Aksjomaty miłości. Zbiór tekstów o uczuciach

Okładka książki Aksjomaty miłości. Zbiór tekstów o uczuciach Mateusz Kobus
Okładka książki Aksjomaty miłości. Zbiór tekstów o uczuciach
Mateusz Kobus Wydawnictwo: KOBUS poradniki
poradniki
Aksjomaty miłości - zbiór myśli o uczuciach
KOBUS
2021-07-01
2021-07-01
kobus pankobus aksjomaty milosci aksjomaty miłości

Przeczytana ♡ pomogła mi w najtrudniejszym momencie mojego życia. Otworzyła mi oczy na naprawdę wiele rzeczy. Dzięki niej zaczęłam stawiać siebie częściej na pierwszym miejscu i uczę się kochać i akceptować siebie. Droga jaką przebyłam w towarzystwie autora, czytając tą lekturę była cudowna. Pierwszy raz od naprawdę dawna poczułam się dobrze. Dziękuję

Jeśli masz problem związkowy - przeczytaj to. Jeśli chcesz być w zdrowym związku - przeczytaj to. Jeśli masz problem z kochaniem siebie- poczytaj. Jeśli po prostu chcesz nauczyć się życia w relacjach- poczytaj. Tu znajdziesz odpowiedzi i opisy każdej relacji, którą można przeżyć.. WIELE MI TO WYJAŚNIŁO !

" Aksjoamty Miłości" Na początku byłam sceptyczna.. jednak to co przeczytałam, wbiło mnie w fotel. Przecież to niby takie proste - związki, uczucia, emocje, ale Pan Kobus opisuje je tak szczegółowo, że na nowo uczę się ich znaczenia. POLECAM! mAMA I Babcia też- ha ha ! Czytamy wszystkie.

Książka "Aksjomaty Miłości" porusza tak wiele tematów, a jednak nie pogubiłam się w nich. Nie przybiły mnie. Nie sprawiły, że nie chciało mi się drążyć tematów. Pięknie napisana.

Dzięki Autorowi zaczęłam bardziej cieszyć się z życia w zdrowej relacji.Doceniam coraz bardziej i chyba staje się lepszym człowiekiem.

Dla mnie ta książka to więcej niż zwykła lektura. To mapa życiowa, która choć nie wskazuje dokładnej ścieżki, pomaga nam lepiej przygotować się do tej podróży, niezależnie od wybranej trasy. Kobus wzbogaca nasz bagaż życiowych doświadczeń wiarą w siebie dzięki tej książce.

Pan Kobus wspaniale oddaje to, co często pozostaje niewypowiedziane. To lektura, która nie tylko wzrusza, ale również inspiruje do refleksji nad własnym życiem i relacjami z innymi. Gorąco polecam!

Książka, która daje do myślenia. Pełna jest porad, które serio sprawdzają się w życiu codziennym. Jestem wdzięczna za takie książki!

Książka super uświadomiła mi że właśnie tylko takie niszczące relację miałam i jak potrafią być toksyczni mężczyźni, którzy na początku udają wspaniałych.... Polecam warto przeczytać

Książka jest po prostu super! Wnosi wiele przemyslen do Naszego zycia i pozwala wyciagnac odpowiednie wnioski, by założyć koronę ,podnieść głowę do gory i zap**rdalac. Polecam gorąco.

• Rozwój
  • Chcę ebook
  • » miłość&związki
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam