradniki
Thick Face, Black Heart
OSMpower
2021-01-01
2021-01-01
Anita Doroba

Bardzo się rozczarowałem zawartością tej książki. Jednym słowem jej zawartość to wychwalanie jej powstania, kiedy oczekujesz konkretów wydając na nią 28£!!!!!

Dużo mądrości inspirowanej naukami wschodu. Bardziej jako podręcznik do stopniowego zrozumienia i wdrażania treści w niej zawartej. Gdy z dystansem potraktujemy przekaz i metafory lektura okaże się bardzo wartościowa.

Po poleceniu książki przez trenerów rozwoju osobistego mialam duże oczekiwania względem niej. Znalazło się tam kilka ciekawych i wartych uwagi myśli, ale treść mało spójna i kompletnie niemająca zastosowania w europejskiej rzeczywistości. Ale zapewne Kim Dzong Un bylby zachwycony. Wskazówki, by okazywać pogardę podwładnym? Czyli wzbudzamy strach, nie szacunek? Duże rozczarowanie za 99 zł.

Ciekawe spojrzenie na model biznesowy i szeroko pojętą filozofię życia z perspektywy filozofii Wschodu

• A może
  • Posiadam aktualizacja

Dodaj cytat z książki Pokerowa twarz, czarne serce