Okładka książki To (nie)miłość. O trudnych związkach, bolesnych rozstaniach i składaniu złamanego serca Mateusz Kobus
Mateusz Kobus Wydawnictwo: KOBUS poradniki
poradniki
KOBUS
2022-12-06
2022-12-06
9788396206701
związki relacje miłość psychologia poradnik uczucia toksyczny związek manipulacje manipulacja w związku

Mam👍👌 czytałam, czytam, często do niej wracam i kocham miłością wieczną ❤️🫶🫶 najlepsza👌👌👌👍 otwiera oczy bardzoooo. Żałuję że nie mialam jej jakieś 20 lat wcześniej 😞😭 wtedy wszystko byłoby inaczej. Polecam z całego ❤️ KAŻDEMU !!!!! Ta książka powinna być lekturą obowiązkową w szkołach

Książka otworzyła mi oczy, uświadomiła jak wiele toksycznych zachowań było w moim życiu i relacji. Przekonałam się jak relacja na pewno nie powinna wyglądać. Zdecydowanie polecam.

„To (nie)miłość" jest drogowskazem do odkrycia własnej siły i odwagi. Przeczytaj ją, by nauczyć się słuchać swojego serca, postawić granice i stworzyć zdrowy związek.

Polecam każdemu kto pragnie w związku spokoju, zrozumienia, i dużo miłości 🙂♥️

Książka otworzyła mi oczy, uświadomiła jak wiele toksycznych zachowań było w moim życiu i relacji. Przekonałam się jak relacja na pewno nie powinna wyglądać. Zdecydowanie polecam!!!

Bardzo polecam tą książkę! Pomogła mi ona po toksycznym związku, uświadomiła jakich zachowań nie powinnam tolerować w przyszłej relacji. Przez całe życie ciągnęło mnie do chłopaków którzy nie szanowali mnie a ja tego nie widziałam, tak zwanych ŁOBUZÓW a dzięki tej książce zrozumiałam,że zasługuje na kogoś kto będzie mnie kochał całym sercem taką jaką jestem i mnie zaakceptuje w pełni.

Przeczytałam książkę , dzięki niej zdobyłam nową wiedzę , którą zamierzam wykorzystać w przyszłości , podałam ją dalej do czytania - niech pomaga kobietom - jest naprawdę świetna 🙌 Polecam!

Polecam każdemu kto pragnie w związku spokoju, zrozumienia, i dużo miłości 🙂♥️

TA książka jest TAKK " mocna " że czasami muszę robić sobie przerwy w jej czytaniu. Idealnie zgrywa się z tym co ostatnio mnie spotkało ( jestem miesiąc po rozstaniu). Czuję jakby ktoś opisał moją 8 letnią relację i zachowania mojego EX. Bardzo dziękuję za tę Książkę :)

"To nie miłość" porusza tematykę, która pozostaje w pamięci czytelnika nawet po zakończeniu lektury.
Książka pozwala zrozumieć, jak pewne działania mogą mieć nieprzewidywalne konsekwencje dla naszego życia i emocji.

• 📑📑200<400 stron
  • Kup jak znajdziesz :)
  • Love
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam

Mateusz Kobus To (nie)miłość. O trudnych związkach, bolesnych rozstaniach i składaniu złamanego serca Zobacz więcej