The Banker’s Wife

2018-07-03
2018-07-03

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Z początku się trochę gubiłam za dużo wprowadzonych postaci na raz. Po kilku rozdziałach zaskoczyło nie mogłam się oderwać. Duża zasługa w tym, że modulacja głosu lektora Pani Joanny Domańskiej rewelacyjna. Polecam w formie audiobooka.

Nie byłam w stanie tego skończyć, bo była tak totalnie nudna i naiwna. Moim zdaniem spokojnie można sobie darować, bo jest to cienki thriller ze sztampową fabułą.

Autorka w ksiazce ukazuje temat dosc kontrowersyjny a mianowicie swiat globalnej finasiery i ukrytych pieniedzy...
Ksiazke sie czyta szybko i musze przyznacze,ze watki glownych bohaterek powoduja ze czlowiek jeszcze bardziej niedowierza jak mamona zawladnela naszym swiatem...
Niestety jak to zwyklam mawiac zakonczenie jest typowo"amerykanskie"i jako ksiazka niezaskakuje zbytnio zwrotami akcji ale jest napisana lekko i dosc latwo sie ja czyta.
Polecam na zimowe wieczory!
Takie 6/10 ode mnie.

Miejscami trochę nudno, choć czytanie o ogromnych fortunach i nieuczciwych bankierach może niektórym się podobać. Jeśli jednak nie chcesz się irytować, jak Ci którzy oszukują potrafią świetnie ułożyć sobie życie, nie sięgaj po tę książkę.

straszna szmira, nie dalem rady skonczyc. "elita nowego jorku", paryz, wenecja, szwajcarskie banki, itp bzdety. audiobuk tez nieciekawy.
do pieca...

do pieca...

Na początku może być, potem gorzej, nie dosłuchałam

Na początku może być, potem gorzej, nie dosłuchałam

Piszę tę opinię ponad miesiąc po zakończeniu lektury. Przez ten czas większość szczegółów zdążyło zatrzeć się w mojej pamięci, co wskazuje na fakt, że wielkim dziełem literatury ta powieść nie jest. Choć tak naprawdę, do takiej rangi raczej nie pretenduje.

Fabuła raczej prosta, nieco naiwna i dość przewidywalna ale czyta się szybko, książka jest dość wciągająca i po prostu poprawna.

Świetny thriller z polityką i finansami w tle. Zwykły człowiek może tylko się domyślać, że w realnym świecie też zdarzają się takie historie.

Dobrze się słucha audiobooka, fabuła też ok. Polecam.

Dobrze się słucha audiobooka, fabuła też ok. Polecam.

Żona Bankiera zawiera wszystko co ten gatunek mieć powinien mamy tutaj świat brudnych pieniędzy, układy polityczne i cały czas akcja trzyma w napięciu. bardzo dobry materiał na serial lub film

• Recenzenckie
  • Kryminały