Whiskey Holiday

Okładka książki Whiskey Holiday Sandy Alvares, Crystal Daniels
Okładka książki Whiskey Holiday
Sandy AlvaresCrystal Daniels Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Mistletoe Montana (tom 11) literatura obyczajowa, romans
Mistletoe Montana (tom 11)
Whiskey Holiday
Kindle Edition
2020-12-16
2020-12-16

Okładka książki Until Easton Sandy Alvares, Crystal Daniels
Until Easton Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Undaunted Sandy Alvares, Crystal Daniels
Undaunted Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Finding Solace Sandy Alvares, Crystal Daniels
Finding Solace Sandy Alvares, Crys...
Okładka książki Nikolai Sandy Alvares, Crystal Daniels
Nikolai Sandy Alvares, Crys...

2053

Mistletoe Montana to seria wieloautorska. Whisky Holiday napisane przez Sandy Alvarez i Crystal Daniels. Ta książka odbiega od ich normy romansu MC i naprawdę wykonały świetną robotę.

Whisky Holiday to zabawny, romantyczny, słodki insta-love, świąteczny romans. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę by się rozluźnić , to ta krótka nowelka jest idealnym lekarstwem na relaks! Wszystko w Whisky Holiday jest zabawne, zaczynając od nazwisk głównych bohaterów: Winter Holiday i Tannon Christmas. Przekomarzanie się i sytuacje, w których się znajdują, są super porywające, a opisy przyrody są piękne.
Emanuje Bożym Narodzeniem, wprowadzając mnie we właściwy świąteczny nastrój. Mogliśmy też w tej krótkiej historii spotkać postacie z serii The Kings of Retribution MC

• Współczesny romans,

Dodaj cytat z książki Whiskey Holiday