Wyzwanie czytelnicze LC

Tłumaczenie: Anna Studniarek-Więch
Cykl: Joe Ledger (tom 2)
Wydawnictwo: Mag
The Dragon Factory

W Pacjencie zero Joe Ledger i jego starannie dobrany oddział z Wojskowego Departamentu Nauki ocalili świat przed plagą zombie, zaraz jednak trafiają w sam środek jeszcze większego kryzysu. Program inżynierii genetycznej posłużył do stworzenia najdoskonalszej maszyny do zabijania – żołnierzy hodowanych do walki, obdarzonych ogromną siłą, szybkością reakcji oraz całkowicie niewrażliwych na ból....

Program inżynierii genetycznej posłużył do stworzenia najdoskonalszej maszyny do zabijania – żołnierzy hodowanych do walki, obdarzonych ogromną siłą, szybkością reakcji oraz całkowicie niewrażliwych na ból. Własny i cudzy.

Brzmi niczym koszmar z powieści o doktorze Moreau. Joe i jego oddział wkrótce będą musieli stawić czoło wielkim korporacjom, które zainwestowały miliardy w projekt, a do tego przeciwnikom wyhodowanym, by ich zabić. Aż można zatęsknić za zombie…

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Wydawnictwo

anka89100 | 2018-12-04
Przeczytana: 03 grudnia 2018

Joe sądził, że w swoim życiu widział już wiele.
Po poprzedniej "apokalipsie" plagi zombie, teraz musi zmierzyć się z czymś jeszcze gorszym.
Co można osiągnąć dzięki inżynierii genetycznej? Otóż można bardzo wiele, jeśli się na tym zna. W pewnym miejscu powstają zmutowane genetyczne stworzenia.
Dzięki genetyce, zostają stworzeni żołnierze, którzy nie odczuwają bólu swojego i cudzego. Po prostu mają zabijać.
Ale to nie koniec. Całkowitym zaskoczeniem jest to, że na tajemniczym nagraniu, na którym widać myśliwych, pojawia się dziwne zwierzę... Jednorożec. Dla ludzi jest to istota z baśni, nierealne do życia w naszym świecie, a kilka osób widzi je na nagraniu.
Z czasem, gdy Joe i jego oddział, dzięki pomocy ze środka Fabryki smoków, dowiadują się rzeczy okropnych. Dzięki inżynierii genetycznej bliźniaki tworzą różne stworzenia, jakie bogacze chcą mieć a są one niemożliwe do normalnego stworzenia.
Walka jest trudna, ponieważ Joe i jego oddział musi znaleźć słabe punkty zmutowanych...

Sławomir | 2019-01-04
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 04 stycznia 2019

Nawet dobrze się bawiłem. Tempo akcji zadowalające. Autor robi też miejscami fajną rzeźnie. Fabuła też ciekawa. W swoim gatunku naprawdę solidna pozycja. Moim zdaniem lepsza od poprzedniej części cyklu.

tracik | 2019-01-12
Przeczytana: 11 stycznia 2019

Bez żadnych spoilerów mogę Ci powiedzieć że ta książka albo bardzo Ci się spodoba albo po 100 stronach powiesz "Kurde to naprawdę nie jest dla mnie".

Wartka akcja pełna krwawych opisów walk.
Jeśli podobały Ci filmy takie jak 'Commando' z panem Schwarzeneggerem lub 'Liberator' z panem Seagalem to tak książka najprawdopodobniej Ci się spodoba.

Polecam! :D

Gregory_deVar | 2019-01-13