Sny, senne wizje i przypowieści. Fragmenty duchowej ścieżki

Okładka książki Sny, senne wizje i przypowieści. Fragmenty duchowej ścieżki Maciej Wielobób
Okładka książki Sny, senne wizje i przypowieści. Fragmenty duchowej ścieżki
Maciej Wielobób Wydawnictwo: Sensus ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Sensus
2018-10-02
2018-10-02
sufizm uniwersalny medytacja joga

Okładka książki Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce Agnieszka Wielobób, Maciej Wielobób
Medytacje uzdr... Agnieszka Wielobób,...
Okładka książki Joga w ciąży i połogu Ola Uruszczak, Agnieszka Wielobób, Maciej Wielobób
Joga w ciąży i... Ola Uruszczak, Agni...

Muszę przyznać opracowanie odłożyłam w połowie.Temat ZEN był mi wtedy obcym, natomiast rozwojem duchowym zaczynałam się dopiero interesować. Książka wydała mi się trudna. Do lektury powróciłam po długich miesiącach, a jej treść przemówiła do mnie na nowo.
Jedną z najważniejszych lekcji jakie daje autor to praca nad swoim JA- odrzucenie negatywnych automatyków i doświadczanie siebie poza indentyfikacją z ciałem.
Atutem jest prosty podział na poszczególne punkty, do których możemy ponownie wrócić i od nowa nad nimi pracować.
Oprócz objaśnienia czym są wizje senne, dowiadujemy się jakie są ich kategorie.
Spodziewałam się czegoś innego- jednak podsumowując posiadam większą i szerszą wiedzę o duchowej ścieżce, z czego jestem bardzo zadowolona.

Polecam szczególnie osobom zainteresowanym tematyką medytacji i Sufizmem.

Autor dzieli się z Czytelnikami swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą z zakresu rozwoju duchowego. Książka pełna jest przykładów konkretnych, rozpisanych w czytelny sposób i omówionych krok po kroku praktyk duchowych w tym różnego rodzaju ćwiczeń oddechowych, wizualizacji i medytacji.
Dodatkowo w książce zawarty został zbiór ciekawych i dających do myślenia przypowieści i parabol służących do dalszej medytacji i pogłębiania wiedzy i umiejętności opisywanych w książce.

Zarówno książka sama w sobie, jak i opisane w niej techniki pracy na ścieżce rozwoju duchowego nie są łatwe, choć na pozór proste. Wymagają skupienia, zaangażowania, a nade wszystko podjęcia decyzji, że che się je do swojego życia wprowadzić. Książka dla poszukiwaczy i osób lubiących doświadczać, pytać, rozwijać się.

• AUDIOBOOK
  • » senniki
  • Insta polecajki

Dodaj cytat z książki Sny, senne wizje i przypowieści. Fragmenty duchowej ścieżki