Randka

Mogą Cię zainteresować

Oficjalne recenzje i

Wśród nieznanych twarzy

1857 104 38

Niestety połowę książki zajęły obszerne nic nie wnoszące opisy... momentami brak logiki. Zakończenie ciekawe... Ale nie na tyle by męczyć się czytaniem całości. Ogólnie raczej bym jej nie poleciła

trochę mnie zmęczyło jej przeczytanie.

trochę mnie zmęczyło jej przeczytanie.

Moje pierwsze spotkanie z autorką. Może źle wybrałam na początek, ale nie podzielam zachwytów. Spora część po prostu nie wciąga i jest dość męcząca, ciekawie robi się dopiero pod koniec. Zakończenie jest całkiem dobre. Główna bohaterka nie budzi sympatii, cała historia trochę naciągana.

Pierwsze 30% książki jest dość nudne, zero akcji, bohaterka odczuwa lęk, co wpływa na jej percepcję rzeczywistości. Potem akcja się rozkręca, jest w miarę ciekawie. W rozwiązaniu całej intrygi okazuje się, że w zasadzie dużo w całej historii było przypadków, które ktoś wykorzystał do własnych celów.

Miałam co do tej książki duże oczekiwania po niedawnej lekturze "Surogatki", która naprawdę mi się spodobała. Niestety, ale odniosłam wrażenie jakbym czytała historię zupełnie innej autorki. Akcja dość mocno naciągana, nużąca, bohaterowie nijacy. Nie miałam żadnej frajdy z czytania. Zero napięcia, dreszczyku, jakiś nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jest to pozycja którą można przeczytać, ale nie jest to poziom tytułu autorki który wcześniej poznałam. Nic odkrywczego...

Kiepścizna

Kiepścizna

Pomysł ciekawy, aczkolwiek dla mnie za dużo retrospekcji.. Aż miałam ochotę pomijać fragmenty.

Szczerze mówiąc ostatnio nie miałam szczęścia do książek mimo czytanych wcześniej recenzji aż do tej pozycji, bo muszę przyznać że świetnie się ja czytało, gdy już człowiek myślał że już wie kto , co zrobił i rozwiązał zagadkę nagle wszystko okazuje się tylko zabawą z czytelnikiem, na prawdę polecam

I tym razem nie zawiodłam się na autorce, ciekawa fabuła, wciągająca, polecam.

I tym razem nie zawiodłam się na autorce, ciekawa fabuła, wciągająca, polecam.

Alison Taylor jest przekona, że jej małżeństwo to przeszłość. Dlatego umawia się przez aplikację randkową na spotkanie z pewnym mężczyzną.
Następnego dnia budzi się z potwornym bólem głowy i raną na głowie. Lekarze stwierdzają u niej prozopagnozję.Dziewvzyna nie rozpoznaje twarzy nie tylko obcych, ale i bliskich osób.
Od tej chwili zaczynają się dziać w jej życiu rzeczy, które ją przerażają.
Wciągający thriller psychologiczny. Jak zwykle Louise Jensen nie zawodzi.

Od tej chwili zaczynają się dziać w jej życiu rzeczy,...

1 192
  • 2019