Całe szczęście, jestem kobietą

Okładka książki Całe szczęście, jestem kobietą Roma Gąsiorowska, Sylwia Stano Patronat LC
Okładka książki Całe szczęście, jestem kobietą
Roma GąsiorowskaSylwia Stano Wydawnictwo: Agora biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Agora
2019-03-06
2019-03-06
kariera kreatywność praca zawodowa relacje międzyludzkie rozmowa styl życia współczesna kobieta wywiad wywiady

Okładka książki Pod podszewką. Prawdziwy wizerunek pisarza Zofia Karaszewska, Sylwia Stano
Ocena 7,2
Pod podszewką.... Zofia Karaszewska, ...

Cóż za badziew. Sięgnęłam po te książkę tylko dlatego, że autorki rozmawiają z Sylwią Chutnik, jednakże rozmowa ta jest bardzo słaba, tak jak i wszystkie inne. I nie, nie z powodu osób, z którymi te wywiady się przeprowadza. Zaskakująco jedyną interesującą (ale bez przesady) rozmową była ta z Julią Kuczyńską, względnie dałam radę też bez literackiego bólu przeczytać tę z...

Książka była dla mnie miłym zaskoczeniem. Bardzo dobrze dobrane osoby, z którymi przeprowadzane są rozmowy-z różnych środowisk, kultur, w różnym wieku. Każda bohaterka ukazuje cząstkę swoich rytuałów, kóre sprawiają, że czują sie szczęśliwe. Może nie są to jakieś odkrywcze rzeczy ale książkę czyta się przyjemnie.

Przeczytałam książkę w trzy dni. Bardzo urzekły mnie wywiady m.in. z Panią Dymną i Panią Torbicką, jednak uważam, że błędem było zaproszenie do współpracy kobiet typu Maffashion czy Pani Joanna Keszka. Przy Grażynie Torbickiej, kobiecie z klasą, elegancką, pani Joanna Keszka wyszła na osobę, która tej klasy nie ma, natomiast Maffashion postawiona u boku innych Pań nic...

Interesująca i mądra książka. Dziewczyny, Sylwia i Roma zrobiły świetną robotę. Rozdziały w formie wywiadu bardzo przypadły mi do gustu. Każdy z nich był inny, jednak łączyła je jednak wspólna cecha mianowicie opowieść o kobiecości. Tą pozycję polecam każdej kobiecie!

SUPER książka

Świetna książka.
Chociaż nie przepadam za wywiadami, to jednak ta książka była dla mnie bardzo ciekawa i pouczająca. 10 różnych kobiet, tematy dość podobne jednak każdy poruszał inną ważną kwestię.
Jest to bardzo dobry poradnik dla kobiet, które zmagają się z jakimiś problemami różnych dziedzin oraz dla tych, które nie są zbyt pewne siebie, są zagubione i nie są z siebie...

Świetny pomysł, fantastycznie dobrani goście wywiadów. Koniecznie druga część. Mega inspirujące.

Wywiady kilkukrotnie sklonily mnie do refleksji nad kwestiami, o których wcześniej nie myslalam (a przynajmniej nie pod takim kątem). Dużo ciekawych myśli na temat łączenia macierzyństwa i spełnienia zawodowego. Do paru wywiadow na pewno wrócę. Rozmowczynie autorek są dowodem na to, że nie ma jednej właściwej drogi, że są różne recepty na szczęście.

• 2019
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane 2019
  • 2021
  • 2020
  • Przeczytane w 2019
  • 2019

Dodaj cytat z książki Całe szczęście, jestem kobietą