Unholy Intent

Okładka książki Unholy Intent Natasha Knight
Okładka książki Unholy Intent
Natasha Knight Wydawnictwo: Independently published Cykl: Unholy Union Duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Unholy Union Duet (tom 2)
Independently published
2020-09-05
2020-09-05
Dark Romance Sociology > Abuse Romantic Suspense Mystery > Crime

Okładka książki Odrodzenie serca Natasha Knight, A. Zavarelli
Odrodzenie serca Natasha Knight, A. ...
Okładka książki Odkupienie grzechu Natasha Knight, A. Zavarelli
Odkupienie grz... Natasha Knight, A. ...

Na półkach: , , , , , ,

To było mroczne, pełne zdrady i nienawiści. Jeden dzień, jedno zdarzenie rozniosło niestabilne fundamenty imperium. Czy ktoś przetrwa? Przekonajcie się.

2056

Ciąg dalszy historii Cristiny i Damiana nie zawiodła! Potwory są na każdym kroku, a Cristina jest kluczowym pionkiem w w tej grze. Każdy chce ja wykorzystać, a zemsta jest motywem przewodnim, ale dla Damiana historia się odwróciła, a każde jego działanie ma na celu ochronę Cristiny, a nie jej zranienie. Między miłością, a nienawiścią jest cienka granica, a Damian i Cristina tańczą na tej ostrej krawędzi. To była historia wciąga od pierwszej strony do ostatniej. Wydarzenia prowadzące do zakończenia tej historii są szokujące i rozdzierające serce, ale finał był taki jak lubię.

• Konsekwencje
  • Po angielsku