Work Smart Not Hard

Beatrice Bartlay
2020-09-30
2020-09-30
worksmartnothard pracujmądrzeanieciężko beatricebartlay

Świetna książka napisana prostym zrozumiałym językiem, wykonując zadania pod rozdziałami zdecydowanie łatwiej uporządkować treści a w konsekwencji swoje przemyślenia i iść do przodu.

Liliana
Certyfikowany Ambasador metody WSNH aktualnie w mentoringu na poziomie Expert u #Alex- Aleksandry Aleksandrowicz Trenera Procesowego i Certyfikowanego Experta Work Smart Not Hard aut. Beatrice Bartlay

Liliana

Wspaniała książka i wyjątkowa autorka Beatrice Bartlay. "Work smart not hard" to ogromna dawka motywacji do działania i wewnętrznego rozwoju. Wykonując kolejne zadania zawarte w książce, uświadamiasz sobie, że wszystko jest w twoich rękach. W prosty sposób możesz pozbyć się własnych ograniczeń oraz niewygodnych i uwierających sytuacji, osób, nawyków aby nareszcie zacząć żyć według własnych zasad. Właśnie czytam "Work smart not hard" po raz drugi i wciąż odnajduje nową motywację.

Najbardziej interesujacym dla mnie aspektem książki Beatrice Bartlay jest fakt, że skłania czytelnika do szukania odpowiedzi na proste pytania, których bardzo czesto unikamy. Pytania o relacje z otoczeniem, jaki wpływ pozwalamy innym ludziom wywierać na nasze życie, dlaczego tak czesto nie jesteśmy w stanie wykorzystać w pełni naszego potencjału. Lektura Work Smart Not Hard i zawarte w książce ćwiczenia skłoniły mnie do refleksji nad sobą i pomogły mi zrozumieć co moge zmienić w swoim postępowaniu na codzień. Myślę, że dawno powinienem zadać sobie niekomfrotowe pytania, na które odpowiałem w cwiczeniach zawartych w książce ;-) Na sto procent polecam!

Książkę Work Smart Not Hard poleciła mi koleżanka z czasów studiów! Nie wiedziałam, ze stanie się dla mnie poradnikiem i przewodnikiem w życiu codziennym.
Zbiór narzędzi które każdego dnia pomagają mi podejmować decyzje, oszczędzać czas i pieniądza a także wzmacniają moja wiarę w sobie.

Polecam z całego serca przeczytanie jej, wykonanie wszystkich zadań ale przede wszystkim wykorzystywanie podanych narzędzi w życiu codziennym.

Zapraszam również na spotkania klubów Work Smart Not Hard gdzie wspólnie omawiamy poszczególne rozdziały!

Książka trafiła w moje ręce w wakacje, podeszłam do niej trochę sceptycznie. Co takie proste ćwiczenia mogą zmienić w moim życiu?
A mogą !
Kupiłam, przepracowałam, zmieniłam podejście do życia...
Kochani jeśli chcecie się rozwijać zarówno w życiu prywatnym jaki i zawodowym kupcie książkę, przeczytajcie i stosujcie codziennie.
polecam!

A mogą !
Kupiłam, przepracowałam, zmieniłam podejście do życia...
polecam!

Wspaniała książka. To zbiór narzędzi rozwojowych, które zmieniają życie na lepsze. Dzięki pracy z książką uporządkowałam swoje sprawy, które ściągały mnie w dół i nabrałam pewności siebie. Gorąco polecam.

Absolutny must have jeśli chodzi o rozwój osobisty. Rewelacyjna książka, która odnosi się do wielu płaszczyzn naszego życia. Pracuję z nią codziennie. Praktyczne, gotowe rozwiązania, które możemy zastosować w pracy jak również w domu.

Książka Work Smart Not Hard autorstwa Beatrice Bartlay to życiowy i biznesowy przewodnik. Do budowania siebie i towarzyszenia innym w ich wzroście.. Dla mnie osobiście również narzedziownik do działań z którego czerpię każdego dnia. To również program w oparciu o którego jako Certyfikowany Ekspert tej metody prowadzę bezpłatne spotkania Klubów Work Smart Not Hard - offline i online, mentoruję w rozwojowej drodze osoby podejmujące wyzwanie z tą ksiazką, oraz jak Trener Procesowy w trakcie Certyfikacji u Beatrice Bartlay współtworze eventy podczas których promuje oraz stosuje z uczestnikami narzędzia zawarte w książce, buduję także materiały i szkole swoich partnerów w biznesowym projekcie, aby skuteczniej osiągali życiowe i biznesowe cele i żyli w oparciu o siebie, swoje talenty oraz wartosci. Jestem ogromnie wdzięczna Autorce Książki Bea Bartlay, że mogę zdobywać trenerskie szlify pod Jej skrzydłami i bezpośrednio z Nią jako jeden z 4 międzynarodowych trenerów procesowych 🧡

Alex
Certyfikowany Expert Metody WSNH
Trener Procesowy w trakcie certyfikacji
Uczę Jak Ujarzmić 3 Social Media w 1 h
alexandra.aleksandrowicz@gmail.com

Spotkajmy się na warsztatach WSNH przetestujmy na żywo narzędzia z tej książki bezpośrednio u samej jej autorki w Polanicy 17.04.2021 więcej info tutaj: bit.ly/3be3PvJ

Książka Work Smart Not Hard nie jest zwykłą książką. To zestaw 20 bardzo skutecznych narzędzi do zastosowania natychmiast po przeczytaniu. Ciekawe jest to, że można ją stosować zarówno w życiu prywatnym jak i Biznesie. Napisana prostym i przystępnym językiem.

Nic dziwnego - jest ona napisanym przez niesamowitą kobietę sukcesu. Jej bogata praktyka została skondensowana i przelana na papier. Beatrice łamie wiele stereotypów - wyluzowana, ciepła i etyczna w działaniu.

Jestem zachwycona tą książką , metodą o tej samej nazwie jak i samą autorką.

Do tego stopnia, że zrobilam challenge z tą książką a zaraz potem zostałam Certyfikowanym Ekspertem tej metody.

Książka ta jest dla każdego niezależnie od wieku. Wprowadza ogrom wartości i pomaga w zmianie na lepsze.

Polecam!

Z całego serca polecam ta książkę i metode która odmieniła moje życie.
Dzięki niej możesz poukładać wszystkie strefy swojego życia jest to pamiętnik lub dziennik w którym piszemy swoje przemyślenia i odczucia na dany temat. Jest w niej 20 narzędzi do zastosowania czy to w życiu osobistym czy biznesowym. Jest to książka którą powinno się wprowadzać w szkołach gdyż uważam że czym wcześnniej zaczniemy tym piękniejsze bedzie nasze życie.

Jestem Karo uczę Jak Od Zera Budować Brand Na Fb, Certyfikowany Ekspert Metody Work Smart Not Hard i Trener Procesowy w trakcie Certyfikacji u samej Beatrice Bartlay

Z całego serca polecam ta książkę i metode która odmieniła moje życie.

• Przeczytane w 2020