Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.00 zł

miłość rozwód

Oficjalne recenzje i

Wśród nieznanych twarzy

Link do recenzji

Czytałam już kilka książek autorki i byłam zadowolona. Postanowiłam nadrobić zaległości i sięgnąć po kolejny tytuł. Czy wybór okazał się trafny?

'Otarcie się o śmierć sprawiło, że czuję się bezbronna i pozbawiona pewności siebie i tęsknię za poczuciem trwałości. Życie nagle wydaje mi się niemożliwie cenne. Niemożliwie krótkie.'

Alison jest w separacji i w związku z tym...

Książka znaleziona przypadkiem okazała się być bardzo ciekawą historią. Cały czas zadawałam sobie pytanie kto tu jest dobry, a kto gra. Jednak szybko przewidziałam zakończenie.

Na 19 stronie zaczęłam podejrzewać pewną osobę, na 138 drugą i słusznie jak się okazało. Jednak i tak zaskoczyło mnie zakończenie 🙈😂 wyciągnęłam się, musiałam znać zakończenie, dlatego pochłonełam ją w parę godzin z przerwami :D polecam ❤️

Poprzednio przeczytane książki tej autorki bardziej mi przypadły do gustu choć nie mogę powiedzieć, że ta pozycja mi się nie podobała. Czytało się szybko i zakończenie było zaskoczeniem. Polecam sprawdzić co stało się z Alison i do czego doprowadziła ją tytuowa randka

Polubiłam tę autorkę, gdyż przeczytałam wcześniej jej dwie książki i zachęciły mnie one do poznania jej pozostałych pozycji. Niestety "Randka" mnie rozczarowała, męczyłam ją ponad tydzień, choć druga połowa faktycznie jest trochę bardziej wciągająca. Portrety psychologiczne bohaterów nie są zbudowane zbyt dokładnie, przez co ciężko jest się zaangażować w tę historię....

Zaskakująca

Pomysł książki ciekawy przeczytałam szybko, jest też zaskakujące zakończenie, ale czegoś mi tu brakuje spodziewałam się większego napięcia. Mimo to polecam.

Jedno spotkanie. Jedna randka, która zmienia życie w piekło.
Tego Allison na pewno się nie spodziewała, gdy za namową koleżanek umówiła się z osobą poznaną na portalu randkowym.
Następnego dnia kobieta budzi się otumaniona z raną głowy. Jest w swoim łóżku, jednak nic nie pamięta. Najgorsze jest to, że nie...

Ciekawa książka, ciekawy wątek. Niemniej moją faworytką na tę chwilę są ,,siostry" tej autorki

Jak dla mnie jest to jedna z lepszych książek, które czytałam.
Była to pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam i nie mam porównania do jej innych książek, ale jestem pozytywnie zaskoczona fabułą i treścią. Jest to książka, którą czyta się szybko i lekko, a w niektórych momentach ciężko oderwać się od niej.

• 2019
  • 2018