Prawo miłości

Okładka książki Prawo miłości
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Domniemanie Niewinności (tom 3)
Reasonable Doubt: Volume 3
Wydawnictwo Kobiece
2018-06-21
2018-06-21
Data 1. wydania:
2014-08-25
Ryszard Oślizło
drań romans cierpienie miłość nienawiść randki szansa pożądanie namiętność

Na półkach: , , , , , , , , ,

Mam za sobą całą serię "Domniemania niewinności" i czuję w swoim czytelniczym sercu coś na wzór pustki.

Przeczytałam wszystko od deski do deski, niemal jednym tchem. Chłonęłam fabułę wszystkimi zmysłami, emocje bohaterów czułam tak wyraźnie jakby były moimi. Przeżywałam z nimi ich upadki, roniąc nawet łezkę i cieszyłam się z ich drobnych sukcesów czy uroczych...

Polecam.

na jeden wieczór w sam raz na relaks

Książka "Prawo miłości to trzecia i ostatnia część Domniemania niewinności. Andrew, oziębły i niezdolny do miłości, odtrąca Aubrey. Dziewczyna jest zrozpaczona. Nie wie jak ma postąpić, zostawia przeszłość za sobą i ucieka do Nowego Jorku. Tam stara się ze wszystkich sił dostać do baletu, jedyne co kocha. Andrew nie może zapomnieć o kobiecie, nic nie sprawia mu radości,...

polecam

Trzeci tom najlepszy ze wszystkich. W końcu się coś dzieje. Jest fabuła, jest akcja. Historia wciąga. Czyta się przyjemnie, lekko i nawet z uśmiechem na buzi ;) Bardzo mi się podobała.

Trzeci tom chyba najlepszy ze wszystkich. Chociaż całość to raczej nowelki niż solidne opowieści.

Pierwsze dwa tomy troszkę irytowaly, zwłaszcza przedmiotowe traktowanie głównej bohaterki. Natomiast tom trzeci, jest petarda. Wyjaśnia się wszystko, Aubrey w końcu odzyskała mózg i przestała dawać sobą pomiatać. Natomiast Andrew pokazał się z innej, bardziej sympatyczniejszej strony , nie zatracając swojej szorstkości.

Całość świetna.

Wreszcie kobieta stawia na swoim. Co prawda mogłaby go bardziej podręczyć, bo zachował się fatalnie, ale i tak nieźle w porównaniu do idiotek z romansów mafijnych.

Świetna! Polecam!

1 878