Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Słowa i Myśli
public relations, poradnik
poradniki
Bezimienna

Książka Po co jest PR? pozwala nam zbliżyć się do świata public relations i zrozumieć funkcjonowanie agencji PR. Pokazuje, jak pracują specjaliści ds. PR-u, kim są oraz w jaki sposób podejmować z nimi współpracę korzystną dla naszej organizacji. Łukasz Zając opisuje najważniejsze mechanizmy PR oraz zdradza sekrety udanej współpracy z PR-owcami. Podkreśla, że public relations to coś więcej niż...

Łukasz Zając opisuje najważniejsze mechanizmy PR oraz zdradza sekrety udanej współpracy z PR-owcami. Podkreśla, że public relations to coś więcej niż tylko komunikacja. Rozumie on PR jako możliwość wywołania zmian w organizacji, otoczeniu i sposobie myślenia odbiorców.

Autor prezentuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów PR oraz przedstawia świeże spojrzenie wielu praktyków, z którymi rozmawiał przy tworzeniu książki.

Książka pokazuje, jak:

przygotować się do współpracy z agencją PR;
zbudować skuteczną politykę komunikacyjną dla naszej działalności;
rozwinąć firmę dzięki innowacyjności i interdyscyplinarności oferowanej w doradztwie PR;
z pomocą public relations odnaleźć się w środowisku nowych mediów i komunikacji społecznej;
wybrać najlepszy model współpracy ze specjalistą ds. public relations;
budować i chronić reputację dzięki public relations;
dopasować budżet, czas i wizję sukcesu do możliwości swojej organizacji i agencji PR.

źródło opisu: http://www.slowaimysli.pl/zapowiedzi/po-co-jest-pr

źródło okładki: http://www.slowaimysli.pl/zapowiedzi/po-co-jest-pr

Grzegorz | 2018-03-25
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Łukasz niezwykle dokładnie podchodzi do tej książki. Widać wyraźną chęć edukacji i życiowego podejścia, by zainteresowani lepiej korzystali z narzędzi, które daje PR.
Brawo Łukasz za debiut!

Hejhacz | 2018-03-27

Autor przedstawia wielopłaszczyznową istotność działu PR. Dużo skupia się na pokazywaniu potrzeby rozwoju dobrej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Przemek | 2018-05-04
Przeczytana: 04 maja 2018