Randka

miłość rozwód

Oficjalne recenzje i

Wśród nieznanych twarzy

[ 5 ] Link do recenzji

Kolejne spotkanie z Autorką i kolejne udane. Historia "Randki" wciąga i rozgrzewa emocje. Zdumiewa i intryguje. Wyraziste postaci, które, nie wszystkie, budzą sympatię. Zakończenie zaskakujące. Generalnie warto poświęcić tych kilka godzin na "Randkę" :-)

Świetna polecam książki tej autorki

Początek świetny, temat super, historia też bardzo ciekawa, zaskakujące rozwiązanie zagadki. Gdyby nie to, że akcja co chwilę to przyspieszała to zwalniała i trochę się tymi "nierównościami" męczyłam to mogłaby być jedną z moich ulubionych książek. Z pewnością jeszcze przeczytam inne książki autorki bo moim zdaniem ta opowieść miała potencjał na prawdziwy hicior. Mimo, że...

Zaczęło się naprawdę ciekawie, wstep, rozwinięcie..temat paragnozji (wow!) A ale potem sklejenie wszystkiego na sile, zeby sie trzymalo kupy niestety nieudane, a szkoda. Po ocenie na portalu LC spodziewałam się duzo więcej. 5.

Przekonana przez przyjaciół, że powinna pogodzić się z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali umawia się przez portal randkowy na spotkanie z nowym mężczyzną.
Sobotni wieczór zaczyna się niewinnie, jednak gdy Alison budzi się w niedzielę rano, odkrywa, że cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Jest sama w swoim mieszkaniu i nie pamięta, co się jej przytrafiło. Z...

Kiepska, po wcześniejszych książkach Autorki spodziewałam się czegoś lepszego. Jest nudnawa i przewidywalna. Rozkręca się dopiero po połowie. Do tego wątek trochę przekombinowany.

Od samego początku książki spodobał mi się styl pisania autorki. Już od pierwszych stron zanurzamy się w odczuciach bohaterki. Historia sama w sobie ciekawa, pojawiają się zwroty akcji więc jak najbardziej świetna książka na jesienne wieczory.

Swietna !Trzyma w napieciu od pierwszej ej strony az do samego konca. Zaskakujace zwroty akcji I wspaniala narracja3.Napewno kupie inne ksiazki tej autorki.

Od początku do końca trzyma w napięciu.

Po bardzo dobrej - moim zdaniem - 'Surogatce', niestety 'Randka' mnie zawiodla.
Po pierwsze....Opis bardzo zaciekawił - że nagle kobieta nie poznaje siebie, nie poznaje ludzi dookoła. Myslalam, że główna fabuła będzie skupiać się na wokół tego. A już w pierwszych stronach dowiadujemy się dlaczego nikogo nie rozpoznaje.
Mało akcji, zakończenie nie zaskoczyło specjalnie -...

Dyskusje

• 2019