Prawo miłości

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Reasonable Doubt: Volume 3
Data 1. wydania:
2014-08-25
Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Kobiece
drań romans cierpienie miłość nienawiść randki szansa pożądanie namiętność
Reasonable Doubt: Volume 3
Domniemanie Niewinności (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Ryszard Oślizło
drań romans cierpienie miłość nienawiść randki szansa pożądanie namiętność

Zdecydowanie najlepsza z całej trylogii. Dłuższa, więcej się dzieje, miło i szybko się czyta. Aubrey w końcu pokazuje że nie jest na każde patryknięcie Andrew. Zakończenie cudowne. Nie jest to typowe romansidło jak niektóre książki że aż nie da się czytać co jest ogromnym plusem. Jedynym minusem jest dość 'wulgarne' słownictwo momentami. Mogłobyć delikatniejsze lub po...

Zdecydowanie najlepsza część i najdłuższa, dzięki czemu mogłam ją poczytać dłużej niż przez godzinę. Wiadomo, że miłość zwyciężyła, nie ma nic wiecej do dodania prócz tego, że autorka pisze świetnie. Wzbudza ciekawość, tak że nie można się oderwać od czytania. Swietna historia, zdecydowanie miałam miło spędzony wieczór czytając. Polecam ❤

Idealne zakończenie. ❤️
Dużo więcej stron. ❤️
Już tęsknię za bohaterami.

Ostatnia część serii „Domniemanie niewinności”, która najbardziej przypadła mi do gustu (przypominam, że poprzednie dwie strasznie mnie zawiodły).
W końcu poznajemy motywy swojego chamskiego postępowania Andrew w stosunku do kobiet, ale nie są one w żadnym wypadku szokujące i oryginalne. Ciągle pojawia się ten sam motyw, ale nic więcej nie zdradzę 😏
W końcu także Aubrey...

Nie zawiodłam się , wszystkie części dosyć krótkie ale warte przeczytania. Historia pełna zwrotów akcji , jednak ważne że zakończenie mi pasuje.

Trzeci tom jest juz zdecydowanie dłuższy.
Bardzo podobały mi się definicje pojęć prawniczych, które byly na samym początku nowego rozdziału i nawiązywały do tego co bedzie.
Współczuję Aubrey, dziewczyna ma ciągle pod górkę i jest z tym wszystkim sama. Świetnie rozegrała sprawę z Andrew, w koncu mogla się na nim zemścić. Historia jego rodziny przypomniala mi trochę tą od Vi...

Trzecia i ostatnia ksiażka z serii Domniemanie Niewinności. Najgrubsza licząca ok 280st ksiażka. I najlepsza z części. Co prawda szkoda , że cała historia rozbita jest na trzy części. Jako całość była by świetną książka . Przy podziale , dwie pierwsze części tracą to coś...
Audrey odchodzi i znika z życia Andrew . Dopiero po jej odejściu , zrozumiał co stracił. Niestety...

Przyjemna książka 🙂

Moim zdaniem najlepsza cześć trylogii. Jednak wciąż nie rozumiem, dlaczego to jest podzielone na 3 tomy. Jednak polecam.

Ostatnia część serii niczym mnie nie zaskoczyła. Fajnie się czytało, jednak była cała do przewidzenia.

Dyskusje

1 568