Sztuka wojny dla kobiet. Genialne strategie Sun Tzu w służbie płci pięknej

Tłumaczenie: Agnieszka Niżniowska
Seria: Onepress Power
Wydawnictwo: Onepress
The Art of War for Women: Sun Tzu's Ancient Strategies and Widsom for Winning at Work
wojna, strategie, marketing, sukces, biznes
biznes, finanse

Opanuj strategie Sun Tzu. Zobacz to, czego nie widzą inni, i usłysz to, czego oni nie słyszą... Odnieś sukces bez łamania swojego kodeksu etycznego. Opanuj bezcenną sztukę strategicznego myślenia. Stań się bardziej innowacyjna i kreatywna. Przejmij pełną kontrolę nad swoim życiem osobistym i zawodowym. Bądź kobietą i po kobiecemu sięgaj szczytów w życiu osobistym i zawodowym. "Sztuka wojny"...

Bądź kobietą i po kobiecemu sięgaj szczytów w życiu osobistym i zawodowym. "Sztuka wojny" Sun Tzu to niewątpliwie najwybitniejsza książka o strategii, jaką kiedykolwiek opublikowano. Jest przy tym dziełem uniwersalnym, docenianym w każdej kulturze i na całym świecie. Do tej pory korzystali z niej głównie mężczyźni, a jednak to lektura wprost idealna dla kobiety takiej jak Ty.

Rady Sun Tzu prowadzą do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów przy jak najmniejszej liczbie konfliktów. A to przecież kobieca specjalność -- dążyć do rozwiązywania problemów na drodze kompromisu, tak by obie strony na tym zyskiwały. Ponadto każda ze strategii opisywanych przez tego filozofa opiera się na głębokim zrozumieniu ludzi, z którymi na co dzień mamy do czynienia. Szczególny nacisk kładzie również na Twoją wyjątkową osobowość i talenty, które są niezbędnym elementem na drodze do realizacji marzeń.

Możesz zostać mistrzynią strategii, niezależnie od tego, czy Twoim pragnieniem jest awansować na stanowisko dyrektora generalnego, prowadzić własną firmę, czy też być nauczycielką, maklerem, specjalistką ds. marketingu, astronautką, dobrą matką albo szczęśliwą osobą. "Sztuka wojny" pomoże Ci przemienić własne wady w zalety i wytłumić niepotrzebne lęki. Pokaże także, jak wygrywać bez walki i osiągać cele, które sobie wyznaczyłaś.

źródło opisu: http://onepress.pl

źródło okładki: http://onepress.pl

Marta | 2015-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Męczyłam tę książkę długo. Prawie nic do mnie nie trafilo. Najczęściej zadawałam sobie pytanie czy ja umiem czytać ze zrozumieniem. Niby coś autorka wyjaśnia, ale bardzo pobieżnie albo tak, że nie wiadomo do końca, o co jej chodzi. Nie wiem czy to wina tłumaczenia czy czegoś innego. Pierwszy raz zdarzyło mi się chyba nic nie wynieść lub wynieść bardzo niewiele. Trudno też zaufać komuś, kto pisze, że wielu próbowało zinterpretować słowa Sun Tzu, ale nikomu się to dobrze nie udało, po czym sama je interpretuje. Mam zakładać, że też źle? :)

Ania | 2015-01-07
Przeczytana: 2014 rok

bardzo dobra książka dla każdego nie tylko dla kobiet. Pokazuje jak skutecznie pracować nad sobą aby osiągnąć sukces

juliaxxx265 | 2015-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Przeczytałam w ciągu jednego dnia. Bardzo ciekawe jest to, że autorka w książce wydanej w 2001 roku, stwirdza, ze Hilary Clinton zostanie! pierwszą kobietą prezydentem w Ameryce. Po prostu stawia to jako fakt dokonany! Teraz z niecierpliwoscią czekam na następne wybory w Ameryce :)

Małgorzata Radtke | 2018-03-16
Wojowniczka | 2017-12-06