Obowiązki uczuć 2

związki relacje kobus poradnik psychologia
Obowiązki uczuć 2: Życie w emocjonalnej dojrzałości
poradniki
związki relacje kobus poradnik psychologia

Pierwsza część uważam, była bardziej dla osób po rozstaniu czy samotnych.Druga jest bardziej dla osób
tkwiących w trudnych relacjach, gdzie brakuje świeżości. Poradnik uczy że gdy kryzys wkrada się w związek warto
walczyć o siebie. Za szybko odpuszczamy. Związek to ciężka, ciągła praca dwojga ludzi.
W dobie internetu, portali randkowych gdzieś gubimy się nawzajem....

Polecam. Super kontynuacja, Brawo

Kolejna książka Kobusa która zasłynęła moim sercem ;) polecam

Miłe zaskoczenie część 2.
Myślałam ,że wszystko zostało powiedziane w pierwszej części.Nic bardziej mylnego.Świetna kontynuacja,polecam gorąco 👍

Świetna kontynuacja pierwszej części. Po przeczytaniu pierwszej miałam poczucie ze już nic więcej dodać nie można... a jednak. Polecam.

Polecam serdecznie! Warto :)

Kolejna książka która ujęła wszystko w punk. Polecam!

Bardzo polecam książkę. Życiowa. A z każdą kolejną stroną można wyczytać kawałek swojej historii.

Po pierwszej części nie spodziewałam się że da się napisać coś lepszego. A jednak. Trafia w serce jak żadna inna często wywołując łzy wzruszenia. Jest nieoceniona pomocą i droga do zrozumienia własnych emocji, uczuć i pragnień

Kontynuacja cudownej części 1. Krótko, zwięźle i na temat. Skłania do refleksji pary w każdym wieku.

Dodaj cytat z książki Obowiązki uczuć 2