Ostatnie noce

2022-12-07
9788396206725
kobus miłość ponad wszystko

Okładka książki Tiger Woods Jeff Benedict, Armen Keteyian
Tiger Woods Jeff Benedict, Arme...
Okładka książki Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim Aleksander Kaczorowski, Aleksander Kwaśniewski
Prezydent. Ale... Aleksander Kaczorow...
Okładka książki Dlaczego się udało. Filozofia i strategie twórcy Comarchu Krzysztof Domaradzki, Janusz Filipiak
Dlaczego się u... Krzysztof Domaradzk...

" Ostatnie noce" to historie o życiu, które trafią do każdej płci. Myślę, że Kobus chciał nam przekazać, że w życiu nie możemy się wstydzić swoich emocji. Książka ta nauczyła mnie, że szczerość w pisaniu tego typu książek to podstawa, a w życiu liczy się to jak my czujemy się w relacji i wszysytko zależy od Nas samych!
SZTOS

SZTOS

" Ostatnie noce" dały mi siłę w poruszaniu trudnych tematów w moim związku. Zaczęłam rozmowy z partnerem o intymnych sprawach o których wstydziłam się wcześniej mówić. Niby to mój chłopak, a potrzebowałam tej książki by otworzyć się na tematy o tym co sprawia mi przyjemność, a co nie jest komfortowe. Dziękuję Panu za zrozumienie miłości i kobiet.

Jestem w szoku, że książka tak przyjemna w odbiorze porusza tak ważne tematy jak intymność i seksualność. Trafia do mnie!

Ciekawy jest sposób, w jaki książka jest skonstruowana, wykorzystując listy i opowieści. Autor nie owija w bawełnę, co nadaje tekście szczerości. Treści zawarte w książce są niezwykle trafne i bliskie każdemu z nas, co pozwala nam identyfikować się z autorem. Choć nie jestem typowym miłośnikiem tego gatunku literatury, to ta książka przypadła mi do gustu.

Podoba mi się narracja książki, gdyż mamy do czynienia z listami, opowiadaniami. Podoba mi się język, nie ma przesadnego lukrowania i owijania w bawełnę a konkret i rzeczowość. Bije od niej szczerość, co dla mnie jest dużą zaletą, a tematyka bliska nam wszystkim, co przyczynia się do empatyzowania z autorem/bohaterem. Mocno polecam, ja fanką takich książek nie jestem, a czytało mi się ją naprawdę "smacznie".

Czytając, odnajdujemy tam cząstkę siebie, bo każdy, kto miał kiedyś złamane serce i wydawało mu się, że ktoś przypadkowy, "pierwszy lepszy", pomoże nam się pozbierać, wie, jak gorzkie jest to rozczarowanie.
Momentami czyta się ciężko, choć może to być subiektywna opinia...ale dla mnie była też mocno kojąca. Dobrze jest czasem poczuć, że "nie tylko ja tak mam".

Trochę gorzka książka, ukazująca pewne rzeczy z innej perspektywy. Od kilku lat panuje "moda" na prowadzenie rozwiązłego życia seksualnego. I nie byłoby to problemem, przecież każdy odpowiada za siebie i żyje według siebie i swoich potrzeb, wartości etc. Jednak bardzo łatwo można się zagubić, zatracić. Mylimy przygodny seks z miłością, czasem seksem próbujemy zapchać dziurę w sercu, a to prowadzi do ogromnego rozczarowania i, pewnego rodzaju, osobistej klęski.
Brawo dla autora, za odwagę do napisania takiej książki, trochę się o niej później myśli...

czytałam i czytałam i jednym tchem wciągnęłam

czytałam i czytałam i jednym tchem wciągnęłam

z tego co widze Tola01, Alicja97, Tomekflorek
to boty które spamują... bez komentarza!

z tego co widze Tola01, Alicja97, Tomekflorek
to boty które spamują... bez komentarza!

Ta książka jest jak drogowskaz życiowy, wskazujący na możliwość samorozwoju i lepszego zrozumienia relacji międzyludzkich. "Ostatnie Noce" to prawdziwy skarb w dziedzinie literatury, który warto mieć w swojej bibliotece.

• Do kupienie
  • Biografia, autobiografia, pamiętnik
  • PORADNIKI
  • 🏡Posiadam $
  • 📑📑 0<200 stron
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Psychologiczne

Dodaj cytat z książki Ostatnie noce