GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.

Wyznacz trasę do: Szczęście

To się nazywa dobry sposób zwrócenia uwagi, bez zwracania komuś uwagi :P

Książka jest lekka, ale pięknie i miękko pokazuję, że każdy może być w czarnej D. i prosto z niej wyjść. Wystarczyć wyjść ze swojego punktu widzenia, a szczęście nasze samo się nam otworzy. Bardzo uświadamiająca pozycja, która nie męczy swoim przekazem.
Każdy coś zyska ją czytając :)

To się nazywa dobry sposób zwrócenia uwagi, bez zwracania komuś uwagi :P

Każdy coś zyska ją czytając :)

Niesamowicie pozytywna książka, pokazująca jak wydostać się z czarnej d...... bo przecież każdy chyba do niej czasem trafia. Polecam osobom z depresją, załamaniem, zwątpieniem....

Nie lubię poradników, ale ta książka dzięki temu że napisana jest z humorem, ironią i dystansem poprawia nastrój.

Książkę dobrze się czyta - jest lekka i przyjemna. Jak dla mnie to dobry wstęp do zagłębienia się w temat. Ciekawa bibliografia na końcu książki może inspirować do dalszych poszukiwań.

Zabawne połączenie pełnych humoru opowiadań z poradnikiem psychologicznym.
Czyta się lekko, z przymrużeniem oka, na pewno zwraca uwagę na kilka zachowań jak uniknąć znalezienia się w tytułowej Czarnej D, ale gdyby to osoba na prawdę zmagająca się z depresją dorwała w swoje ręce raczej by jej nie pomogło. Dla zabicia czasu można, ale nie jest to żadna rewelacja.

Zabawne połączenie pełnych humoru opowiadań z poradnikiem psychologicznym.

GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. to fantastyczne połączenie pełnych humoru opowiadań z poradnikiem psychologicznym

Kilka historii na poparcie tezy, że zawsze można poprawić swoje życie, jeśli się postarasz. Fakt, czasem staranie przynosi oczekiwany efekt. Dla poprawy samopoczucia można przeczytać, oczywiście pod warunkiem, że nie jesteś w poważnej depresji, bo wtedy tylko można się zirytować.

Świetna "książeczka" poruszająca w sposób humorystyczny problemy, z którymi zmierzamy się codziennie i są trochę naszą polską domeną... narzekanie, czarnowidztwo i taplanie się nieszczęściu. Polecam tą pozycję każdemu kto ma ochotę wyjść z czarnej d...

Zaskoczenie totalne!! Jeśli chodzi o rodzaj treści ale przez to był i jest jak do tej pory jedyny poradnik jaki przeczytałam i to cały. Niesamowicie pomysłowo ubrane w słowa zwykłe życie, zawsze trafione w samo setno. Uśmiałam się.

Zabierając się za te pozycję myślałam, że będzie to jakaś lekka historia z pióra Magdaleny Witkiewicz. Okazało się, że jest to poradnik! No ja nie wiem jak moglam mieć to na swojej półce! Chyba za bardzo zaufałam nazwiskowi na okładce.

Jest to poradnik, który w formie jakby powieści, historii daje nam wskazówki jak być szczęśliwym i jak siebie kochać i jak zmieniać swoje podejście do życia. Myślałam że umrę.
Jeśli o takich rzeczach trzeba pisać to osoby sięgające po takie wsparcie są serio wymagający pomocy.

Podstawy codziennego życia, jak się akceptować, myśl, ze będzie dobrze to będzie, myślisz ze będzie zle to będzie.

Głupoty, strata czasu nie warte nawet 5 minut.

Nie polecam.

• Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.