Gęstsza od krwi

Okładka książki Gęstsza od krwi Mike Omer
Okładka książki Gęstsza od krwi
Mike Omer Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Zoe Bentley (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Zoe Bentley (tom 3)
A Deadly Influence
Świat Książki
2021-06-16
2021-06-16
Robert Ginalski
FBI psychopaci Seryjny zabójca

Bardzo zgrabnie zakończona trylogia o Zoe Bentley. Wątki bardzo dobrze domknięte na końcu książki. Jedyny minus, to szybkie schwytanie sprawcy, mogłoby być więcej dramaturgii. Trochę żal rozstawać się z profilerką...

Wreszcie udało mi się przeczytać ostatnią część trylogii o Zoe Bentley. Czy wreszcie udało jej się dopaść seryjnego mordercę Roda Glovera? Czy będzie wreszcie spać spokojnie i czy spać będzie mogła również jej siostra? Czy ta kobieta wreszcie zauważy, że agent Gray chciałby być jej partnerem nie tylko w pracy? Zoe zasługuje na awans i otrzyma go. Ale czy przyjmie tę propozycje pracy i jakie będą nią kierować motywy? Ile osób tym razem uda jej się ocalić? Mike Omer stworzył kolejny niezapomniany kryminał, który wciągnął mnie i nie chciał wypuścić do samego końca. Burza emocji, ogromne rosnące napięcie i zwroty akcji powodują, że nie żal żadnej poświęconej tej powieści minuty.

Moje kolejne spotkanie z twórczością Autora, z którego jestem w pełni zadowolona. Gdzieś mi umknęła druga część, ale nie przeszkodziło mi to w czytaniu, ale muszę ją nadrobić.

Otrzymałam tutaj kawał dobrego kryminału. Są zwłoki, krew i seryjni mordercy, a do tego fabuła która wciąga od pierwszych stron. Seryjny morderca i jego tajemniczy wspólnik budzili moje zaciekawienie. Jak się poznali? Co kierowało wspólnikiem? Ale przede wszystkim co oznaczało picie krwi ofiar?
Dwoje śledczych, którzy pragną ich złapać będą trochę po omacku błądzić, a czytelnik razem z nimi, bo tutaj nic nie jest pewne, bo mieszają się dwa style zabójców.

Po cichu liczyłam, że Zoe i Tatum zbliża się do siebie jeszcze bliżej. Obydwoje bardzo polubiłam, są świetnie wykreowani.

Jedno jest pewne Autor swoim stylem i fabułą książki ponownie mnie zachwycił i z pewnością sięgnę jeszcze po jego książki.

5/2024

5/2024

Bardzo dobra seria, szkoda ze to już koniec.
Fajnie skrojone zakończenie, szybko się czyta.
polecam

Bardzo dobra seria, szkoda ze to już koniec.
Fajnie skrojone zakończenie, szybko się czyta.
polecam

Bardzo dobra książka. Świetnie się czyta. Intersujące zakończenie.

Bardzo dobra książka. Świetnie się czyta. Intersujące zakończenie.

7,5⭐️
Ostatni tom nie zostanie jednak moją
ulubioną częścią z całej trylogii. Moim zdaniem to najsłabsza część. Bardzo żałuję, że autor Mike Omer nie zdecydował się napisać kolejnego tomu, gdyż książka skończyła się w taki sposób jakby miała być kolejna część, a takiej niestety nie mamy. Również liczyłam na rozwinięcie wątku romantycznego Zoe i Tatuma. Aż się o to prosiło. Zresztą można zauważyć, że pisarza woli tylko trylogie, bo już trzy takie powstały. Mimo wszystko polecam przeczytać całą serię o Zoe Bentley.

7,5⭐️
Ostatni tom nie zostanie jednak moją

Cos wspanialego. Uwielbiam ten cykl i mam nadzieje, ze bedzie kolejna czesc

Cos wspanialego. Uwielbiam ten cykl i mam nadzieje, ze bedzie kolejna czesc

Kolejna z cyklu fajnie skonstruowana powieść kryminalna, bardzo dobrze się czytało, chętnie przeczytam kolejną część jeśli powstanie.

Najsłabsza z cyklu. Ale ogólnie cała seria bardzo dobra!!!!

Najsłabsza z cyklu. Ale ogólnie cała seria bardzo dobra!!!!

• Audiobooki