Surogatka

Burda Publishing Polska
2018-02-28
2018-02-28
Aga Zano
manipulacja niebezpieczeństwo przyjaciółka relacje rodzinne szantaż tajemnica thriller zemsta
Inne

Zostać matką za wszelką cenę

2089 ocen

Główna bohaterka jest strasznie odpychająca, jej zachowanie nie raz wyprowadzało mnie z równowagi. Autorka przez większość powieści budowała atmosferę napięcia używając żenująco słabych zmyłek, przez to finał powieści wyszedł bardzo nieautentycznie. Dziwi mnie tak wysoka ocena.

Naprawdę niezła pozycja. Można by jej zarzucić, że główna bohaterka irytuje swoim życiowym pogubieniem i ciągłą niepewnością.... ale bez tego fabuła nie była by tak przyjemnie spowita niepewnościami i nieoczywistościami.

Ciekawy thriller psychologiczny, pełen tajemnic, niedopowiedzeń i ukrytych historii z przeszłości. Kilka razy zmieniałam swoją wersję jak historia się potoczy, a i tak zostałam lekko zaskoczona.

Podobał mi się motyw surogacji, gęsta atmosfera i cała masa tajemnic.
Trzyma w napięciu!

Podobał mi się motyw surogacji, gęsta atmosfera i cała masa tajemnic.
Trzyma w napięciu!

Przewidywalna i nudna. Główna bohaterka męcząca i okropnie niedorzeczna - wszystko dzieje się obok niej, nie za jej udziałem.
W dodatku książka napisana jakoś tak... prosto i bez polotu.
Czytałam ją na wakacjach i z ulgą zostawiłam w hotelu - szkoda było na nią marnować miejsce w bagażu...

W dodatku książka napisana jakoś tak... prosto i bez polotu.

Książka trzyma w napięciu i kilkukrotnie zostałam przez autorkę wyprowadzona w pole że swoimi domysłami. Jedna z lepszych, jakie ostatnio przeczytałam. Polecam

Pierwsza połowa tej książki była dość nudna i monotonna, za to druga połowa jest o wieele lepsza. Akcja zwiększyła tempo, do tego główna bohaterka traci zmysły i często zachowuje się bardzo irracjonalnie, ale to właśnie dodaje tej książce "to coś", co sprawia, że ten thriller staje się bardzo niepokojący i przerażający. Do tego mnóstwo plot twistów na koniec dodaje tę kropkę nad "i", bo dosłownie wszystko się ze sobą łączy.
Kolejny świetny thriller tej autorki.

Louise Jensen znowu wprowadza nas w świat pełen tajemnic., przemilczanych faktów i zakopanych w pamięci wydarzeń z przeszłości.
Kat i Nick wydają się idealnym małżeństwem, do szczęścia brakuje im tylko dziecka. Gdy kolejna adopcja nie dochodzi do skutku, a przypadkowo spotkana przyjaciółka Kat oferuje surgację... ich świat zaczyna się zmieniać. Niestety, nie na lepsze.
Co ukrywa Kat? Dlaczego nie widziała się z przyjaciółką 10 lat? Jakie tajemnice skrywa Nick? To wszystko sprawia, że czytamy książkę z pewną dozą niecierpliwości, bo trzeba się dowiedzieć, sprawdzić, czy nasze przypuszczenia są słuszne.
Po raz kolejny się nie zawiodłam.

Co...

Naprawdę świetny thiller. Cały czas trzymający w napięciu, o ciekawej fabule i tak skonstruowanej historii, że do końca nie wiemy jak się wszystko potoczy. Autorka ma lekkie pióro przez co książkę czyta się z przyjemnością. Dawno nie czytałam tak dobrze napisanego, oryginalnego i ciekawego thillera psychologicznego. Nawet do głowy nie przychodzi mi nic czego mogłabym się czepić. Z przyjemnością sięgnę po inne pozycję autorki. Serdecznie polecam!

Fajnie się czyta, ciekawy wątek, który trzyma w napięciu. Ciekawe przemyślenia i postacie, które pokazują, że miłość popycha nie tylko ludzi do dobrego, ale i paranoi. Bardzo dobra książka. Polecam.

• Przeczytane 2019

Video