Puch, kot nad koty

Okładka książki Puch, kot nad koty
Jan Grabowski Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
1984-01-01
1958-01-01
kot literatura dziecięca zwierzęta

więcej Więcej

bardzo fajna i ciekawa opowieść :) zabawne wątki i wciągająca fabuła, do tego można się wczuć w myśli i uczucia zwierząt. ubawiłam się przy niej do łez,jak również miewałam chwile małej grozy:) polecam:)

Moja najukochańsza książka z dzieciństwa. Nadal jest moim skarbem, choć sfatygowana niemiłosiernie. Kocham także ilustracje tej książki, nakreślone ręką Konstantego Sopoćki. Zaprzyjaźniony introligator zrobił co się dało, aby nieco odświeżyć to moje cudo, ale nówki już dawno nie przypomina. :D

Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Znałam ją niemal na pamięć. Mam w swoich zbiorach bardzo stare wydanie z 1958 roku. :)

Jedna z najulubieńszych z dzieciństwa!

Kocham tą książkę, uczyłam się na niej czytać!

Fantastyczna ksiazka z dziecinstwa, do dzis mnie bawi, szkoda ze nikt nie zrobil filmu na podstawie tej ksiazki

Na półkach: , , , ,

Ulubiona książka z dzieciństwa! Ależ ja się zatapiałam w tych przygodach Puszka, to były czasy... Śliczna książka, czytałam ją kilka razy i z pewnością kiedyś jeszcze po nią sięgnę.

Lubię książki pana Grabowskiego. Przeczytałam ich kilka. Książka "Puch kot nad koty" opowiada o życiu nieco niesfornego i egoistycznego kotka Pucha i jego przyjaciół, zarówno tych kocich, jak i psich. Po wielu przygodach Puch zmienia charakter.
Ważnymi postaciami są tutaj oczywiście Krysia i Katarzyna.
Książka niestety mi zaginęła, a chętnie sięgnęłabym po nią, mimo swego...

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Koty
  • Czytane wielokrotnie

Dodaj cytat z książki Puch, kot nad koty