Nimfomanka

Sonia Rosa Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
2020-02-12
2020-02-12
literatura polska erotyka nimfomanka seks

Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Miłość z widokiem na morze Ilona Gołębiewska, Mag­da­ Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Misiołek, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz
Miłość z widok... Ilona Gołębiewska,&...
Okładka książki Zima w Pensjonacie pod Bukami Katarzyna Janus, Renata Kosin, Dorota Milli, Katarzyna Misiołek, Natasza Socha, Magda Stachula, Karolina Wilczyńska
Zima w Pensjon... Katarzyna Janus, Re...

Erotyk, który łamie wstydliwe mity

Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.
Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko. A jednak wciąż walczy o godność i miłość.

Gorzki portret kobiety uzależnionej od seksu. Dużo tu tańca na krawędzi. Zdrowie, emocje, rodzina, życie stawiane niżej niż spełnienie nieposkromionych żądz. Dramat kobiety, matki, człowieka.

Historia Anity jest mocna i bolesna. W jej opowieści jest prawda i zagubienie w labiryncie kolejnych, obcych ciał i wydzielin. Kobieta traci wiele, a autorka zostawia czytelników z pytaniem, czy z macek seksoholizmu można się uwolnić i wypłynąć z toni na powierzchnię.

Jestem pod wrażeniem tego jak autorka otwarcie i odważnie opisała wyuzdany, brudny seks bohaterki, która dosłownie tarza się w swoim trudnym, "brzydkim" nałogu - seksoholizmie. Sonia Rosa opisuje ale nie stygmatyzuje, nie ocenia, nie moralizuje. Jest obserwatorem. Powieść rewelacyjna, na pewno najlepsza tej autorki!

Historia Anity pokazuje, że walka z nałogiem to nie jest łatwa sprawa, potrzeba takim osobom wsparcia, zwłaszcza w rodzinie, a co jesli go nie mają?

Szokująca i smutna książka ale ciekawa. Zwłaszcza życie bohaterki mnie zaciekawiło jej przygoda we Włoszech, związek z producentem filmów porno, wszystko to, co sprawiło, że jej losy ułożyły się właśnie tak. Tragiczna jest jej sytuacja jako matki, współczułam jej, bo walczyła o syna ale niestety przegrywała walkę z nałogiem.

Grubo, poważnie, dzieje się tu sporo. Szokujący nałóg, współczuję każdemu, kto się z nim zmaga.

Ta książka jest po prostu sztosem! Mega mocne ukazanie problemu jakim jest nimfomania, autorka nie boi się pokazać niszczących konsekwencji nałogu, sceny erotyczne odziera z romantyzmu, pokazuje nagą prawdę o kobiecie, która upadła naprawdę bardzo nisko. Polecam, jestem zaskoczona jak wielkie wrażenie zrobiła na mnie ta powieść!

„NIMFOMANKA” SONIA ROSA
{ właściwie Katarzyna Misiołek)
To książka, którą Katarzyna zadebiutowała pod tym pseudonimem. Owszem jak ktoś napisał jest to książka bardzo erotyczna, ale nie to w tej książce jest najważniejsze. Jest opisana w dwóch przedziałach czasowych życie i droga do tego kim się stała bohaterka.
Bohaterka tytułowa Nimfonka, Anita, nie umie pohamować swojego popędu sexualnego. Jest to bardzo silna potrzeba przeżycia uniesienia, zdobycia faceta i wciągnięcia go dosłownie na... kolokwialnie pisząc - tyłek. Anita nie potrafi się powstrzymać przed poznawaniem, na krótką chwilę faceta i uprawiania
z nim sexu. Po zdobyciu go traci zainteresowanie.
Kiedy spotyka to mężczyzna, mówimy o nim sexoholik, kobieta jest nazywana szmatą, dziwką, kurwa a to tylko niektóre z epitetów jakie są kierowane pod jej adresem.
Pokazany jest przekrój społeczeństwa, tak że nie tylko jest to spotykane w marginesie społecznym.
Autorka doskonale pokazała przekrój mechanizmu psychologicznego. Wcale nie jest bohaterce dobrze
z tym, próbuję podejmować terapię, porzucić ten styl życia, zakłada rodzinę, ale co się stanie proszę czytać warto.
Trudne dzieciństwo, brak miłości od wczesnych lat, potrzeba akceptacji, a wreszcie spotkania na swojej drodze nieodpowiednich mężczyzn zbyt wcześnie pobudza ciąg zdarzeń.
Mimo, że bardziej się stara taka kobieta zbudować zdrowy związek i bardzo tego chce, nie potrafi.
Mało jest takich książek na rynku, w tak wyraźny sposób pokazany zarys osobowości dotkniętej takim lub podobnym zaburzeniem. Brawa dla autorki. Ciężkie tematy i tak nie można się oderwać od książki. Czytało się ją szybko, choć nie są łatwe to tematy. Co jak co, ale bardzo udany debiut autorki pod pseudonimem.
Polecam

CENA 10/10
133/23 (18/11)
ilość stron: 424
data wyd: 12.02.2020
czas przewidziany czytania: 7 h 04 min.
Czas słuchania: xxxxx
lektorzy empik: brak audio
Anastazja
Skończona
26.11.2023

„NIMFOMANKA” SONIA ROSA
{ właściwie Katarzyna Misiołek)
Bohaterka tytułowa Nimfonka, Anita, nie umie pohamować...

Mocna treść, ale taki nałóg jak nimfomania na pewno jest trudny i wyniszczający. Książka pozostaje w głowie na długo.

Co ta książka ze mną zrobiła! Szok! Życie Anity jest piekłem.

Co ta książka ze mną zrobiła! Szok! Życie Anity jest piekłem.

Dodaj cytat z książki Nimfomanka