Wyzwanie czytelnicze LC

Pozwól mi wrócić

Wydawnictwo: Albatros
Bring Me Back
Ag2S

Powieść autorki bestsellerowych thrillerów "Za zamkniętymi drzwiami" oraz "Na skraju załamania". Fin i Layla, młodzi i nieprzytomne w sobie zakochani, wyjeżdżają na wakacje do Francji. W drodze zatrzymują się w nocy na parkingu i kiedy Fin wraca z toalety, jego dziewczyny nigdzie nie ma. Fin opowiada policji, o tym, co zdarzyło się tej nocy. Są tacy, co nie wierzą w jego wersję i...

Fin opowiada policji, o tym, co zdarzyło się tej nocy. Są tacy, co nie wierzą w jego wersję i podejrzewają go o najgorsze. Nawet po latach. I tylko Fin wie, że nie powiedział policji całej prawdy.

Po dziesięciu latach zaczyna jeszcze raz – w innym miejscu, z inną kobietą. I tak się akurat złożyło, że jest nią siostra jego zaginionej dziewczyny. Kiedy się zaręczają, Fin dostaje telefon. Ktoś z jego przeszłości widział Laylę. Ktoś podrzuca znaki kojarzące się jednoznacznie z Laylą. Ktoś wysyła mu maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa.
Fin zaczyna podejrzewać wszystkich i coraz bardzie wierzy w to, że jego dawna ukochana żyje.
I że jest bliżej, niż mu się wydaje.

źródło opisu: Albatros

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Sza_lala | 2019-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2019

Tym razem niestety spory zawód. Po przeczytaniu dwóch poprzednich książek spodziewałam się i tym razem mocnych emocji i napięcia. Niestety książka była dosyć przewidywalna i przede wszystkim nudna. Może to przez to, że narracja odbywa się głównie z perspektywy mężczyzny i autorce trudno było się wcielić w sposób myślenia takiej postaci? Niemniej jednak czyta się szybko, na długi wieczór może się nadać.

katrinetka | 2019-01-11
Przeczytana: 01 stycznia 2019