Boże stworzenia

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Cykl: Wszystkie stworzenia duże i małe (tom 7)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Lord God Made Them All
wspomnienia, biografia
czupirek

Inne wydania

Wojna się skończyła. James Herriot zdjął mundur RAF-u i z radością wrócił do pracy w górach Yorkshire, oczekiwany przez swych przyjaciół. W Darrowby nastąpiło wiele zmian. Tylko prostolinijni mieszkańcy oraz liczni czworonożni pacjenci nadal są tacy sami, podobnie jak ich weterynarz, który nawet nie przeczuwa, że niebawem czeka go sukces literacki.. .

źródło opisu: [Zysk i S-ka, 1999]

Octopus | 2015-07-10
Przeczytana: 2000 rok

z uśmiechem sięgnęłam po kolejny tom przygód wiejskiego, angielskiego lekarza weterynarii i nie zawiodałm się :-)

generalferreira | 2012-08-24

Niewiele jest powieści, tym bardziej ich cykli, przy których się wzruszam i śmieję tyle co przy Jamesie.

justi | 2011-12-24
Przeczytana: 06 lutego 2012

Sama przyjemność.

| 2012-08-11
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 sierpnia 2012

Tylko dobra, ponieważ wolno szło mi czytanie, ale lubię książki, które czyta się szybko. Mam jednak ochotę sięgnąć po inne książki z serii Wszystkie stworzenia małe i duże. Są w niej fragmenty niesamowicie śmieszne, są również wzruszające. Trochę przeszkadzał mi brak ciągłości chronologicznej i mały druk na pożółkłych stronach. Będę jednak polecać innym.

Embodiment_of_Evil | 2017-01-07
Na półkach: ***Posiadam***, Przeczytane