Techy

Okładka książki Techy LeAnn Ashers
Okładka książki Techy
LeAnn Ashers Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Devils Souls MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Devils Souls MC (tom 2)
Techy
Kindle Edition
2017-04-06
2017-04-06

2056

Techy/Jordan Walker ma misję śledzenia mężczyzn, którzy korzystali z serwisów randkowych by zwabiać kobiety, a potem wykorzystywać je w handlu żywym towarem. Nigdy nie spodziewał się, że znajdzie Alishę i po miesiącach rozmów z nią przez czat wideo, nadal nie spotkał jej osobiście. Kiedy Techy uświadamia sobie, że Alisha ma kłopoty, przychodzi jej na ratunek i planuje nie spieszyć się, aby ta piękna, niewinna kobieta mu zaufała.
Alisha mocno zakochuje się w Techy, a on zachęca ją, by była sobą i rozwija się pod jego opieką. Techy dał jasno do zrozumienia, że jest jego kobietą, a Alysha bardzo szybko dostosowała się do jego stylu życia i znalazła w końcu tu szczęście, a dramat, który nastąpił, nie był dramatem z ich związku, ale z ich życia.
Nie mogę się doczekać historii Butchera i Shayli.

• Nieoficjalne tłumaczenia
  • MC <3