Czas odwetu

Cykl: Inne anioły (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
amorki23

Wielki finał bestsellerowej serii Inne anioły wydanej w 16 krajach Przed dziewczyną inną niż wszystkie – niebezpieczną, wrażliwą, samotną i zakochaną – ostatnia walka, ostatni wybór, ostatnia ofiara Nikt się nie spodziewał, że Dru wytrwa tak długo – morderczy trening i nieustanne zagrożenie. Ani Graves. Ani Christophe. Ani sama Dru. Walczyła z mordercami rodem nie z tego świata. Pokonała...

Wielki finał bestsellerowej serii Inne anioły wydanej w 16 krajach

ostatni wybór, ostatnia ofiara

Walczyła z mordercami rodem nie z tego świata. Pokonała potwory ze swoich najgorszych koszmarów. A teraz kiedy jest wyszkolona i śmiertelnie niebezpieczna, nie potrzebuje nawet broni. Ale Prawdziwy Świat pozostał jaki był – przerażający. A najgorsze ma dopiero nadejść...

Desperacka ucieczka może nie ocalić Dru, nawet jeśli jest z nią jej ukochany. Bo teraz zdrada przyjdzie ze strony kogoś, komu ufała najbardziej. Bo teraz przeżyć oznacza zapłacić niewyobrażalną cenę. Czy czyjekolwiek życie – włącznie z jej własnym – jest warte takiego poświęcenia?

Lili St. Crow powieścią Inne anioły dołączyła w 2009 roku do czołówki autorek romantycznych opowieści o dziewczynach wkraczających w dorosłość. Jej wypełniona grozą i akcją powieść rozpoczęła bestsellerową serię z list „New York Timesa”. Prawa do jej publikacji kupili wydawcy w 16 krajach.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1339/inne-a...(?)

Magdalena | 2015-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Piąty tom to chyba za dużo jak na tę serię. Pewnie dlatego tak długo nie umiałam się zmusić, by do niej wrócić. Ale cóż. Ważne, że w końcu jest przeczytana ;).

AGA | 2012-10-25
Przeczytana: 24 października 2012

Myślałam, że po przeczytaniu 5 części serii o Dru będę albo bardzo zadowolona, albo wręcz przeciwnie, a tu co? No właśnie, jedno wielkie "CO?!" Koniec serii miał dać nam rozwiązanie akcji i odpowiedzi na wiele dręczących pytań, w końcu po każdej końcówce tego właśnie oczekujemy. Niestety, pod tym względem nie czuję się dostatecznie usatysfakcjonowana w związku z "Czasem odwetu", choć może... no cóż, zawsze mogło być gorzej.

Ostatnią przygodę z Dru zaczynamy od stałego elementu tej serii, czyli ucieczki głównej bohaterki, która generalnie jak zawsze kończy się klapą, ale wszystko co złe w końcu wychodzi na dobre, bo ten moment zazwyczaj prowadzi do najlepszej części książki, czyli do pojawienia się Christopha W tym momencie moja twarz generalnie zamienia się w jeden wielki uśmiech, który w przypadku tej części towarzyszył mi naprawdę długo, bo... Christopha jest dużo! Więcej niż w pozostałych częściach, choć dla mnie i tak niewystarczająco. Dla mnie jego odpowiednia ilość to...

Lena2511 | 2012-11-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

To zarazem najlepsza i najgorsza część. Nie będę się rozpisywała, co mi się podobało oprócz Chrisa, bo fabuła jest ciekawa i wciągająca.
Jeśli mam być szczera to od samego początku wiedziałam, że Graves będzie tym zdrajcą. Ogólnie ta postać nie przypadła mi do gustu, taki fajny oddany kumpel, ale szczerze mówiąc nic ciekawego. Odkąd w książce pojawił się Christophe to gównie przez niego czytałam serie. Nie chodzi mi o to, że mi się nie podobała, bo autorka miała naprawdę świetny pomysł na powieść, ale Christophe jest tak charyzmatyczną postacią, że zakochałam się w nim od samego początku i naprawdę nie rozumiałam Dru dlaczego się waha.
Zakończenie jest dla mnie tragiczne. Naprawdę bym wolała, żeby Graves umarł, albo nie wiem stwierdził, że tak naprawdę nic do Dru nie czuje albo... po prostu żeby coś z tą postacią zrobiono tak żeby dano Christophowi i Dru zielone światło, a tu dupa.
Niestety wydaję mi się, że jeśli kiedyś autorka napisałaby jeszcze jedną część to Dru będzie z G....

Rosy52 | 2014-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2014

Czekałam na tą książkę bardzo długo(miałam ją z biblioteki)i od razu wzięłam się do czytania. Powieść mimo,że nie jest długa ok. 270 str. ciągnęła się. Akcja niby cały czas trwała,ale mnie nie wciągnęła. Wiązałam z tą książką duże nadzieje... i niestety zawiodłam się. Ponieważ Czas odwetu jest finałem serii Inne Anioły myślałam,że wszystkie sporawy zostaną rozwiązane a decyzje ostatecznie podjęte. Dru niestety nie wybrała pomiędzy Gravesem i Christopherem. Wielkim plusem tej książki, który sprawił że zaczęłam o niej inaczej myśleć jest to że Christopha jest w niej naprawdę dużo(więcej niż w poprzednich częściach). Książka nie jest zła, jest dobra ale nie rewelacyjna. Myślę,że jeszcze kiedyś przeczytam tą serie i zaczną patrzeć inaczej na tę powieść. Polecam ją, bo warta jest przeczytania.;)

Jest to ostatnia część serii "Inne anioły", dlatego spodziewałam się czegoś epickiego, niesamowitego, czegoś co zapamiętam na długi czas.
Zamiast tego była to zwykła książka. Przyznaję, że było tutaj więcej zwrotów akcji, niż w poprzednich częściach, jednak nadal nie była to świetna powieść.

Dru ze swoim niezdecydowaniem po prostu irytowała. Spodziewałam się w końcu rozwiązania trójkąta miłosnego, jednak autorka chyba nie miała pomysłu kogo powinna ostatecznie wybrać bohaterka.

Jest to dobra książka dla fanów wampirów czy wilkołaków. Jednak osobom oczekującym intryg, zwrotów akcji, pozycja ta może się nie spodobać.

Lissa_15 | 2013-12-31

Nie rozumiem do czego dążyła główna bohaterka która strasznie mnie wkurzała.Skończyłam ja czytać tylko dlatego że nie lubię nie wyjaśnionych zakończeń. Hmmm ale czy tu jakieś było. Na książce bardzo się zawiodłam i nigdy do niej nie wrócę.

schatten | 2013-08-19
Przeczytana: 2013 rok

Christophe nie cierpiałam już od pierwszej część i myślałam, że bardziej się nie da. No, ale cóż myliłam się po tej części wprost go znienawidziłam. Przydałaby się jeszcze jedna książka z tej serii by np. Siergiej zginął z ręki swojego syna(Chisa), syn także umarł, a Dru wreszcie mogła być z Graves normalną parą.

Evie | 2014-08-24
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Szkoda że to już koniec serii. Po zakończeniu widać, że wiele mogło by się zdarzyć. Szkoda że nie ma kolejnych części serii Inne Anioły. Cała seria mi się podobała. Choć zakończenie zaskoczyło mnie i równocześnie zawiodło jeśli chodzi o wątek miłosny. Ale jeśli chodzi o wątek walka dobra ze ze złem - nie byłam zaskoczona efektem, lecz tym jak do tego doszła. Książa, cała seria trzyma w napięciu. Cieszę się że trafia w moje ręce, choć początek serii nie wydawał się obiecujący to wraz z kolejną częścią robiło się coraz lepiej. Gdyby autorka zdecydowała się napisać kontynuacje, to na pewno bym ją przeczytała.

KijikaRinkachi | 2013-12-14
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Jest to ostatnia część serii o niezwykle walecznej Dru Anderson. Książka mi się bardzo spodobała. Wątek miłosny się rozwinął. Od początku zarówno Greaves jak i Christophe podeszli mi do gustu. Pierwszy zawierał idealne cechy na chłopaka-przyjaciela, a drugi posiadał jakże niedostępno-lodowato-wrednawy charakter. Przyznam jednak że końcówka mnie rozczarowała, niektóre rzeczy się nie wyjaśniły. Jednak polecam

tombraiderka009 | 2015-07-26
Na półkach: Przeczytane, 17. Ulubione
Przeczytana: 26 lipca 2015

Pierwsza reakcja po skończeniu książki: Łoł.
Druga: Co się dalej dzieje.?

Rany.. ta książka była prześwietna. W ogóle cała ta seria jest tak cudowna, tak śmieszna i niesamowicie wciągająco ciekawa, a bohaterzy tak sympatyczni i zajebiści, że normalnie płakać mi się chce, jak uświadamiam sobie, że to już koniec i nigdy się nie dowiem co dalej.

"Czas odwetu" - no, Dru w końcu staje w ostatecznej walce przeciwko Siergiejowi. Ale przedtem ciągłe ucieczki, walki, kłótnie, problemy oraz zaskakujące momenty między bohaterką a Gravesem i Christophem - chłopakami tak fajnymi, że kocham ich obu, ale jednak wolę Gravesa. Nie zapominając o zabawnym Ashu, który jest kolejnym moim ulubieńcem. Właściwie to wszystkich wielbię z tej serii.
Tak wiem, roztkliwiam się zbytnio, no ale, kurczę, seria "Inne Anioły" jest naprawdę wspaniała; nie mam pojęcia co mnie tak zauroczyło.. Albo właściwie mam. Podoba mi się w tej serii to, że tam nie ma czasu na te długie i monotonne wyjaśnienia różnych rzeczy...