Thicker Than Water

Cykl: Świat Nocy (tom 10.1)
Wydawnictwo: brak wydawnictwa
angielski
DithLuan

KellerThis story is about what happens to Keller and some of the other Night World characters during the night when the Apocalypse finally comes about. You don’t need to have read Strange Fate to understand it—which is a good thing since Strange Fate hasn’t been published yet.

źródło opisu: http://www.ljanesmith.net/www/stories/53-thicker-than-water

źródło okładki: http://www.ljanesmith.net/www/stories/53-thicker-than-water

justynkka93 | 2015-09-02
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 02 września 2015

Nie wiem co myśleć o tym opowiadaniu. Szczerze powiedziawszy nie czytało mi się go za dobrze. Jest to krótkie uzupełnienie do sagi świata nocy, ale nie wydaje mi się, że koniecznym jest przeczytanie go po lekturze pozostałych książek.

Lunaris Frozen | 2014-05-20

Krótkie opowiadanie autorki. Wszystko dzieje się w trakcie Apokalipsy, a główną bohaterką jest Keller.
Po przeczytaniu przeżywałam to, pozytywnie, przez długie jeszcze czas.

maro8914 | 2013-10-03

Mnie się coś wydaję, że ktoś pomylił książki, bo Strange fate to jest czwarta część Świata nocy i ma ponad 500 stron. Natomiast ta książka grubsze niż woda to tylko zwykłe opowiadanie wydane jeszcze po Strange fate i jest dostępne na chomikuj :P

Weronikaa | 2012-10-01
Przeczytana: marzec 2012

Moim zdaniem we wcześniejszych tomach pomysły się pani Smith wyczerpały i w tej książce jest już tylko nuuuda. Ale mimo wszystko przeczytałam ;)

| 2012-06-17

Czytałam całą serię, więc czemu nie...

Emily | 2012-05-20
Przeczytana: lipiec 2012

Króciuuutkiee...

Killjoys | 2012-05-01

L.J. Smith? Jak ktoś wie jaki ona stwarza wciągający świat to na pewno sięgnie po tą książkę. Ja też. Chciałabym już ją mieć w swoich dłoniach.

L.J. Smith... już samo to zachęca mnie do przeczytania tej książki. ;)

Ola Banaszak | 2012-03-05
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

Taka świetna jak "Pamiętniki wampirów"? ;)

ameliapond | 2012-02-08

Na 100 % przeczytam :)