Pragnąc niemożliwego

Okładka książki Pragnąc niemożliwego Agata Sobczak
Okładka książki Pragnąc niemożliwego
Agata Sobczak Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sidła (tom 3) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Sidła (tom 3)
LoveBook
Pascal
2023-09-27
2023-09-27

•RECENZJA•
Współpraca reklamowa @lovebook_stronymilosci / @wydawnictwo_pascal_books .

●PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO●
Seria: Sidła.
Tom 3.
Agata Sobczak / @dangerous_love98 .
Wydawnictwo Pascal / @lovebook_stronymilosci .
Ocena: 4/6.
(Całej serii: 4/6).

"- Tak, to nie może dłużej czekać. Podobasz mi się, jest w tobie coś, co sprawia, że chcę cię lepiej poznać. Chcę spędzać z tobą czas i nie chodzi mi tylko o zaliczenie cię. Chcę czegoś więcej. Nie wiem, jak to miałoby działać, bo często wyjeżdżam, jestem chamem, nie potrafię za bardzo być księciem z bajki i budzę spore zainteresowanie wszystkich wokół. Popełniłem w przeszłości wiele błędów, z których nie jestem dumny, skrzywdziłem wiele osób, ale ty sprawiasz, że czuję coś, czego dawno nie czułem".

CZY RILEY DA SZANSĘ LUKE'OWI?
I CZY LUKE NAPRAWDĘ JEST ZAINTERESOWANY RILEY, CZY MOŻE DZIEWCZYNA PRZYPOMINA MU... MIĘ?
Riley ma dość facetów. Właśnie odkryła, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, zdradza ją z jej współlokatorką. Nie interesują jej kolejne związki. Nie ulega nawet urokowi największego playboya w Dallas – przystojnego zawodnika futbolu Luke’a Davisa. Ich przypadkowe spotkanie w barze nie kończy się dobrze.

Trzecia część gorącej sagi o miłosnym trójkącie ze studentami i sportem w tle!
Mam tu fanki takich motywów? 🔥
Dziewczyna z Anglii i popularny sportowiec. Gorące uczucia, namiętność, niespodziewane zwroty akcji i fałszywi ludzie - czyli PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO.
Tutaj rozczarowałam się, liczyłam na więcej Luka i jego historii, jednak główną rolę gra bohaterka.
Dość szybka fabuła, niby wszystko fajnie, ale mam lekki niedosyt.
Chyba po prostu robię się za stara na takie studenckie romanse. Jednak spodobała mi się ta książka na tyle, że czytałam ją z zainteresowaniem. Nie chcę zdradzać szczegółów tego pikantnego romansu. Każda część praktycznie tak samo trafiła w mój gust, więc nie wyróżniam żadnej.
To jest książka, z którą dobrze spędzisz czas. Zachęcam po sięgnięcie całej tej sagi, bohaterowie bardzo namieszali w poprzednich częściach.
Połączy ich coś więcej niż pożądanie?
Przekonaj się o tym sama. 🖤
Przeszłość ludzi wracać...

•RECENZJA•
Współpraca reklamowa @lovebook_stronymilosci / @wydawnictwo_pascal_books .

●PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO●
Seria: Sidła.
Tom 3.
Agata Sobczak / @dangerous_love98 .
Wydawnictwo Pascal / @lovebook_stronymilosci .
Ocena: 4/6.
(Całej serii: 4/6).

[RECENZJA]
SIDŁA. PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO
Autor: Agata Sobczak
Wydawnictwo: Love Book - Pascal
Premiera: 27.09.2023
Tom 3, seria: Sidła

NOWI BOHATEROWIE W KOLEJNEJ CZĘŚCI NAMIĘTNEJ SAGI!

SIDŁA to trzytomowa seria, część pierwsza SIDŁA i SIŁA PRZYCIĄGANIA poświęcona była miłosnemu trójkątowi: Mia, Mason, Luke . Trzeci tom to historia Luke’a Davisa i nowej bohaterce Riley. W tle pojawią się również postacie z poprzednich części.

Riley właśnie dowiedziała się, że chłopak zdradza ją z jej współlokatorką. Jest wściekła i rozżalona, ma dość facetów i nie ma w najbliższych planach kolejnego związku. Wkrótce w barze w którym pracuje pojawia się największe ciacho okolicy – nieziemsko przystojny zawodnik futbolu Luke Davis. Chłopak jest nią widocznie zainteresowany, jednak Riley nie ma zamiaru mu ulec. Niedługo potem dziewczyna dostaje propozycję wzięcia udziału w sesji fotograficznej na której po raz kolejny spotyka słynnego zawodnika. Tym razem ich znajomość wchodzi na nowe tory. Czy mają szansę na prawdziwy związek? Czy Luke będzie widział w Riley Mię? A może chodzi mu tylko o przelotną znajomość?

Z pewnością ta część serii jest inna niż wcześniejsze, ale bardzo cieszę się, że Autorka zdecydowała się napisać książkę poświęconą Luke’owi. Czytałam z przyjemnością i zaciekawieniem. Polecam sięgnąć po cały cykl zaczynając od pierwszego tomu. Fajnie, że Agata Sobczak nawiązywała w tekście do wcześniejszych wydarzeń i relacji Luke’a z pozostałymi bohaterami. Bardzo lubię lekki styl pisania Autorki, przez co jej książki czyta się naprawdę szybko. Cykl spodoba się wszystkim Czytelnikom lubiącym historie młodych dorosłych, wątki sportowe i studenckie. Duża czcionka, krótkie rozdziały pisane z perspektywy Riley, sporadycznie Luke’a. W zakończeniu można dopatrywać się furtki do kolejnej części. Mam nadzieję, że to jeszcze nie ostatnie słowo bohaterów SIDEŁ. Czekam z niecierpliwością również na inne historie od Agaty Sobczak.

[RECENZJA]
SIDŁA. PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO
Autor: Agata Sobczak
Wydawnictwo: Love Book - Pascal
Premiera: 27.09.2023
Tom 3, seria: Sidła

NOWI BOHATEROWIE W KOLEJNEJ CZĘŚCI NAMIĘTNEJ SAGI!

„Pragnąc niemożliwego” jest to kolejna część z serii Sidła. Tym razem poznajemy dalsze losy Luke’a, czyli gwiazdy football’u w Dallas oraz nowej postaci Riley. Kobieta ma dość facetów i po odkryciu zdrady chłopaka z jej przyjaciółką stwierdza, że nie ma ochoty już na związki. Dziewczyna pracuje w barze i żeby tego było mało, wpada Luke’owi w oko. Wprost pokazuje swoją niechęć względem niego jednak wszystko zaczyna kompikować się w momencie, gdy trafiają na wspólną sesję zdjęciową. Jest to dopiero początek ich przypadkowych spotkań a Riley na każdym z nich przkonuje się że mężczyzna jednak nie jest taki zły jak z początku myślała...

Widząc nowość spod pióra Agaty nie mogłam sobie odpuścić, szczególnie że czekałam aż pojawi się ta część. Pióro autorki znam i bardzo lubie, stąd podejrzewałam że się nie zawiodę. Historia Riley i Luke’a bardzo mi się podobala. Dobrze mi się obserwowało zmiany w ich zachowaniu. Śmieszne sytuacje czy dialogi potrafiły wywołać na mojej twarzy uśmiech. Super, że w tej części mamy nawiązanie do poprzednich nie tyle bohaterów ale też sytuacji które miały miejsce (sekstama) lub relacji (np. Luke, Mason i Mia). Uważam, że akcja czy nawet wyciek przeszłości Luke został świetnie przedstawiony a nie spodziewałam się osoby, która za tym stała. To jedynie dowodzi tego, że historia została świetnie poukładana.

Kontynuację oceniam pozytywnie i polecam czytać całą serię! Teraz czekam na kolejną nowość spod pióra autorki i jestem ciekawa czym tym razem nas zaskoczy! 🥰

▪️Tytuł: Pragnąc niemożliwego. Tom 3
▪️Cykl: Sidła
▪️Seria: LoveBook
▪️Autor: Agata Sobczak @dangerous_love98
▪️Wydawnictwo: Pascal @wydawnictwo_pascal_books
▪️Premiera: 27.09.2023 r.
(Współpraca reklamowa @wydawnictwopascal)
▪️▪️▪️▪️▪️

Trzeci tom, zupełnie różniący się od poprzednich książek należących do tej serii. Ale w żadnym razie nie mniej ciekawy 😁 Gorący, ale bardziej klasyczny. Chwilami zabawny, odprężający, sprawiając, że odczuwa się satysfakcję z powodu sięgnięcia po książkę.

Historia Reily i Luka okazała się nie skomplikowana. Ich relacja nie jest tak klarowna jakby mogło się wydawać ponieważ ona nie szuka chłopaka, on znów ciągnie do niej jeszcze bardziej, gdy czuje, że musi gonić króliczka 😁 Zabawnie śledzi się losy bohaterów, którzy uciekają od siebie a jednocześnie lgną niczym wygłodniały zwierz. Autorka doskonale zbudowała chemię między nimi powodując że ciężko się oderwać od książki, zastanawiając nad tym kiedy bohaterowie przestaną nad sobą panować 😁

Ktoś kto sięgnie po trzeci tom historii wcale nie poczuje, że ominęło go coś wielkiego. Swobodnie można się odnaleźć w obecnym tomie bez znajomości poprzednich. Chociaż naszym zdaniem Luke wydaje się być już nie tym samym mężczyzną. Na pewno nie gorszym, ale innym. Typ znanego i rozchwytywanego sportowca 😈 Z pewnością obejrzały byśmy się za nim niejednokrotnie 😈❤️

Czytając bawiłyśmy się świetnie ❤️ może przez niektóre odzywki bohaterki potrafiły nas boleć oczy, to i tak nie zmienia to faktu, że książka ta jest bardzo rozluźniająca, taka po jaką chętnie sięgniemy w każdej wolnej chwili ❤️

@dangerous_love98 @wydawnictwo_pascal_books dziękujemy za egzemplarz i współpracę 🖤❤️😊

Książka dostępna na stronie:

▪️Wydawnictwo: Pascal @wydawnictwo_pascal_books
▪️Premiera: 27.09.2023 r.
(Współpraca reklamowa @wydawnictwopascal)
▪️▪️▪️▪️▪️

„Pragnąć niemożliwego” od Agaty Sobczak to trzeci tom serii „Sidła”.

Książka dla osób, które uwielbiają motyw hate – love w książkach. Chemia między bohaterami świetnie opisana, aż nie mogłam się oderwać od książki i czekałam co przyniesie nowy rozdział.

Riley to dziewczyna po przejściach. Jakoś nie ma szczęścia do facetów. Po tym, jak została zdradzona ma ich dosyć.
Luke to najbardziej rozchwytywany zawodnik futbolowy. Jak tylko spotyka Riley chce się z nią umówić. Dziewczyna olewa go na każdym kroku, ale on się nie poddaje.

Jak myślicie co z tego wyniknie.

Duża dawka humoru gwarantowana. Motyw hate – love to jeden z moich ulubionych. Autorka postarała się i gwarantuje wam, że pochłonięcie tę pozycję w jeden wieczór.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji.

@lovebook_stronymilosci

#recenzja #agatasobczak #lovebook #pragnącniemożliwego #sidla #dabrowagornicza #zaczytanamama86 #współpracareklamowa

„Pragnąć niemożliwego” od Agaty Sobczak to trzeci tom serii „Sidła”.

Luke...

🦋🦋🦋🦋🦋 Recenzja 🦋🦋🦋🦋🦋

Agata Sobczak "Pragnąc niemożliwego"#3

Seria : Sidła #3

Wydawnictwo: Pascal
@wydawnictwo_pascal_books

🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

" Opieram jedną rękę na biodrze i patrze na niego przymrużonymi oczami. Może nie jestem najbardziej szaloną dziewczyną, jaką było dane mu poznać, ale też nie mm kija w tyłku. Zaraz mu to udowodnię..."

" Pragnąc niemożliwego " to kolejna część cyklu "Sidła" z nowymi bohaterami.. Ta książka kontynuuje historię, ale wprowadza nowe postacie, które na pewno dostarczą nam wielu emocji i niesamowitych momentów..

Autorka ma naprawdę ciekawy styl pisania.. Jej opisy są pełne emocji i namiętności, a jednocześnie potrafi wciągnąć czytelnika w historię bohaterów..
Opowiada o relacjach między ludźmi, o zdradzie, trudnościach i odkrywaniu prawdziwego uczucia..
Jej słowa są barwne i wciągające, sprawiając, że czytelnik nie może oderwać się od książki..
Styl autorki jest również lekki i zabawny, co sprawia, że czytanie tekstu jest przyjemne i wciągające.. Ogólnie rzecz biorąc, autorka potrafi wciągnąć czytelnika w historię i sprawić, że czuje się blisko bohaterki..

Riley, to silna i niezależna kobieta, która ma dość trudności w związkach..
Jestem pod wrażeniem jej determinacji i odwagi, żeby postawić sobie granice i nie ulegać presji społecznej.
Riley nie interesują kolejne związki, zwłaszcza po tym, jak chłopak zdradził ją ze współlokatorką...

Luke Davis, przystojny zawodnik futbolu, wydaje się być kolejnym wyzwaniem dla Riley..

"Myślałam, że pożądając go, pragnę niemożliwego, ale się myliłam. Jestem tu. Trzyma mnie za rękę i jest cały mój....”

Riley jest już zmęczona związkami i odkrywa, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, ją zdradza..
Ale nie daje się zrazić i nie szuka kolejnych związków..
Nawet przystojny zawodnik futbolu, Luke Davis, nie może jej skusić..
Ich pierwsze spotkanie w barze nie kończy się dobrze, ale los sprawia, że spotykają się ponownie na sesji fotograficznej w strojach kąpielowych..
A co gorsza, przyjaciółki Riley są przekonane, że randka z Lukiem może być tym, czego dziewczyna potrzebuje, nawet jeśli organizują ją za jej plecami..

🦋🦋🦋🦋🦋 Recenzja 🦋🦋🦋🦋🦋

Agata Sobczak "Pragnąc niemożliwego"#3

Seria : Sidła #3

Wydawnictwo: Pascal
@wydawnictwo_pascal_books

🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

Riley wraz z chłopakiem przeprowadziłam się do Stanów, niestety ich wspólna sielanka nie trwa długo. Dziewczyna przyłapała go na zdradzie z jej współlokatorką.
Przez ten epizod ma dość facetów i nie interesują jej kolejne związki.
Gdy na jej drodze staje przystojny zawodnik futbolu Luk Davis ich spotkanie nie kończy się najlepiej.
Kiedy spotykają się ponownie na sesji zdjęciowej, przyjaciółki Riley próbują zorganizować jej randkę z przystojnym futbolistą za jej plecami.
Tylko czy Riley da szansę Luke’owi?
Czego tak naprawdę od dziewczyny chce Luke?

“Pragnąc niemożliwego” to książka która potrafi wywołać wypieki na twarzy. Bardzo polubiłam bohaterów którzy mają swój charakter. Choć nie ukrywam że zabrakło mi tu Luke, którego było mi jakoś mało. Pełna emocji, intryg, tajemnic i pożądania historia z którą spędza się cudownie czas.
Sięgając po tę książkę nie zwróciłam uwagi że jest to już trzeci tom serii “Sidła” ale okazało się że znajomość poprzednich części, nie jest tu potrzeba, ale nie ukrywam że muszę je nadrobić.
Styl autorki jest lekki i przyjemny w odbiorze. Książkę się wręcz pochłania.
Cała historia napisana jest z dwóch perspektyw Riley i Luke choć tego drugiego jest mniej.
Jeżeli lubicie książki romantyczne że sportowcem w tle to jest to idealna książka dla Was. Świetna historia na długie zimowe wieczory 😉
Polecam ❣️

Przez ten epizod ma dość facetów i nie interesują jej kolejne związki.
Kiedy spotykają się ponownie na sesji...

Historia Luce, którego miałam okazję poznać w poprzednich sidłach. Byłam bardzo ciekawa książki poświęconej właśnie jemu. I troszkę się zawiodłam.

W taj książce poznajemy Riley, która zostaje zdradzona przez chłopaka i przyjaciółkę. Pracuje w barze i tam poznaje Luce, któremu daje kosza. Jemu męska duma nie pozwala tak tego zostawić i pragnie poznać dziewczynę. Lecz uczucia pojawią się same.

Ta książka bardziej opowiada o bohaterce. Zabrakło mi tu tego Luce. Mamy mało jego rozdziałów i uczuć. Trochę mi szkoda, bo był on wspaniałe wykreowany, a w tej książce zabrakło mi go. Z drugiej strony opowieść o nowej bohaterce, która pozwala czytać książkę bez znajomości poprzednich części. Mija się chwilowo pojawia, ale brata bohatera brak.
Oczywiście historia super, dużo erotyki, uczuć, komplikacji i ludzi którzy wszystko niszczą.
Gdyby książka była z perspektywy bohatera z pewnością, by trafiła ona do mojego serca. Tak troszkę się zawiodłam, ale miło spędziłam z nimi czas. Styl autorki uwielbiam jest przyjemny i kolejną książkę przeczytałam w momencie. Kto lubi przyjemne i bardzo erotyczne książki będzie zadowolony :).

RECENZJA

💙"PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO"💙

WSPÓŁPRACA — REKLAMOWA
AUTOR: AGATA SOBCZAK

WYDAWNICTWO: PASCAL
LOVE BOOK

„Myślałam, że pożądając go, pragnę niemożliwego, ale się myliłam. Jestem tu. Trzyma mnie za rękę i jest cały mój....”

„Pragnąc Niemożliwego” to trzecia część gorącej i namiętnej serii „Sidła". W tej części poznamy nowych bohaterów i co istotne nie musicie znać pierwszych dwóch części, choć jest kontynuacją losów bohaterów, w której spotkamy w pierwszych częściach. Jednak zachęcam do poznania dwóch wcześniejszych tomów.
To jest historia Riley i Luke, ale również dowiemy się co słychać u Mii i Masona.
Pełna emocji, historia z motywem romansu ze sportowcem, w której wiele się dzieje i przeżyjemy wiele emocjonujących i zabawnych chwil. Tajemnice, niedopowiedzeniami, intrygi mogą zagrozić i rozwalić dopiero co rodzące się uczucie.
„Pragnąc Niemożliwego” to przyjemny, gorący, pełen pożądania i namiętności romans, który rozpali waszą wyobraźnię.
Autorka pokazuje piękną przyjaźń między dziewczynami, które mogą na sobie polegać.
 Zobaczymy, że warto otworzyć się na nowe i dać szansę na nowe uczucia, bo może wyjść z tego coś dobrego.
Książka czyta się wręcz błyskawicznie, autorka ma lekki i przyjemny styl i potrafi zaciekawić czytelnika.

Bohaterzy dobrze wykreowani, charakterni. Oboje boją się zaufać, ale ciągnie ich ku sobie.
A Riley to dziewczyna, która ma charakterek, strasznie opryskliwa, na wszystkich warczy i pyskuje, gdy ktoś coś do niej powie. Większość ludzi przestały się do niej odzywać, zostały jedynie Daria i Pat. Ale mimo wszystkich jej wad
polubiłam ją bardzo.

Książka w większości napisana jest z perspektywy Riley, ale dostaniemy też rozdział perspektywy Luke. Dzięki temu możemy poznać ją bliżej i jej nieznośny charakterek.

Riley to prosta dziewczyna z Anglii, która dla chłopaka zmieniła kontynent, przeprowadziła się do Stanów i wybrała studia w  Dallas, wszystko po to, aby byli razem. Niestety okazało się, że Travis zdradza ją z jej współlokatorką.
Pracuje w barze, w którym poznaje Luke Davisa, ale, że ona nie jest zainteresowana chwilowo facetami, spławia go. Mężczyzna jest w szoku,  bo to druga dziewczyna w życiu, która mu odmówiła. Dziewczyna strasznie namieszała mu w głowie, ale boi się dać sobie drugą szansę, ale z drugiej strony nie potrafi niej zrezygnować.
Przyjaciółki namawiają Riley, aby zaszalała i ten mężczyzna jest tym, czego ona potrzebuje. Ale czy na pewno?
Dziewczyna broni się przed nim, jak tylko potrafi, chociaż zdaje sobie sprawę, że pociąga ja jak nikt inny dotąd.
Nie jest tak wyzwolona jak jej przyjaciółki, a Luke odmienia ją całkowicie.

-Czy Riley da szansę Luke’owi?
-Czy Luke otrzyma drugą szansę na miłość?
-Czy Riley pragnie, niemożliwego pożądając Luke Davisa?
-Czy tych dwoje połączy więcej niż pożądanie?
-Czy gdy wyjadą na jaw pewne fakty z przeszłości Luka, dziewczyna da mu szansę?

Polecam.

Dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

RECENZJA

💙"PRAGNĄC NIEMOŻLIWEGO"💙

WSPÓŁPRACA — REKLAMOWA
AUTOR: AGATA SOBCZAK

WYDAWNICTWO: PASCAL
LOVE BOOK

Podobała mi się ta książka przede wszystkim dlatego, że można się przy niej wyluzować i zresetować, choć momentami ciśnienie mi skakało przez to narzekanie Riley. Ale bardzo dawno już nie czytałam takiego romansu i miło było sobie przypomnieć dlaczego lubię książki Agaty Sobczak.

Jest to idealna pozycja dla fanek książek, których bohaterami są młodzi dorośli, a akcja dzieje się na studiach. Jeśli takie książki lubicie, to koniecznie przeczytajcie wszystkie trzy.

Czy to już koniec? Moim zdaniem nie, ponieważ książka zakończyła się szybko i w takim momencie, że wygląda na to, że będzie jej kontynuacja. Niby jest happy end ale taki nie do końca. Furtka jest na oścież otwarta i nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za kontynuację tej serii...

• Henia
  • Od wydawnictwa
  • Przeczytane 2024
  • Przeczytane#2
  • MAC

Dodaj cytat z książki Pragnąc niemożliwego