Śmierć prokuratora Kanta

Wydawnictwo: Pojezierze
Joanna Bożek

Pociąg mknął dalej, lecz pasażerowie obecni w przedziale nie czuli tego. Zaskoczyła ich ta niedorzeczna, cicha śmierć Artura Kanta, która przyszła nie wiadomo skąd i jak, postawiła ich w obliczu zagadki domagając się natychmiastowego rozwiązania. Konduktor opadł ciężko na siedzenie naprzeciw Kanta. Wyszeptał: "A to heca!" Podrapał się w czoło i wytrzeszczonymi oczami wpatrywał się w twarz nieboszczyka

Kris Tata | 2016-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2016