Surogatka

Burda Publishing Polska
2018-02-28
2018-02-28
Aga Zano
manipulacja niebezpieczeństwo przyjaciółka relacje rodzinne szantaż tajemnica thriller zemsta
Inne

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Oficjalne recenzje i

Zostać matką za wszelką cenę

500 270 59

1981 ocen

Wg mnie jest to książka, nie o chęci posiadania dziecka, tylko o wadze poczucia wini i skrywanych tajemnic.

Świetna książka.
Rozpatrywał bym ją na kilku płaszczyznach, jak cebula, w warstwach.
Po pierwsze, to jest dramat psychologiczny, nie żaden thriller.
Po drugie, opowiada o macierzyństwie, o pragnieniu bycia matką.
Po trzecie, mówi o życiu w kłamstwie, o tym jak kłamstwo ma wielki wpływ na nasze życie.
Zakończenie jak zwykle zaskakujące, aczkolwiek nie oszałamiające jakoś mega.
Książka świetna. Polecam.

Świetna książka.
Rozpatrywał bym ją na kilku płaszczyznach, jak cebula, w warstwach.
Po pierwsze, to jest dramat psychologiczny, nie żaden thriller.
Po drugie, opowiada o macierzyństwie, o pragnieniu bycia matką.
Zakończenie jak zwykle zaskakujące, aczkolwiek nie oszałamiające jakoś...

Zaskoczyła mnie i wciągnęła. Bardzo dobrze się czyta.

Zaskoczyła mnie i wciągnęła. Bardzo dobrze się czyta.

Smutna powieść, ze smutnym zakończeniem, mimo to nie uważam że czas spędzony z tą książką był stracony. Strasznym jest fakt jak wiele osób może ponieść konsekwencje jednej nieprzemyślanej decyzji... A w tej książce bardzo dobrze zostało to opisane. Polecam...

Dobry thriller, w tej książce nic nie jest oczywiste, a to na duży plus. Fajna dynamika, zaskakujące zwroty akcji i nutka niepewności podczas czytania. Polecam.

Całkiem porządny thriller, choć nie pozbawiony błędów. Mam wrażenie, że trochę niedopracowany, ale całościowo historia bardzo mnie wciągnęła.
Thriller jest bardzo mocny, chwilowo dla mnie był ciężki do czytania, jak horror. Nastrój jest bardzo ponury, atmosfera duszna, co uważam za duży plus. Plot twist jest niespodziewany, choć uważam niektóre rozwiązania fabularne za zbyt drastyczne.
Cała historia pisana jest na tyle chaotycznie, że chwilami doczytywałam rozdziały drugi raz, bo gubiłam się w fabule.

Zakończenie jak dla mnie obrzydliwe i wstrząsające. Mimo wszystko uważam, że dla fanów gatunku będzie to dobra książka.

Książka, którą czyta się błyskawicznie. Bardzo wciągająca. Zakończenie nieco mnie rozczarowało. Podejrzewałam je, jednak do miałam nadzieję, że autorka wybierze inne rozwiązanie. Mimo wszystko książkę bardzo polecam.

Główna bohaterka męcząca i niespójna. Trochę zwrotów akcji, ale ostatecznie - wszystko nijakie.

Jest to już kolejne spotkanie z tą autorką I za pewne nie ostatnie. Książkę czyta się szybko, jest wciągająca i intrygująca. Nie sposób się od niej oderwać, każda kolejna strona jest emocjonująca. Od początku czułam, że z tą ciąża to jakiś przekręt ale zakończenia się kompletnie nie spodziewałam. Dodatkowo poznajemy historię głównych bohaterów z okresu młodzieńczego. Tam również jest dość szokujące zakończenie. Bohaterowie są idealnie wykreowani, nie są płascy, mają swoje charakterki zwłaszcza Nick. Przez większość książki można myśleć, że ma romans, ciągle chodzi zamyślony, piszę z kimś na telefonie. A jego historia okazuje się jeszcze bardziej mroczna niż historia Kat. Myślę, że warto sięgnąć po tę książkę. Jeden z lepszych thrillerów jakie ostatnio miałam okazję przeczytać. Na pewno kiedyś chętnie wrócę do tej książki.

Wciągająca i zaskakująca. Polecam.

Wciągająca i zaskakująca. Polecam.

Video

Video