Sztuka Wojny Pracującej kobiety

Wydawnictwo: Czarna Owca
Working Woman's Art of War: Winning Without Confrontation
poradniki

Autorka posiada sztukę wyrażania w bardzo prosty sposób niezwykle głębokich i uniwersalnych prawd. Jej feminizm wolny jest od wojny płci , czy zachęt do marnotrawienia energii na walkę z patriarchalnym społeczeństwem . Autorka proponuje w to miejsce strategię, taktykę twórczej samorealizacji, drogę delikatności i odwagi w miłości i w pracy, uczy Czytelniczki jak zarówno BYć SOBĄ i aktywnie osiągać swoje cele.

źródło okładki: www.czarnaowca.pl

mariola | 2016-10-24