Prawo miłości

Tłumaczenie: Ryszard Oślizło
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Reasonable Doubt: Volume 3
ew_cia

Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała. Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale Andrew wywinął taki numer, że, Aubrey oprócz miłości będzie musiała znaleźć w swoim sercu miejsce na nienawiść, bo nigdy mu nie wybaczy tego, co zrobił. Andrew jest...

Andrew jest przekonany, że Aubrey da się zastąpić, więc wpada w wir przypadkowych randek. Jednak każda kobieta, do której chce się zbliżyć, przypomina mu blondwłosą piękność, w której oczach przeglądał się tyle razy. Chociaż wyrzucił Aubrey ze swojego życia, nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo stała się dla niego ważna.

Czy Aubrey da kolejną szansę mężczyźnie, który tak głęboko ją zranił?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Gosia | 2018-06-26
Na półkach: ROK 2018, Przeczytane
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Aubrey porzuca kancelarię adwokacką oraz Andrew. Postanawia poświęcić się swojej drugiej pasji - baletowi w Nowym Jorku. Andrew przypadkowo wyjeżdżając na rozprawę odnajduje ją i postanawia na nowo rozpalić uczucie między nimi. Nie potrafi jednak wyznać jej tajemnicy, która dręczy go od lat.
Czy tych dwoje pomimo wszystko będzie razem?
Koniecznie przeczytaj, bo warto.

zaczytanapatka | 2018-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2018

Andrew poznał Aubrey na portalu społecznościowym dla prawników. Dziewczyna nie była z nim wówczas szczera. Choć wydawało się, że ich relacja się wyjaśniła i wszystko wskoczyło we właściwy rytm to Andrew dwa tygodnie temu wyrzucił ją ze swojego mieszkania. Aubrey ma dość takiego zachowania. Nie może skupić się na tańcu, matka dla której najważniejsza jest kampania męża, rezygnuje za nią ze studiów co przelewa czarę goryczy. Dziewczyna nie chce być ciągle pionkiem w czyjejś grze. Składa rezygnację ze stażu w firmie Andrew, rzuca studia i wyjeżdża do Nowego Jorku na przesłuchania do Nowojorskiego Zespołu Baletowego, do którego dostają się tylko najlepsi. Wydaje się, że rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu, robi to co kocha, spotyka się z Brianem ale gdzieś z tyłu głowy wciąż myśli o Andrew, nie może zapomnieć o tym co ich łączyło. Andrew nie jest sobą po odejściu Aubrey. Nie interesują go uczucia, przecież jego główna zasada to jedna kolacja, jedna noc, zero powtórek. Aubrey łamie...

magpie101 | 2018-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Andrew nie dopuszcza do siebie mysli, ze nie moze zyc bez Aubrey, teskni za nia i marzy o niej ale zaprzecza sam sobie. Nie ma pojecia gdzie dziewczyna wyjechala lecz zbieg okolicznosci sprawia, ze ja odnajduje ale czy po tym czasie z daleka od niego Aubrey da mu szanse? Czy Andrew w koncu przyzna sie do tego kim jest i wyzna jej co go spotkalo 6 lat wczesniej?
Polecam! Cala seria jest swietna :)

Joanna J | 2018-06-26
Przeczytana: 25 czerwca 2018

Długo czekałam na dokończenie historii Andrew i Aubrey i niestety moje oczekiwanie nie zostało wynagrodzone. Po krótkich wstępach, spodziewałam się historii pełnej pasji, charyzmy, akcji, a dostałam uganianie się za króliczkiem. Pod koniec książki byłam juz po prostu znudzona, a epilog tak blado, że za tydzień całkowicie o nim zapomnę. Poza przeszłością głównego bohatera, nie było tu nic ciekawego.

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Trzecia i ostatnia część serii „Domniemanie Niewinności” Whitney G. pt. Prawo miłości to lektura idealna dla wielbicielek lekkich romansów o nieskomplikowanej fabule. Czytelniczki lubiące sporo pikanterii także nie będą zawiedzione, chociaż tym razem jest jej chyba trochę mniej niż w poprzednich książkach o losach Andrew i Aubrey.

Po perypetiach z dwóch wcześniejszych tomów przyszedł czas na gorzkie rozstanie ( i nie mam tu na myśli końca serii ;)). Z powodu odmiennego podejścia do związków i przy zdecydowanie różnych oczekiwaniach wobec tego, co powinno łączyć ich w przyszłości, Andrew i Aubrey próbują jakoś na nowo ułożyć sobie życie. Osobno. On wraca do starego schematu – jedna noc i zero powtórek, ona szuka pocieszenia w ramionach tancerza ze swojej grupy, który jest kompletnym przeciwieństwem Hamiltona. Aubrey wyjeżdża, zostawiając wszystko za sobą – kancelarię, kampanię ojca, Andrew, a nawet studia. Z jednej strony...

TINA | 2018-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2018

Rewelacyjne zwieńczenie historii Andrew i Aubrey! Po prostu nie mogłam się oderwać. I nie wiem czy to ta historia, czy może bohaterowie - wszystko było wyważone i dzięki temu lekturę wręcz połknęłam z wypiekami na twarzy.

Podobała mi się zmiana w charakterze Andrew oraz jego walka z tęsknotą i pragnieniem posiadania Aubrey. Mimo tego, że sam sobie zaprzeczał, nie był w stanie powstrzymać uczucia, które zaczęło się w nim rodzić. Choć jego zachowanie czasem bardzo mnie drażniło, to autorka stworzyła bohatera, którego nie jesteśmy w stanie nie lubić. Posiada w sobie jakiś magnetyzm... przyciąga nas jego męskość i wulgarność. Kryje w sobie tajemnicę, którą pragniemy odkryć.

Ale jest kilka minusików. Po jej zakończeniu czuję niedosyt. Mało! Brakuje mi czegoś w tej historii. Fakt, jest wciągająca i momentami pikantna... tak bardzo, że jesteśmy w stanie ją przeczytać w jeden wieczór. Ale napisana jest dosyć prostym i mało wymagającym językiem. Bohaterka trochę irytująca. No i jeszcze...

werka777 | 2018-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2018

ZARYS FABUŁY
Aubrey szczerze wierzyła w to, że ma do czynienia z prawdziwym uczuciem. Pomimo tego, że Andrew ostrzegał ją przed sobą, zaangażowała się emocjonalnie w relację, która ich połączyła. A teraz została sama. Porzucona, rozgoryczona, pragnąca ułożyć swoje życie na nowo.

Od wojny, do rozstania. Aubrey wie, że lekiem na złamane serce jest zerwanie kontaktu. Kiedy ona próbuje czegoś nowego, on powraca do starych praktyk i przelotnych, łóżkowych przygód.

Czy uzmysłowią sobie, że mimo wszystko są sobie przeznaczeni? Czy Aubrey w końcu odkryje historię Andrewa i będzie w stanie mu wybaczyć?

INTELIGENTNI PRAWNICY, SŁOWO O BOHATERACH
Oboje potrafią zaleźć za skórę. Ani ona, ani on nie należą do grona szarych myszek. W końcu to prawnicy, ci, którzy mową bronią prawa. Czy równie dobrze, jak przed obliczem sądu, poradzą sobie w obliczu miłości? Aubrey to ambitna, inteligentna, choć zraniona dziewczyna. Nazywana kłamczuchą, bo kiedyś zdarzyło się jej prowadzić grę, przez którą...

mclena | 2015-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2015

Trzecia i ostatnia część historii Andrew i Aubrey odpowiada na wszystkie pytania. Co stało sie z Emmą? Co zrobiła Ava i Kevin? Dlaczego Andrew zmienił sie tak drastycznie? Moment w którym Andrew opowiada o Emmie doprowadził mnie do łez, bo nie ma nic piekniejszego. Na ogromny plus to, że Andrew w ogóle się nie zmienił, wciąz jest tą samą osobą, jaką poznaliśmy w pierwszej części, co zazwyczaj ulega diametralnym zmianom w przypadku kiedy "bad guy" się zakochuje, a tymczasem on wciąz jest tym samym, pewnym siebie dupkiem z niewyparzonym językiem :)
Nie jestem rozczarowana :)

Fleur | 2018-07-22
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 21 lipca 2018

Udało mi się w końcu doczekać ostatniej części (tak przynajmniej mi się wydaje - w sensie że ostatniej, chociaż kto to wie...). No i pozmieniały się relacje miedzy naszymi bohaterami. On nie jest już egoistycznym i wulgarnym dupkiem zaliczającym kolejne panienki, a ona bezwolną i zapatrzoną w niego sierotką. No cóż, zakochali się, a przecież miłość zmienia ludzi. Bardziej mamy tu już obyczajówkę niż romans erotyczny, no ale przecież wiadomo było, że tak się to musi skończyć. Czyta się oczywiście bardzo przyjemnie, a gdyby zamknąć trzy części w jedną powieść byłoby fantastycznie. Mimo to polecam, idealne na relaks i odprężenie.

KobieceRecenzje365 | 2018-06-06

Bardzo, ale to bardzo czekałam na ostatni tom serii Domniemanie niewinności, bo choć przeczuwałam, jak zakończy się ta historia, to i tak byłam ciekawa, co tym razem wymyśliła autorka. W moim odczuciu ten tom jest najlepszy, najbardziej emocjonujący, dużo więcej się w nim dzieje i oczywiście poznajemy całą przeszłość Andrew, która niestety do najprzyjemniejszych nie należała. Dzięki temu łatwiej zrozumieć postępowanie mężczyzny , jego obrzydzenie względem kłamstwa oraz obawy i strach przed nowym uczuciem. Przyznam się szczerze, że jeden fragment, który dotyczył jego przeszłość, doprowadził mnie do łez, ale ze mnie już jest taka emocjonalna klucha. Oczywiście w tej części Andrew pójdzie po rozum do głowy i spróbuje odzyskać Aubrey, bez której nie wyobraża sobie dalszego życia. Czy mu się to uda? Chyba wiecie, że Wam tego nie zdradzę ;)

Jeżeli czytaliście moją recenzję poprzednich tomów tej serii, to wiecie, że bardzo polubiłam bohaterów i na całe szczęście nic w tej kwestii się...