Surogatka

Louise Jensen Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
The Surrogate
Aga Zano
Burda Publishing Polska
manipulacja niebezpieczeństwo przyjaciółka relacje rodzinne szantaż tajemnica thriller zemsta
The Surrogate
kryminał, sensacja, thriller
Aga Zano
Inne

Oficjalne recenzje i

Zostać matką za wszelką cenę

[ 16 ] Link do recenzji

Kate i Nick pragną mieć dziecko. Naturalne metody nie są możliwe. Próbują więc adopcji, lecz nawet to nie jest możliwe. Kate, która bardzo chce mieć dziecko jest załamana. Pewnego dnia spotyka swoją przyjaciółkę z dawnych lat, Lisę. Spotkanie to pozwala spełnić jej największe marzenie. Lisa proponuję, że...

Co za bzdury! Ostatnie strony to absurd goniący za absurdem, już nie wspominając o przyszłości bohaterki i sami wiecie kogo. Bez terapii się chyba nie obejdzie, ale mam nadzieję, że nie będzie sequelu do tej strasznej książki.

Przyjemny język, ciekawa fabuła i dobre zakończenie. Polecam

Całkiem niezła książka o intrydze i zagmatwanej przeszłości. Przeszłości, która schowana w zakamarkach domu, powraca.
Czasem są to niedopowiedzenia, czasem błysk w oku, a czasami porozumiewawcze spojrzenie. Stoisz i patrzysz na to, a Twój mózg podpowiada Ci oczywiste rozwiązania, schematy.
Kiedy bardzo czegoś pragniesz, co zrobisz by to dostać? Co zrobi kobieta, które...

Polecam

Troszkę mam mieszane uczucia co do tej książki. Z początku mnie wciągnęła , w połowie znudziła a na końcu miło zaskoczyła. Zakończenie mistrzowskie i bardzo dobrze dopracowane. Polecam

Pierwsza książka w Nowym Roku. Trzymająca w napięciu od poczatku do końca, angażująca emocje, wyśmienita:)

Pomysł miał potencjał na coś niepodważalnie zapadającego w pamięć i do przemyśleń, jednak brakło tu umiejętności do komplikowania fabuły w logiczny sposób i kreowania tajemnic uchylających powoli, w taki sposób, by co chwilę zaskakiwać, ale pozostawić czytelnika w stanie niewiedzy i błędnych spekulacji. W książce zbyt wiele opisów dramatów przysłoniło istotne kryminalne,...

Dobrze się czytało, wciągająca. Ale to zakończenie.. niezbyt mi się podobało.

Kat i jej mąż Nick próbowali wszystkiego, żeby zostać rodzicami, i po kolejnej porażce są bliscy rezygnacji. Jednak przypadkowe spotkanie z Lisą, przyjaciółką Kat z dzieciństwa, daje parze ostatnią szansę na spełnienie marzeń.
Tyle że przeszłość Kat i Lisy jest pełna mrocznych sekretów.
Co gorsza, Kat podejrzewa, że Lisa, która w końcu zgodziła się być surogatką, nie...

Dyskusje

2 052