Fashion notes

Wydawnictwo: Septem
hobby
Klusek

„Fashion notes” to notatnik, który ułatwi Ci zaprojektowanie swojej własnej kolekcji ubrań. Zacznij już teraz pasjonującą przygodę z modą! To możliwe, nawet jeśli myślisz, że brak Ci talentu plastycznego. Notes będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla studentów projektowania stroju, jak i dla osób, które nigdy nie ćwiczyły rysunku. To idealna forma twórczego relaksu, który może zaowocować totalną metamorfozą Twojej szafy. Dogoń modowe trendy i zaprojektuj własną supermodną koszulę czy sukienkę!

W środku znajdziesz szkice sylwetek, które wystarczy tylko „ubrać”! W odróżnieniu od innych podobnych notatników tu znajdziesz sylwetki dopasowane do prawdziwych typów kobiecych figur — klepsydry, gruszki, odwróconego trójkąta, jabłka i sylwetki „plus size”. Nie zabrakło też miejsca na sylwetki męskie i dziecięce, które pomogą Ci stworzyć coś ładnego dla rodziny i przyjaciół. Dzięki praktycznym poradom i sugestiom autorki ten notes stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem w drodze do spełniania najróżniejszych modowych marzeń i kaprysów.

Sięgnij po najmodniejszy notes tego sezonu!

Dzięki temu notesowi:
- dowiesz się, jaki jest Twój typ sylwetki;
- dobierzesz najlepsze fasony i kolory dla Twojej sylwetki;
- rozbudzisz wyobraźnię i kreatywnie spędzisz czas;
- stworzysz własną kolekcję ubrań.

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl

Boa | 2017-01-14

Muszę przestać kupować książki na ślepo... bez zaglądania do środka... notes całkiem O.K. ale dla tych co mają zdolności (albo i nie) do rysowania, szkicowania,wymyślania ubrań,ciuszków,zestawów fatałaszków... a ja myślałam, że strony są puste i będę mogła czasem coś narysować, wkleić, napisać... Niestety, każda jest z narysowaną sylwetką kobitki...więc znowu książka do wysłania na bazarek dla zwierzaków...

Acoma | 2017-01-10

Narysowane sylwetki mężczyzn mogłyby być bardziej męskie.

angelika | 2016-10-04

Anna Maksymiuk-Szymańska(Ruda) to polska vlogerka,która na popularnej stronie You Tube dodaje filmy o szyciu.Swoją przygodę z szyciem zaczęła 10 lat temu.Od tej pory w jej życiu wiele się zmieniło wydała drugą książkę, projektuje ubrania i założyła własną firmę em em szop.Tym razem autorka zaprojektował dla czytelniczek fashion notes.
Anna Maksymiuk-Szymańska mająca wieloletnie doświadczenie w szyciu ubrań zaprojektowała notes,z którym możemy zacząć przygodę z modą. Prowadzenie notesu jest dziecinnie proste,autorka daje nam wolną rękę. Wystarczy tylko wyobraźnia.W prowadzeniu notesu nie ma żadnych reguł czy zasad.W notesie można malować,pisać,bazgrać, kolorować pomysłów jest wiele, wystarczą dobre chęci.A może podczas prowadzenia notesu odkryjesz w sobie talent do projektowani?
Jeśli chodzi książkę tekstu w niej jest bardzo mało.Autorka skupiła się na stworzeniu szkiców każdej z sylwetek do,których można zaprojektować dowolne ubranie.Szkice nie są przygotowane stricte dla...

Renax | 2016-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

'Fashion notes' to uzupełnienie książki 'Co za szycie'. Jest to notatnik, książka do uzupełniania i rysowania własnych pomysłów szyciowych, notatnik pomocny do tego, by zrealizować pomysł na siebie albo pobawić się w projektanta.