Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko, ale też

Okładka książki Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko, ale też Lucjan i Maciej
Okładka książki Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko, ale też
Lucjan i Maciej Wydawnictwo: Prószyński Media poradniki
poradniki
Prószyński Media
2016-12-21
2016-12-21

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

,Make Life Harder przewodnik po polityce" to nietypowa książka. Obserwuję MLH na Instagramie, więc postanowiłam przeczytać i się przekonać. Ich humor jest nietypowy, kąśliwy, złośliwy. Jeśli nie jesteście fanami takiego poczucia humoru to może być dla Was ta książka męcząca lub może spotkać się z niezrozumieniem. Nie jest to literatura wysokich lotów, ale ja się przy niej mocno uśmiałam. Przyznam szczerze, że dawkowałam ją sobie by móc się rozweselać dłużej.

Duży luz i ogólnie widać że trochę pisane dla beki z ludzi którzy okopali się na swoich pozycjach w wojnie polsko-polskiej. Choć żarty czasem na granicy dobrego smaku i wiadomo że nie przez cały czas śmieszy, ale moim zdaniem idealna książka na poprawienie sobie nastroju, spojrzenie na politykę z większym dystansem. Duży plus za obśmianie równo prawie wszystkich.

Książka na rozluźnienie i poprawę humoru. Chłopaki mają lekkie pióro i zawsze potrafią wywołać uśmiech na mojej twarzy swoimi durnowatymi tekstami.

Świetna pozycja ! tzw. must have jesli masz otwarta glowe na to co sie dzieje obecnie w Polsce.

Bardzo dobra książka, pisana w stylu pełnym ironii i sarkazmu, a zarazem pełna zabawnych uwag i komentarzy. W sam raz dla ludzi mających dystans do świata, polityki oraz siebie samych.

Gdybym miał wybrać w tej książce jeden fragment, który rozwalił mnie na kawałki, bez wahania wskazałbym wymarzony skład sędziowski Trybunału Konstytucyjnego

Plusy:jeśli ktoś chce się oderwać od danego gatunku i przeczytać coś "innego", z pewnością nie zawiedzie się, potrafi poprawić humor, kilka bardzo trafnych uwag dających do myślenia,
Minusy:miejscami wulgarna i niesprawiedliwa ,trafia się kilka powtórzeń,
Ogólnie należy traktować jako przekoloryzowany obraz rzeczywistości oparty na faktach, które wyolbrzymione tworzą karykaturalny obraz.Na pewno nie należy traktować jako naukowy przewodnik po polityce :)

Minusy:miejscami wulgarna i niesprawiedliwa ,trafia się kilka powtórzeń,

Fajna, zabawna, sarkastyczna, momentami prawdziwa, ale po dłuższym czasie nuży.

Fajna, zabawna, sarkastyczna, momentami prawdziwa, ale po dłuższym czasie nuży.

Czasem śmieszne, czasem tak sobie. Można fragmentami, lepiej z przerwami niż ciągiem .

W sumie to taki zleżały kotlet. Niby mięso, ale walorów smakowych niewiele.

W sumie to taki zleżały kotlet. Niby mięso, ale walorów smakowych niewiele.

• 2017
  • 2017
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko, ale też