No kto by pomyślał...

Okładka książki No kto by pomyślał... Aleksander Piasecki
Okładka książki No kto by pomyślał...
Aleksander Piasecki Wydawnictwo: Aleksander Piasecki biografia, autobiografia, pamiętnik
No kto by pomyślał...
Aleksander Piasecki
2022-01-04
2022-01-04
Triathlon Sport Góry Weganizm Autobiografia Wspinaczka

Świetna robota! Dzięki za możliwość towarzyszenia Ci nie tylko w triathlonowej przygodzie, ale także podróżach i wspinaczkach. Trzymam kciuki za dalsze plany :)

Szczegolnie podobal mi sie opis drogi do osiegniecia celu malymi kroczkami. Ksiazka moze byc inspiracja dla kazdego, nie koniecznie triathlonisty.

Książka jest prawdziwa – to chyba najprostsze i najlepsze słowo, które ją opisuje. Prawdziwy człowiek opowiadający o prawdziwej drodze, którą przeszedł, prawdziwym pocie, sukcesach i porażkach, żeby stać się prawdziwym człowiekiem z żelaza..

Zaskakująca, niebanalna, nieprzewidywalna po przeczytaniu której zdajesz sobie sprawę jak wiele masz jeszcze do zrobienia i nabierasz motywacji żeby wstać z fotela i zacząć pisać swoją historię. Polecam.

Świetna książka, miałam okazję przeczytać ją jeszcze przed publikacją. Opowiada o historiach, w których brałam mniejszy lub większy udział. Jeśli interesują Cię podróże, triathlon i lubisz się rozwijać, na pewno też Ci się spodoba.

• Do przeczytania - non - fiction

Dodaj cytat z książki No kto by pomyślał...