Wyzwanie czytelnicze LC

Miłość jest warta starania

Wydawnictwo: Agora SA
literatura faktu
LubimyCzytać

ROZMOWY ISTOTNE Justyna Dąbrowska, psychoterapeutka i autorka cenionych rozmów (m.in. „Spojrzenie wstecz. Rozmowy” oraz „Nie ma się czego bać. Rozmowy z Mistrzami”) nieustająco zadaje pytanie o to, co jest w życiu najważniejsze, tym razem jej rozmówcami są: Andrzej Mencwel, Andrzej Strumiłło, Aleksandra Jasińska Kania, Joanna Gomułka, Kazimierz Kutz, Magdalena Fikus, Ryszard Horowitz, Tadeusz...

ROZMOWY ISTOTNE

Justyna Dąbrowska, psychoterapeutka i autorka cenionych rozmów (m.in. „Spojrzenie wstecz. Rozmowy” oraz „Nie ma się czego bać. Rozmowy z Mistrzami”) nieustająco zadaje pytanie o to, co jest w życiu najważniejsze, tym razem jej rozmówcami są: Andrzej Mencwel, Andrzej Strumiłło, Aleksandra Jasińska Kania, Joanna Gomułka, Kazimierz Kutz, Magdalena Fikus, Ryszard Horowitz, Tadeusz Rolke, Zofia Rosińska, Henry, Zvi Lothane.

źródło opisu: Agora 2019