Modne szycie. Twoja kompletna garderoba

Okładka książki Modne szycie. Twoja kompletna garderoba Anna Maksymiuk-Szymańska
Okładka książki Modne szycie. Twoja kompletna garderoba
Anna Maksymiuk-Szymańska Wydawnictwo: Septem poradniki
poradniki
Septem
2021-09-15
2021-09-15
moda szycie kapsułowa garderoba

Jak jesteś początkującą krawcową to omijaj ten bubel z daleka. Jest to typ książki, która ma się sprzedać od "kolejnej pani z YouTube ". W książce są projekty, które przedstawione na schemacie zawierają braki oraz słabo zaznacozne elementy wykroju. Opis typu uszyj co chcesz, jak chcesz i z czego chcesz prezentuje się bardzo kiepsko. Jestem rozczarowana i jak bym mogła ocenić to postawiłabym-1.

Lubicie przerabiać ubrania? Nadawać im nowe życie, bądź tworzyć coś nowego?
Mało osób o mnie wie, że czasami lubię sobie poszyć. Wiele ubrań przerabiam - ze spódnic robię bluzki, a stare spodnie tnę na scrunchies do włosów. Dlatego bardzo chętnie sięgnęłam po książkę Anny Maksymiuk-Szymańskiej „Modne szycie. Twoja kompletna garderoba”.
Dzięki niej sami możemy skompletować swoją garderobę i uszyć dresik, garnitur, spódniczkę, czy bluzeczkę. W zestawie załączone są wykroje, które zostały bardzo dobrze oznaczone. Chociaż muszę przyznać, że potrzebowałam chwilki czasu, aby dobrze się w nich połapać. Ubrania są klasyczne u bardzo proste w uszyciu, a to zdecydowanie działa na plus.

Jeżeli chcecie poszaleć z garderobą i uszyć sobie coś nowego to zdecydowanie polecam Wam tę książkę. Jestem pewna, że dzięki niej stworzycie coś pięknego!

Lubicie przerabiać ubrania? Nadawać im nowe życie, bądź tworzyć coś nowego?
Dzięki niej sami możemy skompletować...

• Popularnonaukowe
  • Samodzielne