Co gryzie weterynarza

reportaż
Wydawnictwo Poznańskie
2021-06-02
2021-06-02
literatura polska zwierzęta weterynarz człowiek a zwierzę dziecko i zwierzę opieka nad zwierzętami poradnik zwierzęta domowe

AUĆ!

Wnikliwa, ciekawa, z humorem, dużo rzetelnych informacji. Must read dla każdego posiadacza zwierzęcia :)

Kapitalna! Wielkie brawo dla kolego po fachu ;)

Kapitalna! Wielkie brawo dla kolego po fachu ;)

Dla kogo jest ta historia? Nie wiem. Normalni ludzie wiedzą co trzeba robić jak się ma kogoś pod opieką. Nienormalni nie siegną po taką lekturę (bo duzo łatwiej wygooglować, jeśli sie czegoś o swoim zwierzaku nie wie). Bardzo przypomina opowieści pracowików oddziałow ratunkowych.
Oby to narzekanie weta na opiekunów zwierząt czemuś slużyło, bo chyba to było intencją autora.

Książka przede wszystkim pokazująca, że ludzka głupota naprawdę jest nieskończona. Momentami przezabawna, momentami bardzo ciężka. Uważam, że bardzo potrzebna. Zwłaszcza tym, którzy nigdy wcześniej nie mieli pod opieką zwierzaka.

Nie jestem pewna, dla kogo. Pewnie najbardziej dla branży, która się utoższami. Dla opiekunów trochę straszno, a miejscami nawet obraźliwie.
Ten temat dużo lepiej sprawdza się dla mnie w formie krótkich facebookowych wpisów, które regularnie czytam, lubię i szanuję : )

Pozycja obowiązkowa dla osób mieszkających pod jednym dachem z pozagatunkowym członkiem rodziny. Mimo dużej dawki wiedzy, mądrości, sarkazmu i humoru Pan Doktor nie przedawkował.

Nie polubiłam autora. Sprawia wrażenie buca i egocentryka. Literatura klasy średniej.

Polecam. Doskonała lektura nie tylko dla właścicieli zwierzaków. Pomaga zrozumieć i zauważyć nietypowe zachowania naszego pupila, a jednocześnie odkrywa przed nami cząstkę tajemniczego świata lekarzy weterynarii.

Świetna pozycja dla jednoczesnego poszerzenia wiedzy o zwierzętach domowych i poprawy nastroju. Napisana z duzym dystansem do świata, pełna humoru i bardzo ciekawa opowieść o świecie widzianym oczami weterynarza.

Bardzo ciekawa pozycja dla każdego posiadacza sierściucha. W formie audiobooka rewelacyjnie przeczytana. Od śmiechu po łzy. Polecam gorąco.