Zeke's Rule

Okładka książki Zeke's Rule Sam Crescent, Jenika Snow
Okładka książki Zeke's Rule
Sam CrescentJenika Snow Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Beautiful Torment (tom 1) Seria: The Soldiers of Wrath MC literatura obyczajowa, romans
Beautiful Torment (tom 1)
The Soldiers of Wrath MC
Zeke's Rule
Kindle Edition
2015-10-22
2015-10-22
Klub MC BDSM dark romans

Na półkach: , , , , , , ,

Ojciec z matką pili i ćpali a on musiał podkradać im pieniądze na jedzenie.
„Dawno temu powiedział sobie, że będzie silniejszy niż wszyscy inni.(…) wiedział, że nadejdzie jego czas. Musiał tylko uzbroić się w cierpliwość, musiał skupić się na celach, a ostatecznie to on stanowiłby prawo.”
Korzystał z usług panienek i nie angażował się w związki. „Stał się osobą, która żywiła się nienawiścią i trzymała swoje emocje głęboko w sobie.”
„JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY za swój los. Albo żyjesz w strachu, albo jesteś tym, którego inni się boją.(…) Nadejdzie czas, kiedy nikt nie ośmieli się mu zagrozić. Miał plan, plan kontrolowania całego miasta i jeszcze więcej.”
Mówiono o nim, że jest potworem z czarną duszą, który pochodzi z piekła. I nie mylili się.
Miał ponad 25 lat gdy urodziła się Daniella „Była pierwszym promieniem słońca w jego ciemnej duszy.”
A gdy, prawie 20 lat później, w jego życiu pojawiła się Alessandria on był już na samym szczycie.
„Całe jej życie było niczym więcej niż żywym piekłem i wszystko zaczęło się od jednego mężczyzny(…) Mężczyzna, którego myślała, że kocha, wykorzystał ją i znęcał się nad nią. Była kolejną statystyką na tym świecie, gdzie stała się niewolnicą alfonsa, poddając się jego kontroli.”
Zekes jak tylko zobaczył Alessandrię, poczuł, że chce ją chronić i chce jej dla siebie. Ona widziała w nim zimnego, wyrachowanego i silnego mężczyznę. „Skoro mógł zabijać ludzi z tak małymi emocjami, bez zbędnej myśli, co zrobiłby jej, do czego by ją zmusił? Wiedziała, że nic nie przychodzi bez kosztów.”

Od pierwszej części serii Soldiers of Wrath czekałam na poznanie losów Zekes’a. Z każdą częścią było go coraz więcej. Jego jako postaci oraz Jego mroku i dominacji. Jednak gdy dostałam w ręce tę historię, poczułam się rozczarowana. Mamy tu dużo opisów ale ten jego mroczny apetyt został ukryty. Jest o nim mowa, ale nie został pokazany czytelnikowi stąd czuję niedosyt w odniesieniu do tego opowiadania. Nie ukrywam jednak, że od samego Zekes’a lubię chyba najbardziej ze wszystkich, którzy się pojawili w tej historii, oraz serii o bikersach.

Ojciec z matką pili i ćpali a on musiał podkradać im pieniądze na jedzenie.

2056

Na półkach: , , , , , , ,

Zeke to bardzo okrutny, kontrolujący, zły, dominujący człowiek, który nie boi się zabijać, czy to mężczyzn czy kobiety, którzy go zdradzili. Stał się taki przez to jak okrutnie był traktowany przez swojego ojca i matkę kiedy był małym dzieckiem. Oni dbali tylko o to by się naćpać, a dla ojca był tylko workiem treningowym. Ale jest także człowiekiem, który kocha mocno i całym sercem. Jedyną kobietą, którą Zeke kiedykolwiek kochał, jest jego córka Danielle, ale kiedy widzi Alessandrię po raz pierwszy, wie, że jest wyjątkowa. Alessandria staje się światłem w życiu Zeke, jest w stanie dać mu wszystko, czego potrzebuje w sypialni i poza sypialnią. Ale nie wierzy w to, co Alessandria czuje do niego, ponieważ przeżyła wiele okropnych chwil od swojego właściciela i nigdy tak naprawdę nie była wolna w swoim życiu. Ale wie, czego chce, a Zeke jest wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęła w mężczyźnie, który wypełnia ją w sposób jaki ona pragnie. Daje jej szczęście, o którym nigdy nie myślała, że ​​na to zasługuje. Kiedy Zeke próbuje dać jej wolność o której zawsze marzyła, Alessandria walczy z nim, bo wszystkim czego chce jest Zeke. Przechodzą przez swoje wzloty i upadki, oboje przeszli tak wiele w życiu, ale ostatecznie znajdują szczęście.

• Romans
  • Różnica wieku