Drugie życie

Donna Anders Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller kryminał, sensacja, thriller
C&T Crime & Thriller
2004-01-01
2004-01-01

Polecam ją przeczytać. Warta jest do przeczytania. Mimo trudności w życiu, przemocy i znękaniu, odznajduje prawdziwy spokój, prawdziwych przyjaciół czy sąsiadów.

Książka zupełnie nie w moim guście i nie tego oczekiwałam po - jak napisano na okładce - romansie kryminalnym.
Sadystyczni mężczyźni, realistyczne opisy brutalnych zachowań, życiowe piekło kobiety (trochę na jej własne życzenie),a do tego pięcioletni syn wplątany w chore związki ... to dla mnie za dużo! Ledwie udało mi się dobrnąć do końca.

Pierwsza przeczytana książka w tym stylu. Duże wrażenie.

Pierwsza przeczytana książka w tym stylu. Duże wrażenie.

polecam :)
Jeśli miałabym powiedzieć jednym zdaniem o czym ta książka jest to myśle, że odp. bym : o sile tkwiącej w kobiecie i o tym, że każdy jest kowalem własnego losu...

polecam :)

bardzo dobra Książka, gorąco polecam!!!

bardzo dobra Książka, gorąco polecam!!!

jakos udalo mi sie dobrnac do konca :(

jakos udalo mi sie dobrnac do konca :(

Świetna

Świetna

Książka jak na romans kryminalny to naprawdę mocna ja jeszcze teraz zastanawiam się co napisać bo nie mogę znaleźć słów na tak sadystycznego męża nie wiem jak to jest gdy wszyscy uważali go za ideała a on tak znęcał się nad żoną to okropne taki człowiek to brak mi słów. I po mimo ucieczki trafiła na podobnego . Ciągle groziło jej niebezpieczeństwo i dzięki swojej przyjaciółce chyba zniosła to wszystko a na dokładkę jest jeszcze choroba syna jak by jeszcze było mało.Powiem że to nie dla mnie takie książki choć to tylko fikcja literacka ale historia może być prawdziwa.

2006

2006

• Literatura piękna
  • Książki dostępne w bibliotece w Bytowie
  • AA mam
  • CHCĘ PRZECZYTAĆ
  • Używane

Dodaj cytat z książki Drugie życie