Allegro - kampania grudzień kat. romans

Zapomnij o mnie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
karollllllla

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner! Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów, które popełniał w młodości. Nowa praca, nowe miejsce, nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów szuka współlokatora, nie zastanawia się długo i w ten sposób poznaje piękną Sarę. Dziewczyny nie...

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K.N. Haner!

Dziewczyny nie odstraszają tatuaże i groźny wygląd Marshalla, wręcz przeciwnie, zaczyna go prowokować i budzić w nim uczucia, których nie wzbudziła w nim dotąd żadna kobieta. Okazuje się jednak, że Sara skrywa wiele sekretów i że wkrótce wciągnie Marshalla w niebezpieczną grę.

Odkrywając kolejne tajemnice Sary, chłopak szybko zrozumie, że dziewczyna jest na krawędzi i że potrzebuje pomocy. Jednak w tej grze pozorów i sekretów nie będą sami.

Czy dziewczyna, która rozpaliła jego ciało, zdobędzie też jego serce?

źródło opisu: kobiece

źródło okładki: Kobiece

Aga_love_books | 2018-08-31
Przeczytana: 26 sierpnia 2018

28-letni Marshall po tragicznych wydarzeniach w swoim życiu postanawia je całkowicie zmienić. Przeprowadza się do Nowego Jorku z myślą, że tam mu się wszystko ułoży. Ale czy na pewno? Czy nowe miejsce i nowi ludzie pozwolą mu zapomnieć o przeszłości? To chyba nie będzie takie proste zwłaszcza gdy w jego życiu pojawi się Sara- tajemnicza współlokatorka. Marshall chcąc się dowiedzieć jak najwięcej o dziewczynie trafia na takie wiadomości, które go dosłownie zwalają z nóg. Jak sobie z tym poradzi? Jak Sara wpłynie na Marshalla? Jak potoczą się ich losy? Czy jest im pisane szczęście? Musicie koniecznie przekonać się sami.
Książka mnie wciągnęła od pierwszych stron. Cały czas coś się dzieje. Autorka co chwila rzuca takie newsy, że aż szczęka opada. Jak dla mnie jedna z najlepszych powieści New Adult jakie miałam możliwość przeczytać. Akcja wartka, napięcie, miłość, destrukcyjna przeszłość, bolesne doświadczenia to coś co musi tworzyć dobrą powieść i tu zdecydowanie tak jest. A sam...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

„Zapomnij o mnie” K.N. Haner to pierwsza książka new adult w dorobku autorki. To coś innego niż do tej pory mogliśmy przeczytać. Kiedy jakiś czas temu zobaczyłam tę okładkę, od razu poczułam, że muszę ją mieć. I chociaż jak już kiedyś wspominałam, nie okładka decyduje, czy sięgam po daną książkę, to niewątpliwie taka wyjątkowa przyciąga wzrok i krzyczy: zajrzyj do środka. A ta rzeczywiście to kawałek niezłej roboty, i co najważniejsze pasuje do treści.
Historia Marshalla należy do takich, o których nie mogę za wiele Wam powiedzieć, bo każdy spoiler zepsuje odkrywanie tajemnic i przeżywanie tego emocjonalnego rollercoasteru wraz z bohaterami. Jego opowieść (tak książka pisana jest niemal w całości z jego perspektywy) to na pewno nie ociekający tęczą romans. To opowieść pełna bólu, brudu i smutku. Mężczyzna ma za sobą trudną przeszłość, która ciągnie go nieustannie w dół. Tragedia, która wydarzyła się w jego życiu, zaważyła na...

Witch | 2018-09-06

Nie wiem co myśleć o tej książce. Z jednej strony bardzo ciekawa historia, inna niż wszystko z tego gatunku co czytałam do tej pory. Męska narracja, którą teoretycznie lubię, cudna okładka, choć to akurat powinno mieć najmniejsze znaczenie.
Ale...
Moim zdaniem, polskie autorki tego gatunku mają jakiś taki dziwny styl pisania, jakąś taką manierę, która bardzo mi przeszkadza i nie pozwala skupić się na historii, którą czytam. No, nie odpowiada mi ten język i już - raz jest bardzo infantylny, a innym razem niepotrzebnie wulgarny.
Poza tym, mam podobne odczucia jak któraś czytelniczka, że te sercowo-duchowe rozterki i styl narracji głównego bohatera bardziej pasują do delikatnej i niezbyt zdecydowanej kobiety, a nie do faceta po przejściach, którym jest Marshall.
Reasumując, nie zostawiła we mnie ta książka jakichś głębszych uczuć ;)

Niko | 2018-08-16
Przeczytana: 13 sierpnia 2018

Nic lepiej nie smakuje niż ogromne pozytywne zaskoczenie książką, co do której nie miało się wcale dużych oczekiwań. K.N Haner, która dała się poznać w erotycznych i mafijnych klimatach, przychodzi do nas dzisiaj z tytułem odrobinę innym. Pokazuje, że nie strasznie jej nowe wyzwania, a w gatunku New Adult czuje się niczym ryba w wodzie.

28- letni Marshall chcąc odciąć się od trudnej przeszłości i błędów młodości postanawia przenieść się do Nowego Jorku. Znajduje nową pracę i wprowadza się do mieszkania pary studentów. Tak poznaje piękną Sarę. Między tą dwójką szybko zaczyna iskrzyć, lecz dziewczyna skrywa wiele sekretów, które znacznie komplikują ich relacje. Marshall szybko uzmysławia sobie, że Sara znajduje się w trudnej sytuacji i potrzebuje pomocy. Czy uda mu się ją ocalić?

Zapomnij o mnie to historia, której, paradoksalnie, na pewno się nie zapomni! K.N. Haner oferuje nam gorący tytuł NA, w którym rodząca się miłość będzie musiała zmierzyć się ze sporymi problemami oraz...

magpie101 | 2018-09-04
Przeczytana: 04 września 2018

To pierwsza ksiazka autorki jaka przeczytalam i powiem szczerze, ze jestem mile zaskoczona :).
Marshall byl trudnym nastolatkiem, spedzil kilka lat w poprawczaku, a to co zrobil bylo niezamierzone i ciagnie sie za nim latami. W tym celu opuszcza miasto, gdzie kazdy mu przypial latke i wyjezdza do NY. Tam dostaje dobra prace, poznaje przyjaciol i wynajmuje pokoj razem z dwojka rodzenstwa.
I tutaj zaczynaja sie problemy, bo jego wspollokatorka Sara od pierwszego dnia zachowuje sie wobec niego niestosownie i go kusi choc tak naprawde wie, ze nie jest odpowiednia dziewczyna dla niego. Nie moge zdradzic dlaczego ale nie polubilam jej juz zanim poznalam jej historie. Byla antypatyczna, dwulicowa i uwazam, ze uzalezniona od tego co robila i bylo jej tak wygodnie. No, bo jaka normalna dziewczyna/kobieta nie zrobilaby ze swoim zyciem nic aby je polepszyc, jej wymowki do mnie nie przemawialy, a dodatkowo chciala wciagnac na dno Marshalla ze soba. Tak bardzo mnie irytowala postac Sary, ze...

MamaNaPetardzie | 2018-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2018

"Każdy z nas musi znaleźć swoją drogę,
swój kompas,
by iść ścieżką,
która prowadzi we właściwym kierunku."

Powiem Wam szczerze, że książka "Zapomnij o mnie" jest pierwszą moją lekturą autorki. Czytałam wiele pochlebnych opinii na temat jej twórczości i cieszę się, że jestem w gronie szczęśliwców, którzy mają ten zaszczyt przeczytać tę książkę jeszcze przed premierą :)

"Nie wierzyłem w cuda,
bo nawet jeśli się przydarzały,
to nie mnie."

Poznajemy tu 28-letniego Marschalla, który usilnie próbuje się odciąć od swojego byłego życia, aby zacząć wszystko od nowa, z czystą kartą. Nie należał on bowiem do grzecznych chłopców, jednak pewna sytuacja wywołała w nim ogromną refleksję nad zmianą swojego życia. Zamieszkuje w Nowym Yorku, znajduje sobie pracę i trzyma się z daleka od wszelkich problemów.

Kiedy za namową najlepszego przyjaciela wynajmuje pokój w domu, gdzie mieszka dwoje studentów, w jego życie niespodziewanie wkracza chaos.
Czy mając przed oczami swoje dawne błędy...

Isiak1989 | 2018-08-29
Na półkach: 2018, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 29 sierpnia 2018

Marshall, główny bohater i narrator książki, jako nastolatek był uzależniony od alkoholu, narkotyków, tatuowania, spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, trafił do poprawczaka, został odrzucony przez najbliższych. Teraz jako 28 letni mężczyzna stara się zacząć swoje życie na nowo. Ma dach nad głową, pracę którą lubi oraz przyjaźń współpracownika i jego żony. Mimo to przeszłość cały czas go dręczy, wpływa negatywnie na jego postępowanie. Dodatkowo są one- Sara, którą kocha całym sercem, i której chce pomóc uwolnić się z bagna, w którym dziewczyna się znajduje oraz Emily, ta która kocha go bezwarunkowo i pomaga mu pogodzić się z traumą. Shall jest rozdarty między dobrem a złem, między światłem a ciemnością. Musi wybrać czy złamać swoje serce, czy czyjeś.
Do tej pory Pani Haner kojarzyła mi się głównie z przemocą, wulgarnością i seksem (ale w ten dziwnie pozytywny sposób). Po "Zapomnij o mnie" pierwsze skojarzenie to cierpienie, wewnętrzny ból i odradzanie się z popiołów. Według...

Joanna J | 2018-09-11
Przeczytana: 11 września 2018

To już kolejna powieść Kasi po jaką sięgnęłam. Najbardziej podoba mi sie to, że każde kolejne opowiadanie zaskakuje, jest w innym stylu, w innej tematyce.
"Zapomnij o mnie" to smutna historia o życiu przepełnionym bólem, o wyniszczającej miłości oraz o nadziei. Historia przepleciona erotyzmem, ale nawet przy bardziej śmiałych scenach wszystko zachowane z umiarem.
Całość czyta sie jednym tchem, a zakończenie do samego końca jest zagadką.
Serdecznie polecam.

izabela81 | 2018-08-05
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 02 sierpnia 2018

Czy dziewczyna, która rozpaliła jego ciało, zdobędzie też jego serce?

"Byliśmy z góry przegrani, a mimo to ja nadal chciałem walczyć."

Muszę powiedzieć, że jestem w pewien sposób zszokowana tą historią. Z drugiej strony nie spodziewałam...

| 2018-09-07
Przeczytana: 07 września 2018

Książka którą wyczekiwałam i... niestety nie znalazłam w niej tego wow ale była miłą i ciekawą przygodą.
28-letni Marshall zaczyna nowe życie w Nowym Jorku. Wynajmuje mieszkanie z dwojgiem Studentów Sarą i Mattem. Shall i Sara przyciągają się nawzajem ale czy ona będzie jego drogowskazem w "nowym życiu" ?
Przeszkadzała mi postać głównego bohatera. Shall ma 28 lat pełno tatuaży i ubiera się na czarno. Po takim opisie można stwierdzić iż mamy do czynienia z twardzielem i to właśnie jest błędne myślenie. Przeszkadzało mi iż Marshall wiecznie wszystko analizował, cokolwiek się wydarzyło w jego życiu analizował i gdybał... Na początku było to dość ciekawa ale ile można.. z biegiem stron strasznie mnie to męczyło. Po drugie przy takich wydarzeniach które przeżył jak na męską postać strasznie był niezdecydowany .... wiecznie się zastanawiał czy iść w prawo czy w lewo...
Książka którą szybko się czyta i na pewno znajdą się w niej momenty gdzie wstrzymywałam oddech, ale niestety były też...