Ultimate Sacrifice

Bardzo lubię tą autorkę. Ma świetny styl pisania i chociaż ja nie przepadam za za bardzo przesłodzonymi historiami, ta autorka jakoś zawsze do mnie trafia :) trochę się zdziwiłam, że ich historia jest taka krótka. I tak naprawdę nie poznajemy jak doszło do ich pierwszego spotkania. Są już znajomymi, a Zoey potrzebuje chwilę oddechu od odpowiedzialności i idzie za głosem libido i serca :) szkoda, że nie potrafiła od początku wyjaśnić Austinowi co tak naprawdę ma w głowie. Fajnie, że w końcu przełamała swoje bariery i zaufała Austinowi. To był taki słodki pełen szacunku związek :) no i oczywiście seksowny. No i jego oddanie Chrissy jej siostrze kradnie też kawałek mojego serca. W całej historii mamy również tragedię, Chrissy umiera, a Zoey się załamuje. Bardzo jej współczułam, bo tak naprawdę cała sobą oddała się jej, ale Chris chyba czuła, że jej czas się kończy :( dodajemy do tego tajemniczego podpalacza, którego tożsamość pewnie poznamy w kolejnych częściach. Co bardzo mi się podobało w tej historii to nie tylko główna para, ale więź, która łączyła chłopaków. Oni nie byli tylko strażakami, ale również braćmi. Cudownie się czytało .

2056

Ultimate Sacrifice to słodki i seksowny romans. Z przełomowymi chwilami, i z tak wielką miłością dookoła. Zoey jest pracowita, oddana, kochająca i niezwykle współczująca. Ciężko pracuje,by jej chora siostra miała wszystko co najlepsze, aby jej życie było jak najbardziej komfortowe.Zawsze stawia swoją siostrę na pierwszym miejscu.Podziwiałam ją do licha. Życie może być tak ciężkie i niesprawiedliwe, a czasami poświęcamy się, ponieważ nie ma innej drogi. Chwilami byłam trochę sfrustrowana Zoey, kiedy próbowała odepchnąć Austina z powodu problemów z porzuceniem. Zrozumiałam, że była przyzwyczajona do robienia rzeczy sama, nie mając na kim polegać oprócz siebie. Ale pomyślałam:„ Masz wielkiego, seksownego strażaka gotowego zrobić dla ciebie wszystko! Lepiej oprzyj się trochę na tym mężczyźnie!”
Austin jest strażakiem, jest cierpliwy, odporny, oddany i zdeterminowany zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jest niesamowicie słodki i kochający, pociąga go Zoey, ponieważ widzi w niej to samo.Austin próbuje stawić czoła wyzwaniom i przeszkodom codziennej pracy (radzić sobie ze skutkami nagłej śmierci kolegi i przyjaciela Declana, który zginął w pożarze),w rozwiązaniu zagadki kim jest niebezpieczny podpalacz pomagają mu jego przyjaciele Jake Rane i Cam Phillips (którzy mam nadzieję również będą mieli swoje własne historie) . Rozwiązanie tej zagadki na pewno dostaniemy w ostatniej części tej serii. Austin nie ma nic, czego nie zrobiłby dla Zoey. Po tym, jak poznaje młodszą siostrę Zoey, Chrissy, znów wychodzi z siebie. Jego związek z tą słodką małą dziewczynką był po prostu zbyt uroczy, a sposób, w jaki pomógł jej zaopiekować się nią, stopił moje serce. Był zdecydowanie mężczyzną, którego Zoey potrzebowała w swoim życiu.

• Język zagraniczny
  • Z:Książki 2020