Całe szczęście, jestem kobietą

Wydawnictwo: Agora SA
Magda_Lena_Anna

„Całe szczęście, jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym...

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Bohaterkami książki są Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.

„Spotykałyśmy się z bohaterkami, naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki” – Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano.

źródło opisu: http://wydawnictwoagora.pl/

ewaewa | 2019-03-19
Esti | 2019-03-18
housecat87 | 2019-03-16

A jak Ty zainspirujesz inne kobiety? [KONKURS]

„Całe szczęście jestem kobietą” to inspirujące wywiady o kobiecości przeprowadzone przez Romę Gąsiorowską i Sylwię Stano. Dziś mamy dla was 3 dwuosobowe zaproszenia na pokaz filmu „Całe szczęście” z Romą Gąsiorowską w roli głównej oraz 5 egzemplarzy książki. Publikujemy też fragment wywiadu z Grażyną Torbicką.

Patronaty tygodnia

Targi, targi i po targach. Jeśli nie mogliście pojawić się na Poznańskich Targach Książki i zapoznać się z ofertą wystawców, sprawdźcie przygotowaną przez nas listę nowości tego tygodnia, na które warto zwrócić uwagę, składając internetowe zamówienia lub podczas zakupów w księgarni. Szczególnie polecamy wam te, którym z dumą patronujemy.