Niewidzialna

Okładka książki Niewidzialna A. November
Okładka książki Niewidzialna
A. November Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Nieznana (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Nieznana (tom 2)
Niewidzialna
Dlaczemu
2022-07-06
2022-07-06
#dark #romans #erotyk #ksiazka #ludzie #milosc #pozadanie #niewolnictwo #porwanie #erotyk #thriller #kryminał #sex

Drugi tom zdecydowanie słabszy od pierwszego. Kellan z ziomkami to jakby od niechcenia poszukiwali Blue mając czas na głupie śmieszkowanie. Bardzo przeciągana akcja wydarzeń. Więzy rodzinne mocno przekombinowane.

To nie kryminał tylko obleśny masochistyczny erotyk. Ten tom jest jakimś wyimaginowanym erotykiem. Książka, to fikcja, dlatego odnoszę wrażenie, że pisarkę to podnieca. Masochizm nad kobietami to dla niej priorytet. Bardzo dużo temu poświęca czas i zbyt dokładnie to opisuje. Akcje poszukiwawcze to jakaś bajka. Szkoda czasu na takie nic.

Drugi tom jest również wstrząsający i brutalny . Książka nie jest dla każdego czytelnika. Wciągająca i pełna emocji, bólu i strachu a jednak chęć życia jest wielka. Biorę następny tom.

RECENZJA

🧡❤️"NIEWIDZIALNA"❤️🧡

AUTOR: A. NOVEMBER

WYDAWNICTWO: Dlaczemu

Książkę przeczytałam dzięki Booktour, który zorganizowała autorka.

Jak myślicie, ile człowiek jest w stanie znieść w życiu?

"Kiedy myślisz, że wszystko masz pod kontrolą, i nie dopuszczasz do siebie możliwości jej utraty, przytrafia się coś, co zaczyna chwiać całym twoim światem. Nagle wszystko wywraca się do góry nogami i nie wiesz, co się dzieje, jak pozbierać myśli, by przywrócić wszystko na dawny tor."

NIEWIDZIALNA to drugi tom serii "NIEZNANEJ".
Książka zawiera w sobie ogromną bombę emocjonalną. Do tej pory czuje w sobie rollercoaster przeróżnych emocji, które przeżyłam, czytając tę opowieść.
Książka wwierca się w głowę i pozostaje tam na długo.
Wyjątkowa historia z nieszablonową i wciągającą fabułą.
Historia, która skrywa w sobie dużą dawkę mroku, tajemnic, adrenaliny, w której autorka umiejętnie pokazała świat brutalnej rzeczywistości, w której znalazła się główna bohaterka. W tej serii autorka ukazała przerażające oblicza ludzkiej natury.
Autorka umie niesamowicie budować napięcie, które rośnie ze strony na stronę.
Wszystko dynamicznie poprowadzone, dopieszczone i dopracowana w każdym szczególe.
Kurcze, ale jak można zakończyć w takim momencie książkę. Teraz będę siedzieć jak na szpilkach, aby dowiedzieć się, jak zakończy się historia Blue.
Radzę czytać wszystko po kolei, ponieważ emocje są tak duże, że czekać na kolejną część, będzie bardzo ciężkie.

Co znajdziesz tutaj:
-Brutalność
-Zwroty akcji
-Tajemnice
-Świetnie wykreowane postacie.

Opowiedziana z perspektywy głównych bohaterów Kellana i Abigail, dzięki temu cały czas wiemy co się u nich dzieje, co w danym momencie przeżywają, jakie emocje w nich siedzą.

Bohaterowie genialnie wykreowani, charakterni, barwni. Postacie, które wzbudzają ogromne emocje, zarówno te pozytywne jak negatywne. Negatywne dotyczą oczywiście złych charakterów.
Abigail to postać, którą podziwiam za niezłomny charakter, miała taką silną wolę i chęć przeżycia, że wykorzystała każdą okazję, aby uciec, i nie myślała tylko o sobie, a również słabszych.

"– Znalazłem ją przez przypadek… – Zamyślił się, spoglądając gdzieś w przestrzeń za mną. – Tyle czasu była dla nas niewidzialna, a teraz należy do nas i jest tam, gdzie powinna."

Abigail raz kolejny trafia w łapska psychopatów. Tyle starań i wysiłku, aby odzyskać, wolność poszło na marne. Była pewna, że najgorsze już za nią, niestety trafia w sam środek piekła. Będzie odgrywać główną rolę, a autorka zdecydowanie nie będzie oszczędzała, Blue gotując jej tak okrutny los.
Kellan wszystko zrobi, aby odzyskać Abigail. Kobieta stała się jego sensem życia.
Po drodze przyjdzie im zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

-Czy Abigail stanie się niewidzialna?
-Do czego posunie się zakochany mężczyzna?
-Co odkryje grupa Mastersa i czy uda im się powstrzymać handlarzy żywym towarem?
-Czy Abigail uda się uciec?
-Ile zniesie, człowiek upodlenia za nim nic z niego nie zostanie?
-Czy Masters odnajdzie Blue?
-Kim jest Abigail i dlaczego jest taka ważna?
-Jaką rolę przyjdzie jej odegrać?
-Ile zniesie Blue?

Polecam? Jedna lepszych serii które czytałam. ❤️🧡🩷

RECENZJA

🧡❤️"NIEWIDZIALNA"❤️🧡

AUTOR: A. NOVEMBER

WYDAWNICTWO: Dlaczemu

Książkę przeczytałam dzięki Booktour, który zorganizowała autorka.

Jak myślicie, ile człowiek jest w stanie znieść w życiu?

Czytając rozdziały o Abigail tego jak ona jest bitą, katowana, gwałcona i nawet postrzelona a mimo wszystko dalej funkcjonuje i całkiem nieźle sobie radzi nasuwa mi się tylko parafraza "Co ona jest kurwa RoboCop?" U chłopaków znów jest dużo rozmów które nic nie wnosiły poza przeciąganiem książki na siłę przez co nie mogłam się doczekać kiedy w końcu dobrane do końca. W tej książce są wszystkie nieszczęścia świata i nic się nie udaje. Jedyne czego nie ma to romansu.

Abigail odzyskuje świadomość w koszmarze, z którego chciałaby się już obudzić. Rana po postrzale szybko przypomina jej o wydarzeniach w lesie i stracie kolejnych istot.
Uświadamia sobie również, że pocisk, który przez nią przeszedł nie miał być dla niej śmiertelny. Miał od niego zginąć „Diabeł”, a sam strzelec nie był przypadkowy. Niestety również szybko sobie uświadamia, że nie jest w Stanach tylko ponownie w Europie, ale to nie koniec rewelacji, ludzkiego zła i okrucieństwa. Czy będzie na tyle silna aby przetrwać lub podejmując kolejną próbę ucieczki? To miejsce jest martwa strefa. Nie słychać nawet ptaka. Czy Bóg zapomniał o tym miejscu?

Autorka powraca z kontynuacją historii i zaczynamy w miejscu gdzie skończyliśmy. Początkowo miałam wrażenie, że będzie mi się nudzić i że ten tom będzie napisany na siłę, ale byłam w błędzie. Totalnie nie odczułam, że akcja toczy się z przymusu aby zapisać kolejną kartkę.
Nie zabraknie akcji, brutalnych dewiacji, okrucieństwa ludzkiego oraz promyka nadziei, że w końcu jej się uda. Abigail to silna i uparta kobieta, ale ile w stanie jest wytrzymać?
Książka wzbudzi wiele emocji, a jej zakończenie wywołuje słowa: „Co jest do cholery?”
Ponownie ostrzegam przed treścią, ta historia nie jest dla każdego, ale ja jestem zachwycona pracą autorki.

Zakończenie poprzedniego tomu mną wstrząsnęło, autorka wie jak zbudować historie i jak ją zakończyć, by czytelnik chciał WIĘCEJ! Drugi tom serii jest na równie wysokim poziomie co pierwszy, znów dostajemy masę różnych emocji… Kellan z chłopakami wciąż próbują odnaleźć Abi, niestety porywacze są ciągle o krok przed nimi. Kim są porywacze i czego chcą od dziewczyny? Dlaczego to ona jest tak ważna? Wiele pytań na których odpowiedzi znajdują się na kartach tej książki. I choć rozwiązujemy kilka zagadek pojawiają się następne. Zakończenie boli nie mniej niż w pierwszym tomi. Szczerze mówiąc boli jeszcze bardziej. Okropnie nie mogę doczekać się trzeciej części, ale też czuje w sobie strach z nią związany, trzeba będzie pożegnać się z wieloma bohaterami a to będzie dla mnie niezwykle smutne.

Musze jeszcze wspomnieć o naszej ekipie komandosów, nadal jestem pod ich wrażeniem, nikt tak jak oni nie potrafi rozładować napiętej atmosfery, uwielbiam ich poczucie humoru i dystans. Dla mnie to ekipa, która zasługuje na osobne historie, w końcu tylko jeden z nich poza Kellanem odnalazł swoją ukochaną. Myślę że pierwszym którego walnie powinien być Ash… Kto czytał wie dlaczego to on zasługuje w pierwszej kolejności na kocyk pełen miłości…

Po dramatycznym zakończeniu w pierwszej części Abigail, która odzyskuje świadomość w dodatku jest ranna, próbuje jakoś przetrwać wśród potworów. Stara się być niewidzialna. Zastraszana, bita, gwałcona, stara się nie stracić człowieczeństwa. Wie, że musi walczyć o siebie, ale i o te wszystkie kobiety i dzieci. Miłość do Kellana i wiara, że ją odnajdzie dodaje jej sił. A i Kellan poruszy niebo i ziemię by odnaleźć swoją Blue. Czy Abi da radę przetrwać to piekło?

Ta część była znacznie mocniejsza, czytałam ją z zapartym tchem i przeżywałam z bohaterką wszystko co ją spotykało i nie raz bałam się czy ona da radę to przetrwać. A jeśli nawet jak żyć z taką traumą. Współczułam również Kellanowi, który robił wszystko żeby ją znaleźć. Jego determinacja była imponująca, a pomoc jego przyjaciół przeogromna. Cudownie mieć takie osoby koło siebie. Kellan zwraca się z pomocą nawet do włoskiego szefa mafii, z którym nie jest w najlepszych stosunkach. Tajemnice, zwroty akcji, dynamika i pytanie jak to się skończy. Kochani jeśli nie boicie się odważnych i kontrowersyjnych książek to polecam Wam bardzo. ❤️

Akcja rozpoczyna się tam, gdzie zostawiła nas Autorka. Kellan rozpaczliwie szuka swojej żony, a Blue ponownie wpada w ręce zwyrodnialców. Czy uda jej się przetrwać ten koszmar? Czy będzie mogła jeszcze cieszyć się szczęściem u boku ukochanego? Przekonajcie się sami...
To nie jest spokojna historia do wieczornej lektury przy ciepłej herbatce. Mrok, brutalność i przerażające okrucieństwo przepełniają karty powieści. To straszne, co człowiek może zgotować drugiej osobie. Autorka ponownie nie oszczędza Blue, serwując jej traumę za traumą. Także Kellan wystawiony jest na ciężką próbę.
Książkę czyta się bardzo szybko, akcja wciąga, a my trzymamy kciuki za Abigail, by przetrwała najgorsze. Historia brutalna, momentami budzi wręcz obrzydzenie. Daje jednak do myślenia I na długo pozostaje w pamięci. A najgorsze, że znów trzeba czekać co będzie dalej, bo Autorka potrafi podkręcić napięcie I zrobić takie zakończenie, że ... W każdym razie czekam na ostatni tom

Autorka kolejny raz mnie nie zawiodła. Drugi tom jest również bardzo wstrząsający, wzruszający, przepełniony bólem i cierpieniem. Abigail kolejny raz trafia na bezwzględnych ludzi, nie mających żadnych skrupułów. Przemoc, gwałty i morderstwa to ich sposób na życie. Jednak dziewczyna nie daje się złamać, walczy do końca z nadzieją na wolność. Jej mąż nie odpuszcza, szuka kobiety za wszelką cenę. Już prawie jest u celu... Książka znów okazała się nieodkładalna, lekki i prosty styl pisarski. Polecam i czekam na kolejny tom.

• Rok 2022