Love Above Law

Okładka książki Love Above Law Sandy Alvares, Crystal Daniels
Okładka książki Love Above Law
Sandy AlvaresCrystal Daniels Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Kings of Retribution MC (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
The Kings of Retribution MC (tom 2.5)
Love Above Law
Kindle Edition
2019-02-18
2019-02-18
mafia Klub MC porwanie

Okładka książki Until Easton Sandy Alvares, Crystal Daniels
Until Easton Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Whiskey Holiday Sandy Alvares, Crystal Daniels
Whiskey Holiday Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Undaunted Sandy Alvares, Crystal Daniels
Undaunted Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Finding Solace Sandy Alvares, Crystal Daniels
Finding Solace Sandy Alvares, Crys...

2056

Na półkach: , , , , , ,

W Love Above Law akcja dzieje się poza światem Kings of Retribution MC. Chociaż po raz pierwszy spotykamy Alexandra „Lexa” Taylora i Leynę Martinez w The Darkest of Light, w końcu poznajemy wszystkie szczegóły dotyczące jej uprowadzenia i uratowania .
Ich insta-love story jest niesamowita, gorąca i pełna niepokoju. Nie można nie czuć się związanym z tymi postaciami, bo przecież kto nie chce mieć drugiej szansy w życiu i miłości? Podczas gdy Lex jest w każdym calu alfą, twardym agentem FBI, Leyna nie jest typową damą w niebezpieczeństwie. Może ma kłopoty, ale jest silną i otwartą Kubanką. Jest pomysłowa i zadziorna. A dla mnie znalezienie takiej postaci jest po prostu odświeżające, ponieważ nie ma wielu takich bohaterek jak ona.
Jeśli jesteś fanem Kings of Retribution MC, nie martw się! To może nie jest książka o MC, ale i tak ich postacie przeplatają się w tej historii.
Ale moją ulubioną drugoplanową postacią jest nonna Lexa. Kradła show i rozśmieszała mnie.

• MC Klub
  • Zastanawiam się// Nie ma PL
  • Pl ;)
  • Współczesny romans,
  • Przeczytane 😊😊😊

Dodaj cytat z książki Love Above Law