GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D.

Oficjalne recenzje i

Wyznacz trasę do: Szczęście

[ 5 ] Link do recenzji

Zabierając się za te pozycję myślałam, że będzie to jakaś lekka historia z pióra Magdaleny Witkiewicz. Okazało się, że jest to poradnik! No ja nie wiem jak moglam mieć to na swojej półce! Chyba za bardzo zaufałam nazwiskowi na okładce.

Jest to poradnik, który w formie jakby powieści, historii daje nam wskazówki jak być szczęśliwym i jak siebie kochać i jak zmieniać swoje...

Pani Witkiewicz zdecydowanie powinna zamiast coachingowych bzdur pisać swoje romanse. Być może jestem w jakiś sposób uprzedzony do tego typu książek, ale porady tam zawarte wydają mi się po prostu śmieszne. Mimo to, same historie dość przyjemne.

2050

Postanowiłam przeczytać wszystkie ksiażki M. Witkiewicz, dlatego sięgnęłam po tę, dostępną w mojej bibliotece. Jak to poradnik i mnóstwo dobrych rad, nic nowego się nie dowiedziałam, ale spodobała mi się struktura książki: jeden rozdział to opowieść o mieszkańcu Czarnej D., a kolejny to wyjaśnienie coacha. Dla zbicia czasu idealna, czyta się szybko.

Miła, lekka i przyjemna, a przy tym pouczająca. Świetna gra słowami, przeurocze obrazki.
Z przymrużeniem oka, ale dająca cis ważnego.

DNF @ 8%.

Z całą sympatią do pani Witkiewicz i jej twórczości, ale to było po prostu słabe. Niektóre żarty i gierki słowne są zabawne dopóki się ich nie nadużywa. Czy to faktycznie poradnik, czy książka prześmiewcza nie wiem, ale w żadnym z tych wypadków i tak nie warta polecenia.

Bardzo fajny, lekko napisany poradnik jak uporać się z trudnościami losu.

Każdy ma prawo mieć w życiu parszywy okres, prawda? Wtedy mamy dość wszystkich, każdej rzeczy, wszystkiego dosłownie, co nas otacza.Jednak zawsze trzeba wstać, otrzepać ubranie i iść dalej. Ale jest ciężko. Trudno jest wstać, bo nasze myśli wędrują nie w tę stronę, co powinny. I co wtedy? No cóż, trzeba się odpowiednio zmotywować.
Z pomocą przychodzi ten poradnik. Mnie nie...

Fajne są opowiadania poprzedzające mowę Pani coach, ale od początku. Wydawnictwo OD DESKI DO DESKI jest świetne założył je Tomasz Sekielski z żoną. To są fantastyczni ludzie mam na swojej półce mnóstwo ich książek choć muszę nadrobić czytanie ich ... Zeszłam z tematu końcówka książki gdzie można zobaczyć propozycje książek jak wydostać się z Czarnej Dupy bardzo fajne. I...

Jakoś mnie ta książka nie powaliła...

Na półkach: , , , , ,

W zasadzie to poradnik: jak sobie radzić, zwłaszcza gdy znajdziemy się w Czarnej Dupie. Króciutka opowieść o konkretnym problemie, typie człowieka, mechanizmie zjawisk wokół nas i zaraz po tym porada, a raczej propozycja co można zrobić w tej sytuacji i dlaczego tak się dzieje.
Bo przecież to my podejmujemy decyzje, jakie by one nie były.
To w naszej głowie decyduje się...

Dyskusje

• 2018