Namiętna nienawiść

Wydawnictwo WasPos
2020-10-12
2020-10-12
literatura polska romans erotyka

Ostatnio dzięki uprzejmości @radioaktywna_sperma miałam okazję w końcu poznać debiutancką powieść Agaty Sobczak. "Namiętna nienawiść", to książka, która bardzo, bardzo długo czekała na przeczytanie, no ale nareszcie się doczekała ;)

Niestety nie było między nami wielkiej miłości. Zachowanie zarówno bohatera jak i bohaterki niemiłosiernie mnie denerwowało już od pierwszych stron. Miałam wrażenie, że oboje nie wiedzą czego chcą. Sama fabuła przyznam szczerze, myślałam, że będzie nieco inna.... Zaskoczyło mnie wplecenie pewnego wątku w tą historię.....

Niestety książkę ocenię na jakieś 6/10, ale jak najbardziej zachęcam do lektury. To, że mi się nie spodobała na 100%, nie znaczy przecież, że i u Was tak będzie. Może Wam przypadnie bardziej do gustu ;)

Czegoś mi w tej pozycji zabrakło.

Czegoś mi w tej pozycji zabrakło.

"Namiętna nienawiść" Agaty Sobczak to romans z elementami mafii.

Charlotte to główna bohaterka, która zaczyna studia. Nie ma znajomych ani przyjaciół, ponieważ chciała się odciąć od przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Gdy współlokatorka wyciąga ją na nielegalne wyścigi nie sądzi, że swoje postanowienie, aby nie rzucać się w oczy, legnie w gruzach.

Brantley to typowy bad boy. Lubi szybkie samochody, bierze udział w nielegalnych walkach, ma ciało pokryte tatuażami i wybuchowy charakter.

Gdy tych dwoje na siebie wpada, stanowią bardzo wybuchową mieszankę.

Ale co zrobię, gdy przeszłość dziewczyny, da o sobie znać ?

Uwielbiam styl Agaty. Jest lekki i prosty, więc szybko się czyta jej powieści. Autorka rozwija się z historii na historię i co zauważyłam tworzy bardzo pewne siebie, niezależne bohaterki, które mają problem, gdy ktoś chce im pomóc. I to mi się najbardziej podoba.

Lecz w tej powieści, główna bohaterka nie wzbudziła mojej sympatii. Nie raz miałam ochotę nią potrząsnąć, żeby otworzyła oczy i się czegoś sama domyśliła.

No bo Kochani, czy faceci otwarcie okazują uczucia ? No nie, dla nich liczą się czyny, a bohaterka bez sensu rozpamiętywała zachowanie Chaveza.

Za to Brantley bardzo mi się spodobał, choć delikatnie mówiąc był porywczy i wybuchowy, ale to i tak, nie zmieniło mojej sympatii do niego.

Fabuła przyciągnęła moją uwagę. Z jednej strony świetnie wymyślony romans, a z drugiej, dostałam ekscytujące, niebezpieczne sceny akcji.

Polecam ! I czekam na kontynuację! ❤️

"Namiętna nienawiść" Agaty Sobczak to romans z elementami mafii.

Brantley to typowy...

Po Sidlach postanowilam dac autorce jeszcze jedna szanse, by zobaczyc czy inne jej ksiazki brzmia inaczej... Niestety powtarzajace sie co kilka zdan "jestes dupkiem..." Motywy brutalnych walk i gangow. Nie wiem o co chodzi, ze kazda z damskich postaci w dwoch ksiazkach ma wielki bagaz doswiadczen nieproprcjonalny do glupoty jaka sie wykazuje na kolejnych stronach ksiazki. Sciagnelam jeszcze jeden tytul ale nie jestem pewna czy bede robic do niego podejscie.

Trochę dziecinne zagrania i teksty w tej książce ale fajnie i szybko się czyta

Trochę dziecinne zagrania i teksty w tej książce ale fajnie i szybko się czyta

Powinni dopłacać za uszczerbek na psychice.

Powinni dopłacać za uszczerbek na psychice.

Kiedy chwyciłam za tę pozycję (z racji oceny i innych czytelników) nie miałam wysokich oczekiwań, chciałam po prostu przeczytać coś fajnego ..... niemniej bardzo mile się zaskoczyłam 😊
Książka bardzo mi się podobała, nie była taka oczywista... przeczytana jednym tchem.
Bardzo, bardzo interesuje mnie w ciąg dalszy losów głównych bohaterów, których polubiłam. Już nie mogę doczekać się kontynuacji😊
Jak dla mnie ocena "mocna ósemka"
Polecam ❤

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką. Książka jest dobra, po zakończeniu rozumiem, ze będzie kolejna część, czy potrzebna? Wystarczyło rozwinąć wątek z Rossi , tego mi brakowało.

Nic w tej książce już od samego początku nie ma sensu. Absurd za absurdem. Dlaczego ktoś to wydał? Relacja hate-love jest przejaskrawiona do granic możliwości. Główna bohaterka myśli jedno, robi drugie. Nic tu nie ma sensu.
Nie polecam.

Nie polecam.

Po tym jak przeczytalam Bad teacher i Czarne serce, stwierdzilam ze jezyk ktory mi sie podbal w Bad teacher nie moze byc od Kingii Litkowiec i musi byc od Agaty Sobczak i sie nie rozczarowalam.

Ksiazka sie rozwija, na pewno autorka ma potencjal i przeczytam jej nastepna ksiazke, chyba Sidla.

Pierwsze 100 stron jest trudne, ale pozniej historia sie rozkreca. Znowu mafia owszem, ale w innej odslonie. Dziewczyna ma troche iskry w sobie i chlopak tez nie jest taki bezpolciowy…

Czemu 4 gwiazki, bo bedzie ciag dalszy… ostatnio zauwazylam ze jest mania na pisanie wielotomowek, najczesciej na sile, po co mozna sobie tym tylko zaszkodzic, a tu wystarczyloby dobrze zakonczyc ta historie i ksiazka bylaby naprawde fajna…