Wojownicy. Omen Gwiazd #4: Znak Księżyca.

Okładka książki Wojownicy. Omen Gwiazd #4: Znak Księżyca. Erin Hunter
Okładka książki Wojownicy. Omen Gwiazd #4: Znak Księżyca.
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 22) Seria: Omen gwiazd fantasy, science fiction
Wojownicy (tom 22)
Omen gwiazd
Sign of the Moon
Nowa Baśń
2021-11-30
2021-11-30
9788382031294
Dorota Lachowicz

Pierwszy raz w książkach ceremonia nadania imienia wojownika przebiega inaczej. W jakim sensie inaczej? W takim, że tym razem dwa koty oceniają po jednym z uczniów. I podczas zebrania na środku obozu oceniający mówią, co uczeń zrobił źle, co powinien poprawić, oraz oczywiście co zrobił dobrze. Ciekawe skąd ta zmiana.

Najciekawszą częścią książki są wyprawy Sójczego w przeszłość do starożytnych kotów. Szkoda, że nie miał więcej czasu, aby spędzić z Księżyca Połowa. Zakończenie było satysfakcjonujące, że Księżyc przyszła do niego kiedy jest w obecnych czasach, a nie przeszłości.

Z drugiej strony wyprawy w przeszłość są przewidywalne. W końcu nieważne co się wydarzy to te koty i tak przetrwają i tak.

Kim jest czwarty kot z przepowiedni? I dlaczego dopiero teraz wspominają, że jest jeszcze jakiś kot.

A, bym zapomniał 'Mroczna Puszcza coraz bardziej oddziałuje na koty. Chyba ten tekst będzie działał idealnie do końca cyklu.' heh.

Nie wiem, czy 'Omen Gwiazd' jest po prostu słabszy od poprzednich cykli, czy przez ilość tych książek więcej rzeczy uważam za wady, na które wcześniej nie patrzyłem.

Najciekawszą częścią książki są wyprawy Sójczego w...

Czytałam wiele książek, ale żaden cykl nie wywołał u mnie takich emocji jak Wojownicy. Śmiech, łzy, złość, wzruszenie, szczęście! To nie tylko opowieść o kotach to opowieść o wojownikach.
Nie trzeba o niej dużo mówić jest fenomenalna, choć to za mało powiedziane.
Arcydzieło wśród książek!

Jak zaczniesz czytać, rzucisz wszystko i nie będziesz się mógł oderwać aby poznać zakończenie! Już czekam na następne!!!!

Nie trzeba o niej dużo mówić jest fenomenalna, choć to za mało powiedziane.
Arcydzieło wśród książek!

Jak zaczniesz czytać, rzucisz wszystko i nie będziesz się mógł oderwać aby...

Bardzo fajna książka, zwroty akcji, Mroczna Puszcza, Plemię...

Bardzo fajna książka, zwroty akcji, Mroczna Puszcza, Plemię...

Świetnie jak zawsze <3

Świetnie jak zawsze <3