Dante Soprano

Okładka książki Dante Soprano Agata Sobczak
Okładka książki Dante Soprano
Agata Sobczak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2022-03-10
2022-03-10

po ostatnich dwóch ciężkich książkach szukałam czegoś lekkiego i padło akurat na tę książkę fajna lekka książka może nie jakoś za wybitna, bo wątek udawanego małżeństa jest bardzo powszechny, ale ja dobrze spędziłam z nią czas. Książka dobrze dopracowana wszystko się trzymało kupy wątek slow burn sprawił, że wszystko miało swoją kolej i nie działo się za szybko. Co do bohaterów postać Dantego bardzo mi się podobała był mafiozom konkretny i stanowczy do końca, ale dla rodziny potrafił być kochany.
Postać Heyli jej relacja z matką była bardzo toksyczna, nie rozumiem jak matka może się tak zachowywać w stosunku do swojego dziecka dobrze, że Heyli w końcu zrozumiała i się jej postawiła. Jej niewyparzony język w niektórych sytuacjach działam mi trochę na nerwy, ale jakoś musiało sobie radzić bo nie miała łatwego życia, praca na dwa etaty, uzależniona matka problemy finansowe.
Podsumowując fajna lekka książka, wątek porwania bardzo fajny i dobre dopracowany. Książkę przeczytałam w jeden wieczór fajna na zastój czytelniczy.

Boze co t byl za gniot. To tak jakby autorka nie mial kompletnie pomyslu na ksiazke. Przeczytala kilka romansow mafijnych i sklecia z tego ksiazke. Bardzo zla i niedopracowana ksiazke. Nie polecam

Szybko się czyta "Dante Soprano", z całą pewnością wciąga, chociaż nie jest to zaskakująca historia. Dante, główny bohater, to twardy zawodnik/mężczyzna, który doskonale wie, czego pragnie i sięga po to, nie patrząc na przeszkody.
Hayley jest jego przeciwieństwem. Pracuje ciężko, bo w dwóch miejscach, żeby utrzymać mieszkanie, siebie i swoją matkę. Kobietę, która na niej żeruje... co niesamowicie denerwowało mnie. Jak tak można? Tyle złego wyrządzić swojemu dziecku...

Bardzo dobra historia

Bardzo dobra historia

Dante Soprano miał wszystko, wykształcenie, wygląd, pieniądze i oczywiście władzę. Każdy go znał, a mało kto wiedział o jego najmroczniejszych sekretach, które ukrywał do czasu, aż nie pojawiła się ona.
Dziewczyna nie ma lekko, mieszka z matką, która ją okrada i zmienia jej codzienne życie w piekło. Hayley ciężko pracuje na dwóch etatach. Wiąże koniec z końcem. Aż pojawia się on i ich drogi się krzyżują. On wywraca życie kobiety do góry nogami.

Historia Hayley to walka o samą siebie, walka o lepszy byt i osiągniecie czegokolwiek. Nie ułatwia jej tego zdradliwa matka, która powinna kochać swoje dziecko na przekór wszystkiemu, a nie żerować na nim. Pojawienie się Dantego zmienia wszystko. Ich bliskość na początku nie jest słodka i kolorowa z czasem przychodzi miłość, są również potyczki słowne oraz porządnie i pragnienie zmiany.
Historia sama w sobie bardzo lekka i przyjemna, czytało mi się naprawdę szybko. Nie ma historii idealnych, są historie które się spodobają lub nie.

Można przeczytać, chociaż ostatnio wszystkie te książki mafijne mam wrażenie są podobne. Są faceci mordercy, którzy zakochują się i miękną . Kobiety życiowo pokręcone - zmieniają się w kobiety mafii.

Fajna książka , lekka i przyjemna. Trochę koniec nie bardzo , bo dla mnie tak urwany i nagle 5 lat później 🤔

Lektura lekka i przyjemna. Mimo pewnej przewidywalności, to dobrze się bawiłam i zachęcam do przeczytania, żeby wyrobić sobie własne zdanie :-)

Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnej opinii.
Nie każda książka podoba się wszystkim i tak jest właśnie z tą. Coś w niej było, ale do końca nie zostałam przekonana ;-)

Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnej opinii.

Lubię czytać romanse i ten zrobił na mnie wrażenie.

Lubię czytać romanse i ten zrobił na mnie wrażenie.

• Mafia
  • Przeczytane 2021